Камілла Валерія "Скайриме"

166 0 Новини високих технологій

"Скайрим" славиться не тільки атмосферними сюжетними лініями, але і наповненістю ігрового світу. Деякі відвідувані гравцем поселення, села або ферми можуть забезпечити героя різними побічними квестами, які видають протагоністу як основні, так і другорядні персонажі. При цьому багато хто з одержуваних від гравцем НПС завдань далеко не завжди пов'язані з батальними пригодами Довакина, а стосуються питань звичайного скайримовского побуту, релігії, а також людських взаємин. Одним з таких персонажів є Камілла Валерія, з якою пов'язаний один з початкових сюжетних квестів "Золотий кіготь", що передбачає відвідування стародавніх нордских руїн Вітряний пік. Камілла разом зі своїм братом Луканом проживає в невеликому омивається Білою рікою містечку Ривервуд, розташованому на південь від Вайтрана, допомагаючи братові вести торгівлю в крамниці.

Камілла Валерія "Скайриме"
Після виконання сюжетного завдання Камілла може стати учасником двох другорядних квестів - "Любовний лист" і "Шлюбні узи".

"Любовний лист"

Отримати першу інформацію про квесті можна в таверні "Сплячий велетень", поцікавившись у шинкаря плітками і чутками. У відповідь на питання протагоніста той розповість про почуття відразу двох жителів міста до Камілли. Обидва залицяльника варті одне одного: при бесіді з одним з них головному героєві буде запропоновано передати Каміллі фальшивий лист сумнівного змісту, нібито від суперника, що має, на їхню думку, очорнити в очах одного з претендентів на серце дівчини.


Вступити можна по-різному:
 • Виконати те, що запропоновано, одним з персонажів.
 • Піти з підробленим листом до суперника, після чого він запропонує аналогічний варіант, але вже зі своїм листом.
 • Розповісти самій Каміллі Валерії про підступи одного з шанувальників.
 • Отримати обидва очорнює листи (одно доведеться вкрасти) і пред'явити їх дівчині.
 • Результат у всіх випадках практично ідентичний: поліпшення відносин з одним із НПР і погіршення - з іншим.
  Камілла Валерія "Скайриме"

  "Шлюбні узи"

  У "Скайриме" Камілла Валерія - одна з потенційних наречених протагоніста. Для того, щоб запропонувати дівчині пройти з протагоністом під вінець, необхідно екіпірувати Амулет Мари. Після проведення весільної церемонії Камілла стає офіційною дружиною головного героя, що дозволяє отримувати деякі корисні бонуси до характеристик персонажа.

  Популярі новини
  Загрузка...