Assassins Creed 1: огляд гри

330 0 Новини високих технологій

Серія ігор Assassins Creed налічує вже більше 10 частин. Сучасні проекти можуть похвалитися великим відкритим світом, красивою графікою і навіть різноманітністю зброї. Однак не варто забувати, з чого починалася одна з найпопулярніших на даний момент ігрових серій. Познайомимося з Assassins Creed 1.

Передісторія

Відразу після анонса нової гри в 2008 році компанія Ubisoft поділилася з ігровим співтовариством багатьма подробицями. Вихід проекту означав серйозний прорив в індустрії. Творці обіцяли детально опрацьовані міста стародавнього світу, просунуту систему паркуру, цікавий сюжет і зв'язок з сучасним часом. Майже всі задуми у компанії вийшло втілити. Поступово придумані технології тільки розвивалися і поліпшувалися. Вдосконалений паркур, наприклад, ми можемо спостерігати в самих нових частинах серії. Так про що ж була Assassins Creed 1?


Assassins Creed 1: огляд гри

Сюжет

Всупереч очікуванням, головним героєм першої частини став звичайний житель мегаполіс Дезмонд, який погоджується на експерименти в таємній лабораторії. Він виявляється в центрі подій і досліджень древнього ордена тамплієрів. Гравцеві належить зануритися в Анімус і повернутися в минуле. Предком головного героя є асасін Альтаїр. Саме за нього належить грати більшу частину часу. Лише зрідка гра буде випускати вас з Анимуса і розкривати деякі деталі сюжету.
Assassins Creed 1: огляд гри

Геймплей

Упор при розробці Assassins Creed 1 робився на механіку і відкритий світ, тому з сюжетом гри невеликі проблеми. Після шикарної зав'язки і красивих кінематографічних вставок гра відправляє вас у відкритий світ на пошук жертв, яких необхідно знищити з волі братства. 9 цілей розташовані в трьох містах: Дамаск, Акра і Єрусалим. Локації відрізняються архітектурою, кольоровою гамою і населенням. Правда, види занять у них однакові. Великі поселення з'єднані стежками і сільською місцевістю, по якій можна покататися на коні. З видом від третьої особи в грі дуже легко і приємно займатися паркуром, а також битися з супротивниками. Бойова система проста і заснована на контрударах і блоках. З боку виглядає дещо безглуздо, оскільки поки ви б'єтеся з одним тамплієром, інші стоять навколо і чекають своєї черги, а не нападають на Альтаїра.

Добре реалізована система укриттів. Щоб стражники втратили вас з виду, необхідно сховатися на даху, затесатися в натовпі, найняти музикантів і попросити їх відвернути увагу. Щоб визначати ворогів в натовпі, гравець використовує орлине зір, який підсвічує ворожих і нейтральних юнітів різними кольорами. Саме в першій частині вже з'явилися популярні нині «вишки» і віри. Щоб дослідити найближчий відділок міста і отримати позначки на карті місцевості, необхідно забратися на найвищу будівлю і оглядітися. Щоб йти тим же шляхом вниз, персонаж може сміливо зістрибнути в стіг чи воза з сіном під вежею. Зараз дана можливість вважається чи не основною фішкою серії.
Assassins Creed 1: огляд гри

Проходження Assassins Creed 1

Прибувши в перший місто, Альтаїр не відправляється відразу на вбивство, оскільки не знає розташування цілі. У пошуку допоможе йому притулок братства в кожному з міст, яке дає гравцеві наводки. Після цього вам необхідно виконати декілька побічних завдань і підготуватися до замаху. Квести не можуть похвалитися різноманітністю, але на той момент, в 2008 році, подібний геймплей був проривним. У Assassin's Creed 1 головний герой може стежити за цілями, підслуховувати їхні розмови, красти важливі документи або ловити переговірників. Збираючи по крихтах інформацію, ви отримуєте загальну картину і дізнаєтеся місцезнаходження головної мети на даному етапі.
Зазвичай ворог не переміщається в поодинці і завжди знаходиться в людних місцях. Врахуйте, вбивство цілей - це головна частина Assassins Creed 1 оскільки вам доведеться підбирати тактику, непомітно пробиратися на прийоми, вибирати між безшумним вбивством або знищенням всіх навколо. Після ліквідації однієї мети ви выслушиваете передсмертну сповідь ворога. Розкаюється він чи ні - вирішуйте самі, але вибору щодо збереження його життя гра, на жаль, не дає. Вислухавши промову, ви відправляєтеся за новим замовленням від братства. І подібний геймплей повторюється в Assassins Creed 1 багато разів. Зараз можна сказати, що родоначальнику серії гостро не вистачало різноманітності і побічних занять. Однак це було виправлено в наступних іграх Ubisoft.
Assassins Creed 1: огляд гри

Де скачати?

Якщо вас зацікавила перша частина або ви хочете згадати класику, то обов'язково скачайте і пограйте в неї. Можна придбати ліцензійну копію гри в цифрових магазинах Steam або UPlay. Якщо ви не хочете витрачатися на гру, то скачайте ріпак Assassins Creed 1 від «Механіків» або іншої команди. Знайти подібні збірки можна на будь-якому торрент-трекері.
Assassins Creed 1: огляд гри

Висновок

Розглянутий оригінальний Assassins Creed зараз складно назвати цікавою і захоплюючою грою. Для 2008 року проект був проривним в плані графіки, опрацювання деталей навколишнього світу, геймплейних механік. Багато гри досі ґрунтуються на подібному геймплеї, тому першого «Ассассину» варто віддати належне за неоціненний внесок в індустрію і народження великої серії ігор.

Популярі новини
Загрузка...