Проходження останньої місії в "ГТА 5"

62 0 Новини високих технологій

Коли ви провернеться найбільше пограбування в історії Лос-Сантоса, до Франкліну звернуться Стів Хейнс і Дэвід Вестон, вони запропонують вашому героєві позбутися напарників. Так почнеться фінал гри, і тільки вам вирішувати, яка остання місія в "ГТА 5" буде у вашому проходження.

Варіанти кінцівок

Останню місію в "ГТА 5" можна завершити трьома способами. А саме:
 • Вбити Тревора.
 • Вбити Майкла.
 • Врятувати обох.
 • Звичайно, при бажанні ви можете позбутися від будь-якого з напарників, але в цьому випадку ви не отримаєте медаль за 100 % проходження. Так що рекомендуємо вибрати варіант "Врятувати обох".

  Вбиваємо Тревора

  Якщо вирішите позбутися від божевільного напарника, то останньою місією в "ГТА 5" стане Something Sensible. Для початку призначте Тревору зустріч. Після того, як він з'явиться, ваш герой, тобто Франклін, почне звинувачувати його у всіх неприємностях. Тревор стане виправдовуватися і скаже, що у всіх бідах - вина Майкла. Але Франклін наведе на нього пістолет, тут же напарник кинеться тікати. Вирушайте за ним.
  Проходження останньої місії в "ГТА 5"
  Під час погоні ви зателефонуйте Майкла, який дуже скоро прийде вам на допомогу і вріжеться в машину Тревора. І той зіткнеться з цистерною, повної пального. Зрештою, Тревор звинуватить вас обох у зраді, і ваш герой вистрілить в цистерну. Пролунає вибух, і в результаті колишній напарник згорить живцем.

  Вбиваємо Майкла

  Якщо вирішите вбити Майкла, то останньою місією в "ГТА 5" стане квест The Time's Come. Ваш герой Франклін запропонує напарнику зустрітися і почне його звинувачувати у надуманих неприємності. Майкл - вельми кмітливий малий, і він відразу зрозуміє, до чого ви ведете. Він запрыгнет в свою машину і пуститися в перегони. Сідайте в свій автомобіль і вирушайте в погоню. Ви доженете Майкла на території електростанції Палмер-Тейлор. Колишній напарник забереться на саму вершину вежі, але ваш герой застане його зненацька і після важкої розмови скине з висоти.
  Проходження останньої місії в "ГТА 5"
  В останній момент Франклін передумає і вирішить врятувати Майкла, схопивши того за руку. Але ця спроба виявиться марною, і колишній напарник зірветься вниз.

  Рятуємо напарників

  Якщо під час проходження останньої місії "ГТА 5" ви вирішите залишити в живих обох напарників, то запуститься завдання The Third Way. Для початку вирушайте до Лестору. Він придумає план порятунку, завдяки якому ви не тільки врятуєте друзів, але і знищити всіх ворогів. І першим ділом знадобиться позбутися від агентів ФБР. Разом з Ламаром вирушайте до ливарної Мурьета-Хайтс. Тут вас чекає цікава сцена: Майкл і Тревор вирішили вбити один одного. Швидше умовте їх об'єднатися проти спільних ворогів, адже агенти ФБР вже на підході. Далі вас чекає грандіозна перестрілка, так що займіть вигідну позицію. А під час бою не забувайте перемикатися між персонажами. Коли зачистите будівля, йдіть на допомогу Ламару.

  Перемикаючись між персонажами, виведіть їх всіх на вулицю і знищити залишилися агентів. Потім вас чекає розмова з напарниками, в ході якого ви вирішите позбутися від усіх ворогів: Вей Чена, Гарольда Джозефа, Стіва Хейнса і Дэвина Уестона.
  Проходження останньої місії в "ГТА 5"

  Вбиваємо супротивників

  Першою метою стане глава китайської тріади. Перш ніж відправлятися до нього, обов'язково запасіться бронежилетами і купіть бомбу-липучку (вона знадобиться, щоб отримати досягнення). Дочекайтеся, коли Вей Чен виїде на шосе. Доженете його на мотоциклі і за допомогою особливої здатності Франкліна киньте в його автомобіль бомбу-липучку. А потім приховайте від переслідувачів. Щоб вбити Гарольда Джозефа (Стретч), перейдіть на Майкла і вирушайте до баскетбольному майданчику. Просто підійдіть до мети і знищити її будь-яким способом. А потім приховайте від банди «Баллас». Тепер ваш шлях лежить до пірсу Дель Перро, де Стівен Хейс знімає своє шоу. Пристрельте цього продажного агента з снайперської гвинтівки, а потім приховайте від поліції. Перш ніж відправитися вбивати останнього ворога, відвідайте Ammu-Nation і поповните боєзапас, адже вас чекає серйозна заварушка. Під'їхавши до особняка мільярдера, знищіть частина охоронців з снайперської гвинтівки. Потім проникніть на охоронювану територію, постинаєте Дэвина і занурте його в багажник автомобіля. Вирушайте на зустріч з напарниками, щоб разом розправитися з головним ворогом. Остання місія в "ГТА 5" закінчиться тим, що ви зіткнетеся машину з Девін у прірву.

  Популярі новини
  Загрузка...