Історія всесвіту "Варкрафт": меч Короля-Ліча

161 0 Новини високих технологій

Крижана Скорбота була рунным клинком, який орк Нер'зул, Король-Лич, вирвав з Крижаного Трону. За задумом Нер'зула, принц Артас Менетил - його мимовільний потенційний господар повинен був виявити меч на континенті Нортренд. Крижана Скорботу перебувала в руках принца до самого кінця, поки її клинок не був розколотий на чотири частини після битви в Цитаделі Крижаний Корони. Коли кіл'джеден, один з трьох эредаров, ватажків Палаючого Легіону, заточив старого орка в Крижаному Троні, він прикував його безтілесний дух до магічного доспеху, а також до рунному клинку, навічно заточивши його на вершині величезної скелі, так званої Крижаний Цитаделі. І обладунки, і клинок були виготовлені натрезимами, слугами эредаров, з метою стримування Короля-Ліча і управління ним.

Історія всесвіту "Варкрафт": меч Короля-Ліча

План Нер'Зула

Але старий шаман аж ніяк не був задоволений своїм новим становищем і почав розробляти план звільнення. Перша стадія його плану була приведена в дію, коли він використовував свої сили, щоб проштовхнути Крижану Скорботу по льоду з цитаделі і занурити її в одну з давніх печер Нортренда. Після чого треба було дочекатися того, хто візьме меч. Володар мертвих побачив свого спасителя в Артасе Менетиле, молодого принца Лордерона, що прибув у ці землі, щоб покінчити з епідемією чуми і своїм особистим ворогом - натрезимом Малганисом.

Поневолення

Мурадін Бронзобород, керівник дослідницької експедиції гномів, який перебував у той час в Нортренде, знайшов якийсь таємничий артефакт, що дарує велику силу. Коли армія Повелителя Жаху Мал'Ганиса стала перевершувати числом війська експедиції, Артас і Мурадін вирішили скористатися цією силою.
Історія всесвіту "Варкрафт": меч Короля-Ліча
В глибині прихованої давньої печери меч Короля-Ліча оберігався примарою-охоронцем, який намагався попередити молодого паладина про небезпеку проклятого меча, але принц, будучи поза себе від люті, проігнорував всі застереження і вбив охоронця. Коли меч був знайдений, Мурадін зрозумів, що клинок проклятий, але Артас заявив, що він з радістю прийме будь-яке прокляття, щоб врятувати свою батьківщину. Після цих слів крижаний покрив меча розколовся, і клинок вирвався назовні. Зубчастий осколок вдарив Бронзоборода і, як багатьом тоді здавалося, вбив його. Принц, не звертаючи уваги на втрату друга, відкинув свій молот, Помста Світла, і схопив рунічний клинок. Відтепер його душа належала Королю мертвих.
Історія всесвіту "Варкрафт": меч Короля-Ліча

Падіння Лордерона

З мечем у руках Артас повернувся в свій табір і організував контратаку проти Мал'Ганиса, швидко знищивши зміцнення повелителя жаху. Натрезим зіткнувся з принцом, сказавши йому, що Король мертвих знав, що він знайде проклятий меч, і що тепер він вкрав душу молодого паладина. Він говорив так, ніби вважав, що принц тепер на його боці, але Артас використовував рунный клинок, щоб убити повелителя жаху по команді свого нового пана.

Тепер, ставши лицарем смерті Батоги (армії мерців), Артас перебив усіх солдатів і офіцерів в своєму таборі і воскресив їх силою проклятого меча Короля-Ліча. Таким чином він створив свою власну армію вторгнення, перш ніж повернутися на батьківщину, де його вітали з королівським прийомом. По прибутті підступний принц попрямував прямо в тронний зал, де він убив свого власного батька, короля Теренаса, і впустив орди мерців на вулиці міста. За Лордероном впали Кель'Талас, Даларан і кілька інших королівств континенту.
Історія всесвіту "Варкрафт": меч Короля-Ліча

Коронація

Через деякий час після битви на горі Хиджал мисливець на демонів Иллидан використовував потужні заклинання, щоб зруйнувати Крижаний Трон. Хоча його план не вдався, заклинання все ж розширило тріщину, через яку була пробита Крижана Скорботу, і сила Короля мертвих почала згасати, тому він відкликав свого вірного лицаря в Нортренд. Там Артас переміг мисливця на демонів і пішов на шпиль до Крижаного Трону. Потім він використав меч Короля-Ліча, щоб розбити лід, і надів корону Нерзула, злившись тим самим воєдино зі своїм повелителем.
Історія всесвіту "Варкрафт": меч Короля-Ліча

Повалення короля

Під час останньої битви героїв з військами нежиті проклятий клинок був розбитий Испепелителем, яким володів паладин Тіріон Фордринг. Тисячі душ, замкнених у клинку, що обрушилися на поваленого Короля, коли його добивали герої, які об'єдналися, щоб покласти кінець його правління. За кілька миттєвостей до загибелі підступний принц побачив привид свого батька.
Історія всесвіту "Варкрафт": меч Короля-Ліча

"Це ще не кінець"

Історія всесвіту "Варкрафт": меч Короля-Ліча
Але історія Крижаний Скорботи на цьому не закінчується. Колишня еліта армії мертвих, лицарі смерті, вирушили на місце падіння Короля мертвих, щоб розшукати уламки меча. Осколки охороняли чотири могутніх примари. Всі вони полягли від рук лицарів смерті. Осколки були перекованы на вершині Крижаної цитаделі в новий артефакт - клинки занепалого принца. Хто знає, що чекає нового власника клинків? Можливо, зовсім скоро ми дізнаємося продовження цієї історії в іграх всесвіту "Варкрафт", і меч Короля-Ліча знову почне поневолювати душі смертних.

Популярі новини
Загрузка...