Чим відкрити EMZ-формат? Програми для перегляду

282 0 Новини високих технологій

У наведеній нижче статті відповімо на питання, чим відкрити EMZ-файл. Ми опишемо, що являє собою подібний документ. Також будуть названі програми, які допоможуть відкрити файл з таким розширенням. Перед тим як говорити про те, чим відкрити EMZ, потрібно з'ясувати, що це за документ. Це стислий файл графічного зображення. Він адаптований для взаємодії з багатьма програмами. У форматі EMZ є метафайл типу EMF. Його дані були стиснуті з допомогою алгоритму GZIP.

Програми

Чим відкрити EMZ? Відзначимо, що не тільки плагіни MS Office можуть відтворювати файли цього формату. Є і зовнішні утиліти, такі як WinGZip, XnView та інші. Більшість цих програм володіють широкими функціональними можливостями. Зазвичай в утилітах є можливість конвертувати і редагувати графічні зображення. Багато хто з подібних утиліт перебувають у вільному (тобто є безкоштовними) доступі. Тепер вивчимо кілька популярних утиліт.


Чим відкрити EMZ-формат? Програми для перегляду
Найбільш затребуваними, крім вище названих, є Adobe Illustrator і Logipole Konvertor. Як правило, інтерфейс утиліт представлений деревом каталогів з графічними мініатюрами для візуалізації (попередньої). Якщо навести курсор на певне зображення, то з'явиться детальна інформація про кожному файлі.

Конвертація в інші формати

Ми вже з'ясували, ніж відкрити EMZ. А що робити, якщо цих утиліт на ПК немає? Можна переконвентировать файл в один з найбільш популярних форматів (JP2 BMP, PSD, SVG та інші). Можна використовувати встановлені на ПК програми, так і проводити процедуру онлайн в Мережі.

Переваги формату

Чим відкрити EMZ-формат? Програми для перегляду
Таке розширення не особливо популярна серед користувачів, які спеціалізуються на графічних зображеннях. Однак у нього є ряд переваг – можливість конвертації і порівняно невеликий розмір файлу.

На закінчення

Тепер ви знаєте, чим відкрити EMZ, що являє собою такий файл. У нашій статті представлені назви програм, які вам знадобляться, якщо ви плануєте працювати з документами такого формату.

Популярі новини
Загрузка...