Актори ГТА 5: хто став прототипом головних героїв екшену?

459 0 Новини високих технологій

Комп'ютерна гра Grand Theft Auto V від компанії Rockstar Games - це справжній шедевр ігрової індустрії, який популярний у усім світі. Вона залишається одним з кращих проектів, незважаючи на свій "вік". Розробники підходили до створення гри грунтовно. Ретельно відтворювався не тільки місто з визначними пам'ятками, але і колосальна робота була проведена над персонажами. Реальні актори в ГТА 5 які озвучували персонажів, підбиралися не тільки за характером або параметрами голосу, але і за зовнішнім виглядом. Нижче ми поговоримо про акторів, які стали прототипами трьох головних героїв, а також торкнемося найяскравіших другорядних персонажів.

Основні учасники

Як відомо, трьома головними героями п'ятої частини серії стали Майкл де Санта, Франклін Клінтон і Тревор Філіпс. Це перший досвід студії у створенні гри з кількома рівними персонажами. Тому Rockstar Games не могли підійти до цього питання абияк. Для головних героїв були підібрані відповідні актори. В ГТА 5 три основних персонажа не тільки сильно опрацьовані, але і максимально схожі з реальними людьми.


Майкл

Майкл де Санта - відомий у минулому грабіжник, але відійшов від справ через невдалого пограбування. Почав нове життя разом з сім'єю, але старі справи не відпустили його - в грі Майкл знову береться за старе разом зі старим другом і новим компаньйоном. Роль першого персонажа, з яким нас знайомить ГТА 5 зіграв Тижнів Люк. Актор придбав найбільшу популярність з-за озвучення героя згаданої гри, а також ролі собаки в мультфільмі "Пес з Лас-Вегаса". Однак Тижнів знявся ще в 29 фільмах за всю кар'єру. Примітно, що настільки невідомий актор спочатку відмовився від пропозиції взяти участь у створенні ГТА 5. Але в результаті переговорів він погодився на прослуховування, після чого його роль була затверджена. Люк не міг і припустити, що візьме участь в одному з найбільших і прибуткових ігрових проектів за всю історію.


Актори ГТА 5: хто став прототипом головних героїв екшену?

Франклін

Наступний головний герой - це Франклін Клінтон. Молодий хлопець, який веде типовий для гетто спосіб життя. До цього відносяться наркотики, зброю, постійні тусовки і мрія - якось вирватися з цього замкнутого кола. Випадок зводить його з Майклом, після чого вони стають напарниками. Франклін відіграє вирішальну роль в кінцівці GTA 5. Прототип Франкліна в ГТА 5 - актор Шон Фонтено. Це той випадок, коли реальна людина і комп'ютерний герой практично повністю ідентичні. Шон також виріс в бідному районі Лос-Анджелеса, займався хіп-хопом і весь час проводив на вулиці. Примітно, що Фонтено раніше вже брав участь в озвучці GTA San Andreas, а після роботи над GTA 5 його запросили взяти участь у Watch Dogs 2. Однак саме акторська кар'єра в кіно у нього не задалася - Шон знявся в двох фільмах.
Актори ГТА 5: хто став прототипом головних героїв екшену?

Тревор

Найбільш неоднозначний персонаж, який викликає бурю обговорень. Справжній псих, що вносить велику частку божевілля в те, що відбувається на екрані. Його зіграв Стівен Огг, який також став найбільш відомий в ролі актора озвучення ГТА 5. Чоловік знімався в епізодичних ролях в різних серіалах.
Стівен повністю влився в створений образ Тревора Філіпса, однак у реальному житті вони схожі лише зовні. У актора вийшло зробити неоднозначного персонажа, який однаковою мірою викликає симпатію, так і огиду.
Актори ГТА 5: хто став прототипом головних героїв екшену?

Другорядні герої

Студією також були підібрані спеціальні актори для ГТА 5 які озвучували другорядних персонажів. Деякі з них було вибрано тільки по голосу, а також інші схожі і зовні. До центральним героям можна віднести наступні:
  • Лестер Хрест - комп'ютерний геній, який завжди допомагає головним героям у їх справах. Постійно переживає за успіх операції. Озвучений Джеєм Клейцем.
  • Ламар Девіс - кращий друг Франкліна. Разом починали свій кримінальний шлях. Але їх дороги розійшлися, коли Франклін зустрів Майкла. Роль Ламара зіграв Слинк Джонсон.
  • Аманда де Санта - дружина Майкла. Непостійна жінка, яка йде від чоловіка, але швидко до нього повертається. Роль Аманди дісталася Вікі Ван Тассель.
  • Джиммі де Санта - син Майкла. Не бажає працювати, а хоче тільки марнувати життя і витрачати батьківські гроші. Бере участь у кількох цікавих місіях GTA 5. Озвучений актором Денні Тамберелли, який дуже схожий на нього зовні.
  • Ми познайомилися з основними акторами ГТА 5. Якщо розглядати інших персонажів і людей, які їх озвучували, можна знайти безліч подібностей і збігів. Це говорить про те, що Rockstar Games відповідально підходять до створення своїх ігор.

    Популярі новини
    Загрузка...