Топ ігор 2009 року на ПК

144 0 Новини високих технологій

2009 рік був багатий на якісні і популярні ігрові релізи, які актуальні й донині. Через багато років ви можете запустити будь-яку гру з представленого списку і отримати багато задоволення від проходження. Давайте докладніше розглянемо топ ігор 2009 року. Серед них зібрані представники різних жанрів.

Batman: Arkham Asylum

І відкриває рейтинг ігор, що вийшли в 2009 році, екшен від третьої особи у всесвіті супергероїв. Мова йде про персонажів DC і найпопулярнішому учасника - Бетмена. Перша частина трилогії Batman: Arkham Asylum була випущена видавництвом Eidos. Проект отримав виключно позитивні відгуки як серед шанувальників коміксів або звичайних геймерів, так і в середовищі обзорщиков чи критиків. Дана гра з топ ігор 2009 року являє собою екшен, в якому головний герой використовує всі технологічні пристосування і свої навички для боротьби із злочинністю. Проходити гру можна стэлсом або відкритим боєм. Бетмен потрапляє в психлікарню "Аркхем", де повинен зловити втікача Джокера. Головний лиходій зібрав однодумців серед ув'язнених, які будуть всіляко заважати вам.

Dragon Age: Origins

Даний рольовий проект заслужено потрапляє в топ-5 ігор 2009 року в якості кращої рольової гри свого часу. Тут поєднали кілька механік одночасно: екшен від третьої особи, партійна РПГ, тактична гра. Між цими елементами ви можете перемикатися прямо під час геймплея. Створіть унікального героя, зберіть команду для порятунку світу і пройдіть шлях від невідомого персонажа до відомої особистості. На хід подій впливає будь-який вибір, рішення, вбивства і так далі. Практично ні в кого не вийде пройти гру однаково. Dragon Age: Origins однозначно потрапляє в будь топ кращих ігор 2009 року.

Топ ігор 2009 року на ПК

Empire: Total War

Від динамічних ігор перейдемо до стратегій. Серія Total War налічує величезну кількість частин, які відрізняються епохами, історичними подіями і так далі. На цей раз розробники вирішили торкнутися період з 1700 до 1799 рік. Місцем дії можуть бути Європа, Північна Африка, Америка або Індія. Геймплей включає в себе покрокові дії на глобальній карті, а також бої в реальному часі на невеликих локаціях. Даній концепції ця ігрова серія дотримується протягом всього часу існування. Гідний представник топа ігор на ПК 2009 року.
Топ ігор 2009 року на ПК

Colin McRae: DiRT 2

В топі ігор 2009 року не можна обійтися хоча б без одного представника жанру гонок. Цього разу кращим гоночним проектом можна визнати Colin McRae: DiRT 2. Серія відійшла від концепції серйозного симулятора ралі в бік розважальних заїздів. Тепер в грі є багато режимів, класів автомобілів, відмінних трас і так далі. При цьому аркада комбінується з великою кількістю налаштувань авто та існуючими етапами світового чемпіонату ралі.
Топ ігор 2009 року на ПК

"S. T. A. L. K. E. R.: Поклик Прип'яті"

Дану гру можна назвати повноцінним продовженням оригіналу, але вона відмінно розвиває і покращує всі напрацювання серії. До "Поклик Прип'яті" у розробників вийшло зробити гру, в якій втілені всі ідеї, закладені в проект спочатку. До того ж не можна упускати з уваги той факт, що не кожен рік виходять великі вітчизняні проекти (або ігри з СНД). Тому топ ігор 2009 року варто закінчити саме завершальною грою з серії S. T. A. L. K. E. R.

Популярі новини
Загрузка...