"Алан Вейк": проходження гри, сюжет, графіка і секрети

83 0 Новини високих технологій

Поки не доводиться очікувати проходжень «Алан Вейк 2», оскільки і самої такої гри не існує, а ось перший проект, випущений під цим найменуванням, «вистрілив» відмінно. Гра отримала хороші відгуки критиків, відзначилася високим рівнем продажів. І сьогодні ще залишилися ті, хто не пройшли її, але дуже хотіли б знайти для цього час. Розглянемо основні технічні особливості і звернемося до нюансів успішного проходження, в першу чергу, в аспекті збору принципово важливих для успіху предметів.

Загальна інформація

Спочатку гру випустили тільки для власників Xbox 360. Сьогодні вона доступна і на ПК. Гра «Алан Вейк» належить до екшн-жанром, сюжетом є хоррором. Проект представлений компанією Remedy Entertainment, в нашій країні виданий фірмою «Софт Клаб». Гру представили публіці в 2010-му, спершу для ігрових консолей. Через деякий час публіка побачила варіацію для персонального комп'ютера. Мінімальні системні вимоги для запуску проекту на комп'ютері – це 8 Гб вільного місця на вінчестері, не менше 2-х Гб оперативної пам'яті. Машина повинна мати звуковою картою, сумісної зі стандартів DirectX 9.0 c. Проект можна запустити, якщо станція управляється ОС Windows (7 Vista). Вимоги до процесора: 2 ГГц Інтел Кор 2 Дуо. Альтернатива – Athlon X228 ГГц. Мінімальні вимоги до відеокарти – 512 Мб пам'яті, сумісність з десятої версії DirectX.
"Алан Вейк": проходження гри, сюжет, графіка і секрети

Опис

Представлена спершу для приставок, а потім і на ПК «Алан Вейк» наробила шуму ще до офіційного виходу. В ті часи спеціалізуються на ігровій індустрії журналісти писали, що проект очікують буквально «з придихом», нетерпляче. Багато в чому це обумовлено тим фактом, що він представлений фінської відомою компанією, яка вже зарекомендувала себе як автора популярних шутерів. Особливо успішним був проект «Макс Пейн», по справедливості вважається одним з кращих серед ТПС і донині. Спочатку запланований на більш ранні терміни, «Алан Вейк» був опублікований трохи пізніше плану. Ще через два роки виробник випустив версію для персонального комп'ютера. Сьогодні кожен бажаючий може придбати гру через звичайні магазини, купити у «Стиме».

Центральний персонаж ігрового процесу – письменник, в честь якого гру і назвали «Алан Вейк». Сюжет говорить: чоловік вирішив піти у відпустку і відправився в Брайт Фоллс, спокійний і мирний провінційне місто на березі чудового озера. Як говорять гравці, пейзажі локацій чарівні і заворожують, особливо спочатку, коли можна бачити доброзичливі ландшафти і найчистішу воду, затишні милі сільські будинки. Незабаром, після прибуття на місце, пропадає дружина письменника, а Алан втрачає пам'ять. Прийшовши в себе, він бачить шматки підписаного ним роману, який він не створював, і незабаром все написане перетворюється в реальність. Якісь одержимі сутності починають полювання за головним героєм.

Особливості гри

Доступний сьогодні «Алан Вейк» від «Механіків», а також представлений в офіційному форматі магазинах і в «Стиме», проект все ще привертає увагу великої аудиторії. В останні роки тенденції такі, що шутери частіше мають динамічну форму. Буквально кожна секунда такої гри насичена перестрілками. Розглянута гра сильно відрізняється від такого типажу, оскільки зосереджений не на зброю, а на сюжеті. Як вважають досвідчені критики, сценарій такий, що більшість сучасних детективів можуть тільки позаздрити. Багато які проходили гру кажуть, що стежили за сюжетом, не відриваючись від екрану, не маючи сил відійти від приставки, комп'ютера – настільки було цікаво. Абсолютно забуваєш про зовнішньому світі, так великий загострення подій, залежних від головного героя. Історія персонажа презентована епізодами, і кожен новий закінчується, як і належить за жанром, на самому напруженому моменті.

Втім, не все так добре. Хоча сценарій чудовий і до нього немає ніяких претензій, геймплей дещо розчарував гравців. З відгуків про епізоди «Алана Вейка» можна бачити, що багато хто вважає його занадто лінійним. Ігровий процес одноманітний. Гравець контролює персонажа, який повинен знищити чергових монстрів, розташовуючи джерелом світла і зброєю. Потім герой шукає різні предмети, розкидані по локації. Крім сюжетно важливих, є колекційні елементи і великодні яйця. Після вивчення локації слід темний перехід, який дає початок чергової сюжетної сцені, потім все повторюється по колу. Як вважають критики, швидке проходження гри можливо тільки завдяки дуже сильній сюжетом.
"Алан Вейк": проходження гри, сюжет, графіка і секрети

Кому радять?

Як і багато інші представлені публіці проекти, «Алан Вейк» є хоч і цікавою, але не абсолютно досконалою грою. Якщо не приділяти особливої уваги дрібних недоліків, напевно, вдасться насолодитися процесом. Як вважають багато хто, ця гра – один з кращих шутерів в своєму форматі. Вона найбільше підійде любителям якісних трилерів. Можна не сумніватися, гра протримає гравця в напрузі до останнього моменту. Багато хто порівнює цей проект з кращими книгами Кінга – вона така ж незвичайна, непередбачувана, здатна тримати спостерігача в напрузі.

Презентація розробника

Автори «Алана Вейка» представляють свій проект як психологічний трилер, який дозволяє зануритися в наповнений жутчайшими кошмарами світ, що дозволяє зустрітися зі своїми затаєними фобіями. Раптові сюжетні повороти і непередбачувані події очікують персонажа і грає за нього геймера буквально на кожному розі, завдяки чому проект захоплює кожного, хто вирішує подарувати йому час. Можна не сумніватися, що гравець буде напружений з першого моменту і до останньої секунди. Головний герой – дивовижний і популярний талант, який у вигаданому світі відомий своїми унікальними трилерами. У Брайт Фоллз він відправляється, бо опинився у ситуації творчого кризи. Його обраниця життя вирішує скласти Алану компанію, але таємничо зникає після приїзду. Фантазії змішуються з реальністю, і Алану не доводиться вибирати засоби – потрібно робити все можливе, щоб вижити. Світло – ось найважливіший і головний союзник письменника, який вступив на стежку війни з темрявою.
"Алан Вейк": проходження гри, сюжет, графіка і секрети

Цікаво знати

«Алан Вейк» представлений розробниками, які раніше вже добре зарекомендувала себе серією «Макс Пейн». Представники команди відзначили, що вони прагнули створити гру, по можливості близький по своїй атмосфері серії «Сайлент Хілл». Результат вийде кінематографічним. Особливо приваблює музичний супровід. Гравці відзначають дивовижну і напружену атмосферу.

Як все починається

Гра «Алан Вейк» першими кадрами показує прекрасний відокремлений будинок, який оточують прекрасні ландшафти. Будинок знаходиться на невеликому острівці. На заході супутниця головного героя падає в озеро, а сам персонаж кидається за нею у воду, щоб врятувати. На цьому моменті Алан прокидається в машині на краю життя і смерті. Він вистрибує з транспорту і не може згадати свого минулого. Оточений лісом, він розуміє – місцевість наповнена темними монстрами. Чоловік намагається вибратися і знаходить озеро, побачене уві сні, правда, без острова і вдома. Такий вступ. За ним слідують п'ять епізодів, за час яких персонаж намагається повернути спогади і даму свого серця. В деякому сенсі гра схожа на мініатюрний серіал. Прекрасний музичний супровід розроблено фінським композитором Аланко. Є чимало композицій у виконанні популярної групи Poets Of The Fall. Бездоганно підібраний звуковий фон створює особливо напружену атмосферу.
"Алан Вейк": проходження гри, сюжет, графіка і секрети

Ігровий процес

Гра «Алан Вейк» і приваблює, і відштовхує своїм геймплеєм – саме такий висновок можна зробити, ознайомившись з відгуками гравців. Фактично - це класичний шутер з невеликими вкрапленнями головоломки. Спостереження – з позиції третьої особи. Камера позиційована суворо позаду головного героя. Всі вороги оточені темрявою. Для перемоги над ними Алан потребує джерелі світла. Герой завжди носить при собі ліхтар, використовує ракети, гранати, лампи, які зустрічаються в локаціях. Такої зброї майже завжди вистачає для перемоги над темними монстрами. Іноді доводиться битися з людьми, яких підпорядкувала тьма. Основна маса таких супротивників – дроворуби. Спершу потрібно пропалити їх світлом, потім покінчити з мобом, використовуючи класичне зброя (пістолет, дробовик).

Час від часу гравець зустрічає мініатюрні гри. Локації досить подібні, переважно битви мають місце в лісі. Вороги одноманітні, битви не вимагають спеціальної стратегії. Є близько п'яти різновидів дроворубів і ще парочка видів ворогів. Серед плюсів – велика кількість секретів, великодніх яєць.

Проходження: предмети

Щоб успішно пройти гру, потрібно зібрати всі важливі для сюжету предмети. Для кращого результату, необхідно зібрати також колекційні і великодні. При першому проходженні є можливість зібрати всі без винятку впроваджені розробниками елементи. Друге проходження і кожне наступне будуть без термосів і пірамід, зібраних гравцем спочатку. Всі інші деталі можна зібрати і при першому, і при наступних прохождениях. Якщо запустити гру на максимальній складності, гравцеві будуть доступні нові рукописи.
"Алан Вейк": проходження гри, сюжет, графіка і секрети

Перший епізод

Якщо зазначені раніше системні вимоги «Алана Вейка» не стали перешкодою і комп'ютер прекрасно справляється з програмою, варто приступати до збирання колекційних предметів відразу, ледве гра запущена. Перший блок – це навчання, в рамках якого геймер знайомиться з камерою. Як тільки воно закінчилося, потрібно перебігти до розбитого мосту, де лежить термос. Цей предмет – перший, який потрібно взяти. Всього термосів сотня. Потім можна знайти першу з 12 пірамід. Ледь завершений навчальний блок зі зброєю, потрібно звернути увагу на огорожу, де розташовується пірамідка, складена банками. Другий термос можна знайти теж після ознайомлення зі зброєю. Потрібно пройти по дорозі, впоратися з кількома ворогами. Гравець бачить бункер з бетону. Всередині є шухляда, у ньому – шуканий предмет. Далі Алан переміщується в бік маяка, намагаючись втекти від торнадо. Праворуч перед маяком можна бачити лавку. На ній стоїть третій термос.

Брайт Фоллс

Ця частина гри «Алан Вейк» – 2 блок першого епізоду. Як тільки закінчується заставка, персонаж бачить термос – той знаходиться навпроти героя. В кафе є музичний автомат, який потрібно активувати. Поговоривши з персонажем, одягненим у чорне, потрібно перевірити, чи включена машина. Для отримання досягнення «Пий до дна» доведеться ввімкнути автомати двічі: в першому і п'ятому епізодах. Закінчивши з цим блоком, можна приступати до подальшого збору термосів. Коли чергова заставка підходить до кінця, потрібно рухатися не в бік будинку через міст, а спершу пройтися в протилежному напрямку до машини. Зліва від неї стоїть ще один термос – п'ятий за рахунком. У будинку потрібно пройти на терасу, звідки відкривається вид на річку. На підлозі буде стояти перший радіоприймач з 11 доступних. На кухні можна знайти шостий термос.

Кошмар наяву

Якщо ознайомитися з проходженням гри «Алан Вейк» з Андрієм Доцентом, можна дізнатися, що вже на цьому етапі першого епізоду герой знаходить перші сторінки рукопису. Всього їх 206 а відразу доступні дві. Пропустити їх навряд чи вийде, оскільки вони даються автоматично – так заплановано у сюжеті. Ці сторінки – титульна і розповідає про напад вбивці на Вейка. Якщо грати на максимальному рівні складності, можна отримати ще одну рукопис. Потрібно пройтися до деревообробного заводу, знайти поламаний паркан і повалене дерево. Пройшовши через щілину, Алан побачить зліва шукані листи, що розповідають про Роуз. Цей рукопис вдасться виявити лише при повторному проходженні і тільки в разі максимального рівня складності. Після чергової заставки потрібно пройти через блоки навантажувача. Персонаж побачить білу машину, за якою захований сьомий термос. Від нього потрібно рухатися прямо, вліво. В проході знаходиться рукопис. Оскільки за сюжетом у будь-якому випадку потрібно рухатися в цьому напрямку, пропустити знахідку не вийде. Лист розповідає про Одержимого. Продовжуючи рухатися вперед, гравець бачить падіння невеликого будови з дерева, проходить через ворота і зауважує зліва від себе машину з лісом. Потрібно рухатися вздовж до упору і подивитися направо – там стоїть перший ящик. Четвертий аркуш рукопису можна знайти після відключення електрики. Персонаж йде до екскаватору, згортає направо. Рукопис знаходиться на стіні поблизу проржавевшего трактора і розповідає про мрії Роуз. Після цього можна знайти новий термос. Алан перетинає річку по деревного стовбура, біжить наліво до кінця. Праворуч на скелі стоїть термос. Взявши його, герой біжить назад і трохи праворуч. Потрібно знайти три колоди, перекинуті через річку, і перетнути їх. Отримані листи рукописи розкажуть про прибуття Баррі.

Продовжуючи епізод

Наступний аркуш рукопису можна знайти при проходженні гри «Алан Вейк» на максимальному рівні складності. Це 93-й аркуш з колекції. Він знаходиться на скелі і розповідає про Темної Сутності. Його досить легко пропустити, якщо не знати, що потрібно щось шукати на скелях. Лист очікує гравця при повторному проходженні на максимальному рівні складності. Далі можна знайти другий ящик. Потрібно йти до колод, покладених штабелями, звернути наліво, пробігтися до навантажувачу. Знаходять штабель, сходи, піднімаються нагору, шукають халупу, де захований другий ящик. Взявши його, потрібно пройти вперед, знайти перемикач на стовбурі, пробігти між колодами. Попереду буде дев'ятий термос. Включивши генератор, треба повернутися направо. В будові, яке бачить герой, зберігається шоста сторінка, що розповідає про напад птахів. Після запуску електрогенератора можна залізти наверх, зробити сюжетні маніпуляції, потім звернути увагу на поламану сходи. Біля неї на столі розташована друга піраміда. Від неї піднімаються до світла в бік сараю, в якому стоїть друге радіо. Взявши його, йдуть далі прямо, знаходять похилені сховище. Всередині зберігається ще один ящик. Рухаючись далі за сюжетом, на стежці можна знайти сьомий аркуш. Пропустити його не вийде. Потім рухаються прямо, наліво до краю скелі, на якій розташований десятий термос. Ще один можна знайти запустивши генератор і рухаючись від нього прямо і направо.

Продовжуючи біг

Хоча проходження «Алана Вейка» російською не являє собою особливої складності, потрібно лише рухатися по сюжетній лінії, пошук всіх предметів здається деяким гравцям проблематичним. Після зазначеного раніше термоса можна знайти восьму сторінку, розповідає про ТБ на бензоколонці. Вона знаходиться на темному пагорбі і світиться, тому пропустити навряд чи вдасться. Зістрибнувши з виступу і побачивши навантажувач, потрібно повернути наліво, піти до воріт. Праворуч від них зберігається четвертий ящик. Перед воротами лежить дев'ята сторінка рукопису. Далі гравець йде в невелике будова. На столі можна бачити перший з чотирьох телевізорів. Після перемоги над Стакі треба пройти до крана. 12-й термос чекає персонажа на крані. 10-я сторінка рукопису знаходиться на заправній станції, позаду машини з оленем, і розповідає про Стакі. Рухаючись далі, можна побачити вивіску Gasoline. Під нею зберігається черговий термос. Знайшовши його, Алан йде прямо на дорозі, в кінці якої стоїть вантажівка. Поблизу нього – 14-й термос. Далі можна знайти 94-й аркуш рукопису. Він доступний при вторинному проходженні на максимальній складності. За заправкою на стіні можна бачити лист, що розповідає про Тобі. Потім герой може зайти в гараж, де самостійно вмикається телевізор – це другий з 14. Після цього можна знайти перший знак. Щоб його виявити, заходять в гараж, рухаються в магазин, збоку бачать картинку з оленем.

Управління шерифа

З цього блоку починається другий епізод гри, яка в піратській версії представлена групою «Механіки». Алан Вейк йде в кімнату до Елліс. На столі можна знайти 15-й термос. У наступній кімнаті на столі є два аркуші рукопису. У поліцейській дільниці після спілкування з НПР перед кабінетом можна побачити портрети зниклих людей. Потрібно прочитати їх. Так Алан отримає другий знак. Зателефонувавши за телефону, він рухається в кімнату біля виходу зі столу забирає термос, з підлоги біля холодильника – рукопис, біля виходу – ще один лист. Лише після цього герой виходить і відразу бачить перед собою термос, радіоприймач. Проломивши паркан, потрібно подивитися направо – на камені лежить 15-й аркуш. Третій ТБ чекає героя в ділянці. Він висить праворуч біля стелі і автоматично включається.

Нацпарк Элдервуд

Як можна дізнатися з оглядів «Алана Вейка», гра тримає в напрузі з першого і до останнього моменту. У парку Элдервуд, зазначеному критиками як дуже красива локація, можна знайти третій знак. Для цього потрібно подивитися ліворуч після заставки. Тут знаходиться скелет, поруч з ним – табличка. Алан повинен її прочитати. Рухаючись у напрямку Баррі, за стійкою знаходять термос. Коли заставка закінчиться, Алан переміститься в нове місце, де можна спуститися по сходах, знайшовши кухню. Біля вікна стоїть 19-й термос. Наступний знаходять, вийшовши з дому, – він захований у джакузі. Спустившись по сходах, на землі знаходять рукопис. Рухаючись у напрямку Піку закоханих, в першому ж будову праворуч можна виявити четвертий радіоприймач. 4-й ТБ чекає у другому будові праворуч. Дійшовши до таксофона, Алан повертає направо, піднімається на пагорб і бачить альтанку. В ній – 17-я сторінка рукопису. Ще одна перебуває в багажнику машини, що стоїть на дорозі, пройти яку потрібно по сюжетній лінії. Рухаючись цим шляхом далі, Алан бачить, як авто без водія врізається в дерево. Поблизу є будівля, в якому захований термос. Взявши його, потрібно вийти з будівлі. Під деревом праворуч лежить черговий лист. Знайшовши ключі від будівлі, Алан рухається в його бік, обходить ліворуч. У дерева позаду чекає черговий термос. Далі проходження «Алана Вейка» передбачає зайти всередину будівлі. Праворуч є світло і черговий лист. Після дзвінка персонаж рухається далі до галявини з ліхтарем. На столі чекає рукопис. Після дерев'яного мосту на розвилці згортають наліво в печерку, де розташований четвертий знак. Після нього проходять ще вперед, знаходять ящик. Пройшовши наступний міст, після розвилки рухаються направо. За двома стовпами захований листок. Далі по стежці виходять до великого дерева з 5-м знаком. Після нового мосту згортають направо, забираються на паркан, на скелі знаходять термос. Повертаючись до мосту, на стежці знаходять аркуш тексту. Дійшовши до розвилки, рухаються вправо, на столі беруть термос. Праворуч – черговий знак.

Эндервуд: продовжуючи рух

Перебравшись через огорожу, на камені Алан бачить рукопис. Потім потрібно битися з ворогом. Після битви проходження «Алана Вейка» триває підйомом по сходах до арки, за якою захована карта з термосом. Цей 25-й предмет дозволяє отримати перше досягнення. Продовжуючи рухатися по сюжетній лінії, гравець бачить заставку, потім рухається до водоспаду, де знаходить печерку і зберігається в межах 6-й ящик. Повернувшись до основної стежці, зліва на каменях виявляють нову рукопис, що дає чергове досягнення. Наступний лист знаходиться на краю скелі. Сюди потрапляють, рухаючись по стежці з капканами до ріки, на протилежному боці якої є колесо. Після отримання листа повертаються направо і забирають піраміду з бочки. Рухаючись далі, в сараї у генератора знаходять термос. В наступному такій будові є рукопис. Від генератора спускаються до літака, в хвості якого є прохід. Літак опуститься, Алан проходить по крилу на скелю і забирає 7-й ящик. Стрибнувши вниз, герой іде до річки. Справа чекає термос. Виданий з перекладом (субтитрами) на російську «Алан Вейк» являє собою гру з великою кількістю предметів для колекціонування. Черговий можна знайти, прийшовши в будову з водяним колесом. По сходах потрапляють в кімнату, на балконі якої зберігається рукопис. Ще вище піднімаються, стусонувши ліфт, з якого зістрибує на протилежну сторону. На мішках зберігається текст. 28-й термос знаходять в тій же кімнаті, біля вікна праворуч. Залишаючи будівлю, бачать халупу ліворуч. Піднімаються по коробках, забирають текст.
"Алан Вейк": проходження гри, сюжет, графіка і секрети

Другий епізод: завершення

Триває сіквелом «Американський кошмар» «Алан Вейк» привертає увагу гравців різними колекційними елементами. Щоб закінчити другий епізод, потрібно зібрати термоси зі столу біля мосту, у лісовоза у заблокованих воріт. У трейлерном таборі в туалеті є урна, біля якої зберігається лист. У чоловічому туалеті – 5-й ТБ. У лісовоза праворуч на дорозі потрібно згорнути, дістатися до сараю з ящиком. Перед великим мостом повертають праворуч, на столі знаходять піраміду. Перейшовши міст, Алан бачить тунель. У ньому є черговий текст. Справа після виходу з тунелю є стіл, на ньому – термос. Наприкінці рівня на дорозі можна знайти додатковий, 95-й аркуш рукопису, доступний при вторинному проходженні на максимальній складності. Далі доступний черговий ящик – за будинком біля каменю. Якщо вбити тисячу птахів, можна отримати досягнення. Щоб знищити їх, потрібно стріляти до моменту, поки Він не повідомить про те, що птахи закінчилися, потім перезапустити контрольну точку. Досягнення можна отримати в середньому за чотири повтору.

Третій епізод

Продовження «Американський кошмар» «Алана Вейка», як кажуть досвідчені гравці, не так цікаво в аспектах колекціонування, як оригінальна гра. В третьому епізоді основного проекту можна знайти багато предметів. Термоси чекають у катери, біля холодильника на кухні. У кімнаті з ТБ Алан бачить прилад, який включається сам. Вийшовши з трейлера, на стіні можна взяти рукопис. На ґанку трейлера чекає 5-ий радіоприймач. Після відео з поліцією можна знайти на поваленном стовбурі новий тест. Наступний чекає після аварії поліцейських. У вертольота на вежі знаходять термос, радіо. Очистивши ворота, праворуч від генератора виявляють ще термос. Біля столу зі світлом чекають радіо, гранати. Рухаються до мосту, по центру бачать праворуч рукопис. Йдучи далі, праворуч шукають жовту стрілку, що пояснює шлях до скриньки. Далі доступний з перекладом у вигляді субтитрів українською мовою «Алан Вейк» триває пошуком термоса біля станції, рукописи на паркані. У радіощогли чекає текст, внизу від неї ліворуч на кручі – термос. Хоча ігри «Алан Вейк» 2 немає і, ймовірно, не буде, перша вважається справжнім шедевром в аспектах підбору досягнень. Чергове називається «Звук і лють». Для цього потрібно взяти гранату, дробовик в сараї, вибігти на вулицю до ворогів. Коли Алана оточать 4-5 мобів, потрібно кинути гранату. Є четверо загинуть, герой отримує досягнення. Якщо не вийшло, потрібно запустити контрольну точку і повторити ще раз.

Про переведення

Треба сказати, офіційна російська озвучка «Алана Вейка» в даний час недоступна. Це пов'язано з політикою розробників. Переклад в такій формі виконується тільки на основні мови. Оскільки наш зарахований до вторинним, творці проекту не робили таку російську озвучку «Алана Вейка». Є можливість грати з офіційними субтитрами. Такі доступні тим, хто набуває легальну версію гри. Є піратські русифікатори «Алана Вейка». Багато гравців відзначають, що проходити гру з ним непросто. Набагато якісніше текстовий переклад офіційного видавця, доступний того, хто набуває гру через «Стім» і в магазинах. Втім, русифікатори «Алана Вейка» виконані ще й численними фанатами. Деякі з них досить непогані, як повідомляють грали з ними люди.
"Алан Вейк": проходження гри, сюжет, графіка і секрети

Продовжуючи гру

Варто зазначити, що проходження «Алана Вейка» на описаному кроці не зупиняється. Гравця чекає ще багато цікавих знахідок. Не менше попереду і предметів колекціонування. Щоб проходження «Алана Вейка» дозволило зібрати всі досягнення, необхідно і далі рухатися, вивчаючи кожен квадратний сантиметр доступної площі. Якщо є сходи, за ним потрібно підніматися. Якщо можна пробігтися тому – потрібно рухатися в цьому напрямку. Якщо сюжет вимагає руху вліво, потрібно пройтися вправо. Це дозволить зібрати всі предмети, а значить, результат гри буде максимальним. Основне правило – уважне вивчення кожного темного куточка всіх локацій. Останній аркуш рукопису можна виявити за генератором, який запускають у кінці гри, запускаючи ліфт. Цей текст доступний лише того, хто повторно проходить гру, вибрав максимальний рівень складності. Заключний, сотий термос, гравець знайде після перемоги над торнадо, опинившись у власному будинку. Потім можна насолодитися заставкою, за якою слідують слова. Потрібно посвітити на них. Слова трансформуються у речі, і одне з них стане саме термосом. Він з'явиться у дивана.

Популярі новини
Загрузка...