Як пройти завдання "Допомогти жителям Фолкрита" в "Скайриме"?

263 0 Новини високих технологій

Допомога жителям Фолкрита - це одна з умов отримання титулу тана Фолкрита. Цей титул надає можливість придбати маєток "Озерне" і мати особистого хускарла, якого можна взяти з собою в якості помічника або найняти на місце керівника в маєток. Отже, чим же допомогти жителям Фолкрита в "Скайриме"?

Умови отримання квесту

Оскільки квест, вимагає допомогти жителям 3 Фолкрита в "Скайриме", є частиною завдання "Тан Фолкрита", то і починати потрібно саме з отримання квесту на титул тана. Для цього гравцю потрібно досягти 9-го рівня і почекати прибуття кур'єра з листом. У цьому листі ярл Фолкрита запросить персонажа до себе і доручить виконати завдання щодо вбивства ватажка розбійників. Якщо до цього гравець дозволить Братів Бурі зайняти Фолкрит, то виконувати вбивати ватажка розбійників не доведеться.


Як пройти завдання "Допомогти жителям Фолкрита" в "Скайриме"?
Після допомоги у знищенні ярл персонаж запропонує гравцеві титул тана у володіннях Фолкрит. Однак для цього гравець повинен допомогти жителям Фолкрита в "Скайриме". Це може виявитися складним завданням, так як кількість квестів обмежена, а неігрові персонажі, видають квести, можуть просто загинути і, отже, не дадуть завдання.

Способи допомогти жителям

Існує кілька простих квестів, які можна виконати, щоб допомогти жителям Фолкрита:
 • "Рубка дров" - продати дрова Херту на Напівмісячної тартаку. Завдання береться в самого Херта.
 • "Невелика крадіжка" - вкрасти лист. Квест видає Денгейр в своєму будинку або в місцевій таверні.
 • "Збір урожаю" - продати Матьесу зібраний урожай. Завдання можна отримати на фермі "Свічка небіжчика".
 • "Пошук предмета (печери) - знайти і повернути щоденник Рунила. Квест береться в Залі мертвих.
 • "Доставка" - принести "прах Берита" Рунилу. Завдання видає Тадгейр в будинку Денгейра.
  Як пройти завдання "Допомогти жителям Фолкрита" в "Скайриме"?
 • Для отримання деяких квестів потрібен 12 рівень персонажа. Також варто пам'ятати, що якщо ярлом стане Денгейр, то він не буде видавати свої завдання. Крім того, квести, які видають керуючі ярла і хазяїни таверн, не вважаються за допомогу жителям.

  Примітки і баги

  Завдання на титул тана неможливо виконати, якщо загине коваль Лод або гравець встигне виконати завдання в форте Нойград на стороні Братів Бурі до відвідування Фолкрита. У такому випадку квести просто перестають враховуватися як допомогу жителям. Ярл Сиддгейр буде вороже ставиться до гравця, який убив його хускарла на прохання Темного Братства, і не видасть квест на отримання титулу тана. Вирішити цю проблему можна тільки за допомогою консольної команди. У квесті "Допомогти жителям Фолкрита" будуть враховувати навіть ті завдання, які були виконані до його отримання. Також іноді лічильник квесту може застрявати на значенні 2/3. В такому випадку слід просто продавати капусту Матьесу.

  Популярі новини
  Загрузка...