Як активувати Windows 10 по телефону: інструкція, порядок дій. Ключ активації Windows 10

199 0 Новини високих технологій

Як відомо, всі останні операційні системи Windows недостатньо просто встановити на стаціонарний комп'ютер або ноутбук. Для того щоб система тій же десятій версії працювала на повну силу і без яких би то не було обмежень, як варіант, необхідно виконати активацію Windows 10 по телефону. Порядок дій будемо розглядати саме для такого способу підтвердження наявного у вас ліцензійного коду. Нічого особливо складного тут немає, але деякі важливі моменти врахувати все одно доведеться, оскільки і ключа у вас може не бути, і сам процес активації з якихось причин може відбуватися некоректно або не запускатися взагалі.

Для чого потрібна активація Windows 10 і нижче?

Перш ніж з'ясовувати, як активувати Windows 10 по телефону, давайте коротко зупинимось на тому, для чого це взагалі потрібно. Прийнято вважати, що такі дії необхідно виконати виключно для того, щоб отримати доступ абсолютно до всіх інструментів операційної системи. Адже Не секрет, що навіть зміна фону екрану блокування в неактивованої системі недоступно.
Як активувати Windows 10 по телефону: інструкція, порядок дій. Ключ активації Windows 10
Крім того, на «Робочому столі» в правому нижньому кутку постійно «висить» водяний знак з повідомленням про те, що Windows не активована. Але найнеприємніше полягає в тому, що операційна система може мимовільно перезавантажуватися в самий невідповідний момент, що дуже часто призводить до того, що при роботі з якимись документами важливі зміни в них не зберігаються. Відповідно, система може і не прийняти зміну деяких важливих налаштувань і параметрів.

Як дізнатися ключ активації Windows 10: найпростіший метод

Тепер слід сказати пару слів про деяких попередніх діях, які стосуються самого ключа активації. Справа в тому, що недостатньо просто знати і ввести в спеціальні поля (блоки) активуючого систему інструменту. Сам ключ необхідно активувати. Це, якщо хочете, є запорукою того, що ваша копія Windows придбана офіційно, а не являє собою якусь піратську складання, установка якої, за великим рахунком, є протизаконною. Припустимо, що диск з настановним дистрибутивом ви дійсно купили у офіційного дилера.
Як активувати Windows 10 по телефону: інструкція, порядок дій. Ключ активації Windows 10
Ключ зазвичай вказується на задній стороні пакувальної коробки. Його і потрібно використовувати для підтвердження.

Як дізнатися вшитий ключ активації?

Але як активувати Windows 10 по телефону, якщо коробки з ключем у вас ні? В принципі, навіть в самій системі зазвичай можна знайти так званий ключ вшитий, прихований від очей користувача.
Як активувати Windows 10 по телефону: інструкція, порядок дій. Ключ активації Windows 10
Щоб його дізнатися, штатні засоби системи не годяться, тому багато фахівців рекомендують скористатися невеликим додатком під назвою ShowKeyPlus. Воно вміє «вивуджувати» вбудовані ключі без участі користувача. Достатньо просто запустити програму і дочекатися появи результату сканування.

Попереднє видалення старих ключів

Тепер перейдемо безпосередньо до того, як активувати Windows 10 по телефону. Якщо у вас є сумніви з приводу легального походження системи або офіційна активація з якихось причин «злетіла», має сенс видалити всі старі ключі, які теоретично можуть викликати появу конфліктів при повторному введенні необхідного коду.
Як активувати Windows 10 по телефону: інструкція, порядок дій. Ключ активації Windows 10
Для цього необхідно запустити командну консоль від імені адміністратора, у найпростішому випадку використовуючи для цього меню ПКМ на кнопці пуску, після чого вписати команду slmgr.vbs /upk.

Підходить ваш ключ для активації системи по телефону?

Відразу ж зверніть увагу на те, що використання описуваного методу активації виглядає дещо нераціональним, тому при наявності ключа і після видалення всіх старих кодів можете активувати систему безпосередньо, виконавши в тій же командної консолі поєднання slmgr.vbs /ato. Але виконання цієї команди бажаного результату може і не дати, тому переходимо до наступного етапу. Тепер необхідно переконатися в тому, що наявний у вас ключ підходить для активації системи обраним методом. Для цього, не виходячи з командної консолі, потрібно виконати команду slmgr.vbs /ipk, дописавши через пробіл після неї ключ, що містить 25 знаків (п'ять блоків по п'ять знаків). Вводити ключ потрібно з усіма дефісами між блоками.
Як активувати Windows 10 по телефону: інструкція, порядок дій. Ключ активації Windows 10
Якщо ключ не підходить, з'явиться повідомлення утиліти Windows Script Host про те, що він успішно встановлений в систему, а підтвердити активацію як раз і можна буде саме по телефону.

Як активувати Windows 10 по телефону: інструкція

Тепер найважливіше – безпосередньо вчинення дзвінка і виконання процедури підтвердження встановленого в систему ключа. Відразу зверніть увагу, що можна використовувати не тільки стаціонарний або мобільний телефон. Так само добре в цьому відношенні виглядає відома програма Skype (особливо якщо доведеться телефонувати на платний номер). На всякий випадок приготуйте аркуш паперу і ручку, оскільки диктувати код підтвердження вам досить швидко, і ви можете просто не встигнути ввести всі комбінації в поля активатора. У командному рядку виконуєте поєднання slui 4 після чого потрібно буде вибрати ваш регіон. Потім з'явиться те саме вікно активатора з встановленим ключем, але з порожніми блоками, які будуть використовуватися для введення коду підтвердження. У це ж вікні буде вказано номер для активації Windows 10 по телефону.
Як активувати Windows 10 по телефону: інструкція, порядок дій. Ключ активації Windows 10
Як видно з малюнку, можна використовувати і платний і безкоштовний дзвінок. У випадку зі стаціонарними та мобільними телефонами, природно, краще вибрати другий варіант. Але якщо номер зайнятий, можна або передзвонити пізніше, або зробити платний дзвінок «Скайпі».
При успішному додзвоні вам відповість автовідповідач (робот), після чого буде запропоновано натиснути цифру 1. Якщо слухати додаткову інформацію у вас бажання немає, перервати трансляцію можна шляхом натискання решітки (#). Далі вас попросять ввести код наявного ключа (ID). Після того як буде повідомлено, що ваші дані прийняті, слід повернутися до активатора, а потім послідовно ввести в порожні блоки всі цифри, що повідомляються оператором (роботом). В принципі, можете їх спочатку записати на аркуш паперу, а потім ввести. Для підтвердження ніяких кнопок натискати не потрібно. Після введення останньої цифри, якщо код введений правильно, з'явиться повідомлення про те, що підтвердження ліцензійного ключа Windows 10 по телефону було виконано успішно.

Дії в програмі MsAct

Також для підтвердження ключів можна використовувати програму MsAct, актуальну версію якої попередньо потрібно буде завантажити з інтернету. У цьому додатку можна використовувати і неофіційні ключі, які викладені у вільному доступі на просторах Рунета, хоча це і протизаконно. Як активувати Windows 10 по телефону за допомогою цього додатка? Ще простіше, ніж засобами системи!
Як активувати Windows 10 по телефону: інструкція, порядок дій. Ключ активації Windows 10
В програмі просто введіть наявний ключ і натисніть кнопку його установки в систему (Install Key). Якщо він робочий, внизу вікна з'явиться повідомлення про те, що підтвердити його можна по телефону. Після цього телефонуйте з телефону або в «Скайпі» на номер +3728002230 вводите ключ, записуєте код підтвердження або відразу вставляєте його в програму, а потім натискаєте кнопку «Застосувати код». Знову ж таки, якщо код введений коректно, буде повідомлено, що система успішно активована.

Як переконатися, що система успішно активована?

Щоб упевнитися в тому, що активація дійсно була виконана, можете викликати меню параметрів, перейти до налаштувань безпеки і оновлення. Виберіть пункт активації і праворуч подивіться на стан системи.
Як активувати Windows 10 по телефону: інструкція, порядок дій. Ключ активації Windows 10
У блоці Windows і буде зазначено, що система знаходиться в активованому стані.

Наскільки безпечна активація системи по телефону?

Незважаючи на простоту виконуваних дій, багато фахівців сходяться на думці, що такий метод далеко не завжди безпечний. Зазвичай проблеми можуть стосуватися лише того, що ваш офіційний ключ через вірусні канали просто витече в інтернет, а після його тривалого використання іншими юзерами вам в активації може бути відмовлено (активатор вважатиме, що ваша Windows 10 є піратською). Тому відразу ж після інсталяції ОС на свій комп'ютер не забудьте встановити антивірус і оновити бази.

Що робити, якщо активація неможлива?

Нарешті, давайте подивимося, як позбутися деяких проблем при активації Windows 10 по телефону. Якщо безкоштовний номер зайнятий або не відповідає, передзвоніть трохи пізніше або використовувати Skype для здійснення дзвінка на платний номер (якщо у вас безлімітний трафік, або на рахунку в самій програмі є засоби). Також можете скористатися популярним додатком Viber. Іноді проблема може стосуватися лише того, що наявний ключ просто не підходить до вашої модифікації системи, наприклад, якщо ви намагаєтеся активувати версію Pro з ключем, призначеним для модифікації Home. Досить часто можна зустріти проблеми з ID комп'ютера, який «на тій стороні» визначається автоматично. В цьому випадку доцільно попередньо відключити звуковий і мережевий адаптер, використовуючи для цього «Диспетчер пристроїв» (по закінченні активації їх можна буде включити знову). Іноді проблема може полягати і в самій системі активації, тому варто почекати, поки фахівці Microsoft її виправлять. Якщо ж процес активації не дає належного результату і жодна із запропонованих методик проблему не усуває, можете активувати систему за допомогою утиліт начебто KMSpico або KMSAuto Net (незважаючи на наявність у вас офіційного ключа, нічого іншого просто не залишається). Це і простіше, і швидше.

Популярі новини
Загрузка...