Список ігор Ubisoft. Краще на ПК

98 0 Новини високих технологій

Ubisoft має великий вплив у сфері ігрових досягнень, так як випускає досить якісні ігри, не кажучи про те, що в іграх присутні не тільки текстова і рисунок, але й звукова локалізація. Грати них - це майже теж саме, що і дивитися фільм з дубльованої озвучкою.

Платформа Uplay та ігри

Коли геймер бажає придбати гру у вигляді ліцензійної копії, то він скористається мережевим клієнтом. У компанії Ubisoft є такий, який носить назву Uplay. Там можна не тільки купувати улюблені ігри, але і стежити за новинами від розробників, дивитися стріми бета-версій, спілкуватися з друзями і багато іншого. У списку цієї платформи можна також побачити список всіх ігор від Ubisoft на ПК. Якщо користувач володіє макбуком, то там будуть відображатися ігри тільки для нього. Студія займається розробкою і видавництвом софта на більш дрібні операційні системи, на кшталт "Андроїда".

Франшиза "Фар Край"

Коли у світ вийшла перша частина шутера від першої особи, видавцем якого стала Ubisoft, багато з теплотою прийняли її за неабиякий сюжет і якісну графіку, яку деякі студії змогли дозволити собі на той момент. Незабаром список ігор від Ubisoft поповнився другою частиною, де головний герой потрапляв в центр конфлікту бандитських угруповань. Там використовувався вже інший движок, який носив назву Dunia.
Список ігор Ubisoft. Краще на ПК
З третьою частиною "Фар Край" гравці відчули ту еволюцію, що сталася у внутрішньоігровому світі. Знову прийшли барвисті джунглі з унікальним штучним інтелектом і неповторною атмосферою. Вперше у головного героя з'явилося право вибору. Що стосується четвертої частини, то тут видавці вирішили перемістити місце дії в індокитайський регіон, створивши унікальну країну Кират. "Прімал" - не номерна частина, але також заслуговує поваги, так як в ній ідеально передана культура і побут первісних людей. П'ята частина вже була ризикованим кроком, так як зачіпала релігійний аспект, але все ж вона була визнана не тільки критики, але і фанатами.

Assassin's Creed

Список ігор Ubisoft. Краще на ПК
У цієї франшизи є три головні відгалуження - це класична гра, піратство і стародавні часи. Коли список ігор від Ubisoft поповнився цією франшизою, фанати поділилися на три кола. Хтось віддавав перевагу класичний паркур і приховані убивства в містах. Багато взяли з теплотою піратські пригоди і битви між кораблями. А от останнім часом студія вирішила заглибитися в історію і представити такі шедеври, як assasin's Creed Origins і Odyssey.

Стратегії і шутери

Списки ігор студії швидко насичували ринок такими жанрами, як стратегії та онлайн шутери. Представники першого виду мають назву Anno, а найпопулярнішим шутером вважається tom's Clancy.

Популярі новини
Загрузка...