"Xenus 2: Біле золото": проходження, опис ігри, мінімальні системні вимоги

136 0 Новини високих технологій

Ігри вітчизняних розробників рідко коли користуються популярністю. Багато в чому це пов'язано з браком коштів. Хоча найчастіше, за твердженням геймерів, таким розробникам не вистачає професіоналізму і наполегливості. Багато через кілька спроб виправити баги і помилки, просто ігнорують зауваження гравців.

Про гру

Проходження "Xenus 2: Біле золото" для багатьох стало не самим приємним досвідом. Деякі навіть не звернули уваги на гру, оскільки багато чого виявилося "сирим" і невдалим. З'явився проект у 2008 році. Над ним працювала команда з України Deep Shadows, а видавцем стала російська компанія "Руссобит-М". У 2016 році гра з'явилася в Steam. Перед нами - шутер від першої особи з елементами рольової гри. Випущений проект на персональні комп'ютери з операційною системою Windows.

Системні вимоги

Для проходження "Xenus 2: Біле золото" потрібна не сама вимоглива система, оскільки гра вийшла більш 10 років тому. Відразу потрібно розуміти, що вона працює з операційною системою Windows 2000 XP і Vista. Можливо, в інтернеті можна знайти оновлену версію, яка буде працювати хоча б з «сімкою».
"Xenus 2: Біле золото": проходження, опис ігри, мінімальні системні вимоги
Щоб запустити гру на мінімальних графічних настройках, необхідно щоб система працювала на базі Athlon 3000 або аналогічному йому процесорі, відеокарті GeForce 6600GS з об'ємом пам'яті 128 Мб. Для запуску знадобиться хоча б 1 Гб оперативної пам'яті.

У грі є середні параметри. Їх можна використовувати з Intel Core 2 Duo 2.2 відеокартою GeForce 8600GS з 256 Мб і оперативною пам'яттю 1 Гб. Щоб в повній мірі насолодитися якістю картинки, доведеться використовувати систему Intel Core 2 Duo 2.4 GeForce 8800 і 2 Гб оперативної пам'яті. Як бачите, практично всі нинішні домашні ПК легко впораються з запуском гри навіть на високих налаштуваннях.

Перша частина

У травні 2005 року вийшла перша частина під назвою "Xenus: Точка кипіння". Гра представлена в жанрі рольового шутера з елементами гонок. Оповідала історія про Соле Майерсі і його дочці Лізі. Сюжет першої історії виявився досить банальним, враховуючи неймовірну кількість бойовиків, які нам щодня показують по ТБ. Ліза працювала журналісткою, тому вирушила на розслідування справи про наркоторговців в Колумбії. Звичайно ж, за всіма законами жанру, дівчина пропала без вісті. Сол Майерс вирішує відправитися на пошуки доньки. За будь-яку інформацію він повинен платити, а тому необхідно навчитися добувати гроші. Для цього він бере участь у різних угрупованнях, вплутується у війну і паралельно намагається відшукати Лізу.
"Xenus 2: Біле золото": проходження, опис ігри, мінімальні системні вимоги

Сюжет другої частини

Проходження гри Xenus 2: Біле золото" продовжує історію Сола Майерса, але в цей раз він нікого не втрачає. Нова серія розповідає про те ж наркокартеле Колумбії, який був розгромлений. Стає відомо, що гроші з продажу заборонених речовин пішли на те, щоб підтримувати заколотників, а в справі замішані співробітники ФБР.

Сол Майерс вирішує почати своє розслідування після того, як від отруєного кокаїну померло дві сотні людей. Головну роль в цій історії займає инкское плем'я. Саме завдяки йому стане зрозуміла вся ситуація, яка склалася в Колумбії.

Фракції

Під час проходження "Xenus 2: Біле золото" геймеру доведеться ознайомитися з рядом угруповань. Кожна з них має певні характеристики, на які доведеться звертати увагу. На шляху Сола зустрічаються цивільні. Це мирні персонажі, які ніколи нікого не чіпають, звичайно, якщо їх випадково не образити. Офіціали - серйозна угруповання. Хлопці добре озброєні і мають вплив на інші організації. Вони виступають проти партизан, бандитів і наркомафії. Зустрічаються в грі і партизани. Ці хлопці зазвичай ворогують з усіма, хто попадається їм на шляху, але найбільше ненавидять наркомафію. Також у них є непорозуміння з бандитами і офіціалами. Озброєні вони переважно радянським зброєю. Наркомафія - небезпечна угруповання. Хлопці звідти зазвичай оснащені важким західним озброєнням. Осіли вони на Эспаде і Баллене. Тут же знаходяться і бандити, які по своїй суті є звичайними розбійниками і грабіжниками.
"Xenus 2: Біле золото": проходження, опис ігри, мінімальні системні вимоги
Є в грі і нейтральні угруповання. До них відносять індіанців і ЦРУ. Перші зустрічаються в одній з основних місій, використовують аборигенское знаряддя та арбалети. Другі зустрічаються вкрай рідко. Вони також пов'язані з Эспадой і Балленом.
Під час проходження гри Xenus 2: Біле золото" ви також зустрінете парамилитарес - садистів і вбивць. Ці зловісні персонажі ведуть себе жахливо, тому їх зневажають усі. Нападають вони тільки на мирних жителів, а від бандитів і партизан біжать стрімголов. Вандалів можна зустріти, лише якщо ви вибрали проходження за бандитів і цивільних. Відморозки непогано озброєні, але не кожен з них може бути небезпечним. Нарешті, залишилися індіанці-культісти. Ці хлопці просто ударены в свою культуру і релігію. Це головні герої кокаїнової історії.

Початок гри

Отже, проходження "Xenus 2: Біле золото" починається з того, що герой виявляється на палубі корабля. Нам належить відбиватися від катерів і вертольотів. Краще всього в цьому випадку робити акцент саме на вертольоти, оскільки вони можуть нашкодити набагато більше. Після цього ми добираємося до острова, де зустрічаємо Сивого.
"Xenus 2: Біле золото": проходження, опис ігри, мінімальні системні вимоги
Перша місія - зустріч з Хосе. Пам'ятайте, що цивільні - це хлопці, які нікого не чіпають, якщо їх не ображати, тому перед початком проходження запам'ятайте правило - не нариватися. Важливо пам'ятати і про обсяги інвентарю. Він тут не гумовий, тому доведеться економити і не брати що попало. Якщо ви бачите зброю, намагайтеся підбирати не все підряд, а тільки справне, інакше в самий невідповідний момент ви можете потрапити в халепу.
Щоб дістатися до Хосе, потрібно використовувати міні-карту. По шляху зустрінуться не самі позитивні персонажі, для них у нас повинен бути напоготові револьвер. Після їх вбивства у нас з'явиться можливість використовувати перші перки. Наприклад, якщо ви хочете влучно стріляти, використовувати здатність «Ковбой». Не забувайте обшукувати трупи, можливо, ви знайдете те, що знадобиться в подальшому. Після того як ми доберемося до Хосе, треба буде роздобути автомобіль.

Пошук машини

Проходження "Xenus 2: Біле золото" приводить нас до Раулю. У нього потрібно дізнатися місце розташування Родріго. Той знаходиться в гаражі, тому ми туди і вирушаємо. Чоловік попросить допомогти йому з бандитами, які забрали у нього авто. Відмовити ми не можемо, тому доведеться битися з ворогами. Їх буде досить велика кількість, тому краще вибрати вдалу позицію, щоб не привертати зайвої уваги, але при цьому влучно стріляти. Економте патрони. Після того як ми відберемо знову машину, повертаємося до Родріго. Той повідомляє нам про двох невідомих, які цікавилися Соло. Далі нас чекає ряд побічних завдань. Якщо вам нецікаво, можете не виконувати їх.

Дієго

Основна сюжетна лінія веде нас до Дієго. Той каже, що допоможе тільки за винагороду. Він просить віддати йому 700 песо або знайти чорну перлину. Якщо у вас немає необхідної суми, доведеться відправитися до аквалангістам. Один з них відправить нас до Лонзо. Чоловік надасть нам ключ і балон. Потрібно повернутися до аквалангисту, який допоможе заправити балон і пірнути. Пам'ятайте, що під водою у вас будуть злітати поінти здоров'я, тому потрібно запастися чимось, що буде відновлювати його.

В печері ви зможете періодично спливають, щоб відновлювати здоров'я. Всередині знаходимо людину, якій потрібно передати балон. Залишиться вибратися з печери, щоб забрати необхідний артефакт. Ряд сюжетних подій приводить нас до того, що ми дізнаємося про зникнення Дієго. Нам доведеться вести переговори з бандитом, який попросить за старого 5 тисяч песо. Для заробітку грошей потрібно виконувати побічні квести. Це не займе у вас багато часу. Якщо раптом, після того як ви назбирали потрібну кількість грошей, Хуарез відмовляється звільняти старого, то просто вбийте його і заберіть Дієго на острів.
"Xenus 2: Біле золото": проходження, опис ігри, мінімальні системні вимоги

Інший острів

Тут ми зустрічаємося з агентом ЦРУ. Той приведе нас до Эудесу. Мужик хоче кругленьку суму грошей або дорогоцінні камені. Після того як ви знайдете те, що він хоче, потрібно слідувати за ним. На жаль, Соло таким чином потрапляє в засідку. Перед нами буде багато ворогів, з якими доведеться битися. У одного з них можна буде відібрати вибухівку, щоб розчистити собі шлях. Тепер нам потрібно знайти Эудеса. Для цього розмовляємо з Хуаном. Той, природно, попросить грошей. Потрібно буде вирішити це питання. Після того, як ми передамо йому 8000 песо, ми станемо власником острова. Тут у нас будуть деякі привілеї.
Але не забувайте про Эудеса. Потрібно буде дістатися до його будинку, попередньо зачистивши територію від охорони. Після розмови з ним потрібно відправитися на острів індіанців. Там у печері потрібна плита на стіні.

Статуетки

Попереду Соло чекає черговий збір грошей. Цього разу їх ще більше. Гравцеві потрібно зібрати статуетки. Їх кілька, тому вирішуйте самостійно, з якою локації почати пошуки. В процесі можуть знадобитися гроші, але в цей раз для врегулювання питань. Якщо грошей шкода, беріть патрони.
"Xenus 2: Біле золото": проходження, опис ігри, мінімальні системні вимоги
Після того як статуетки будуть зібрані, потрібно повернутися на острів, де знайшли першу. Після розставляємо їх у потрібному порядку, завдяки чого відкриється прохід. Тут досить складний момент в проходженні гри. Доведеться здолати велику кількість ворогів, знайти вихід з лабіринту, щоб використовувати важіль для відкриття входу. Але за дверима нас будуть чекати все ті ж персонажі. Доведеться якимось дивом дістатися до умовної в'язниці, в яку потрапив агент ЦРУ. Його збиралися жорстоко вбити. Агент розповість багато цікавих історій, які відкриють правду на всю сюжетну лінію. Після розмови нас схопить спецназ.

Корабель

Тепер ми знову на кораблі. Ми побачимо вбивство Ніксона, якого після нам необхідно оглянути. Праворуч, за дверима, знаходиться спецназівець. Важливо обшукувати все, що можливо. Патронів на кораблі дуже мало. Нам потрібно відшукати ключі від хвіртки. Ви виявите, що ключ знаходиться за дверима, яка закрита. Не лякайтеся, шукати другий ключ вам не потрібно. Досить знайти поруч бар, залізти на стійку, а після знайти люк. Через нього нам вдасться потрапити до ключа. У командира спецназу потрібно буде «віджати» два ключа, а після покинути корабель.

Остання місія

Останнє завдання дуже непросте. Для нього знадобиться багато ресурсів і терпіння. Треба потрапити на острів індіанців. Там доведеться перебити величезна кількість ворогів, щоб знищити їх культ. Простіше всього буде висадитися на острів і не звертати уваги на натовпу суперників. Просто вперед і проривайтеся насолоджуйтеся титрами.

Побічні місії

У грі неймовірну кількість побічних квестів. Проходження "Xenus 2: Біле золото" в цілому не складне, але за рахунок великої кількості завдань може здатися довгим. Наприклад, у мирних жителів налічується 75 додаткових місій. Тут ви можете допомогти рибалці з затонулої човном, і алкашу, який, до речі, дасть вам грошей. Можна допомогти дідові знайти медальйон. Він хоча і не дасть вам грошей, зате покращиться дружба з селянами. Наркомафія надає всього 17 побічних квестів в "Xenus 2: Біле золото". Проходження їх полягає в досить простих завданнях: доставка вантажу, порятунок персонажів, протистояння бандитам і паралимеалесам.
"Xenus 2: Біле золото": проходження, опис ігри, мінімальні системні вимоги
Квести бандитів досить жорстокі, тому готуйтеся до того, що доведеться вбивати, вибивати борги, підслуховувати, організовувати засідки й інше. І все ж нічого складного вам не зустрінеться. У квестах за партизан необхідно буде всіляко допомагати угруповання. Доведеться займатися доставкою вантажу, доносити або усувати ворогів. За 23 завдання ви зможете непогано заробити, щоб просунутися далі по сюжетній лінії. Існує всього по одному квесту за ЦРУ і індіанців. Механіка гри така, що доведеться виконувати практично одні і ті ж завдання, тільки зав'язані на іншій історії.

Додаткові інструменти

Якщо ви не хочете купувати офіційну версію гри, можете скористатися репаком від «Механіки». "Xenus 2: Біле золото" - гра, яка стала для багатьох розчаруванням, тому багато рекомендують скористатися піратською версією, нехай це і неправильно. Також пам'ятайте, що використання неофіційною версією часом має обмежені можливості. Наприклад, не всі моди можуть працювати коректно, а деякі чити буде складно використовувати. Раніше була можливість активувати ключ. "Xenus 2: Біле золото" раніше виходив на дисках, тому всередині можна було знайти активатор. Після того як гра перестала продаватися в магазинах, багато почали встановлювати її з інтернету. При цьому сам ключ можна було знайти на форумах. Звичайно, потрібно було бути спритним, щоб встигнути активувати його первее всіх. Зараз же простіше користуватися репаками. До речі, модів "Xenus 2: Біле золото" величезна кількість. Багато з них є допоміжним інструментом і стали роботою над помилками, шкода тільки з боку ентузіастів, а не розробників. Наприклад, є мод Cockpit view mod, завантаживши який, можна виправити проблеми з камерою від третьої особи в транспорті. Завдяки цьому інструменту можна змінити вид камери в будь-якому існуючому в грі транспорті. Є також NO LiMits Mod ver.1.0. Це mods в "Xenus 2: Біле золото", який також частенько приймають за чіти. Завдяки йому відкривається величезна кількість можливостей в ігровому процесі. Можна збільшити вагу інвентарю, дистанцію кидка гранати, витривалість та інші здібності героя. Також з'являється більший асортимент зброї і навіть новий транспорт. Для установки досить завантажити файли і встановити їх в кореневу папку з грою.

Допомога з боку

Щоб було легше грати, пізніше стали випускати спеціальні коди. "Xenus 2: Біле золото" вже зараз обріс величезним кількістю файлів з чітами. Залежно від документа, на різні клавіші встановлені допоміжні команди. Можна збільшити здоров'я, отримати броню або командою «addammo» поповнити пачку патронів. Щоб працювати з чітами, необхідно завантажити та встановити трейнер. "Xenus 2: Біле золото" потрібно запускати тільки після того, як рейнер буде активований. Далі можна буде не вводити команди, а просто використовувати клавіші Num 1 - Num 8. Залежно від версії, команди можуть відрізнятися, тому читайте інструкцію до неї. Але якщо бути чесним, навряд чи комусь знадобляться чити в "Xenus 2: Біле золото". Гра дуже проста і однотипна. Якщо якісь перші завдання ви будете провалювати, то з часом приловчитеся і розберетеся у механіки геймплея. Звичайно, деколи буде не вистачати грошей і патронів, але якщо все це легко отримати (з допомогою читів), то який сенс тоді в грі? А яке у вас враження від цієї гри?

Популярі новини
Загрузка...