Ривервуд в "Скайриме": як з допомогою модів зробити це місце мальовничіше?

180 0 Новини високих технологій

Ривервуд в "Скайриме" належить уділу Вайтрана і знаходиться на самому початку шляху Драконорожденного. Це місце було зведено навколо лісопилки, заснованої предками Гердура і Ралофа. На даний момент це місце оточене дерев'яною стіною з трьох сторін. Тут починає свій шлях протагоніст, тут же є можливість отримати першого супутника. Неподалік від поселення знаходиться "Факельна шахта". Відбивши її від бандитів, можна отримати постійне джерело залізної руди.

Оригінальний Ривервуд

Ривервуд в "Скайриме": як з допомогою модів зробити це місце мальовничіше?
Село складається з кількох будинків, а також з лісопилки, таверни "Сплячий велетень", магазину "Ривервудский торговець", кузні. Тут також є два городу і стійка, за допомогою якої можна в'ялити рибу. В рамках квесту "Стіна Алдуина" гравцеві належить повернутися в Ривервуд, після чого з'ясується, що деякі городяни приховують свої таємниці, в тому числі, дуже великомасштабні. Зокрема, саме тут криється один з останніх представників "Клінков", організації охоронців імператорів з династії Септимов. Оскільки місце це дуже знакова, Ривервуд в "Скайриме" вкрай популярний серед мододелов.


Зміни, які спіткали оригінальну локацію

Ривервуд в "Скайриме": як з допомогою модів зробити це місце мальовничіше?
Як не дивно, але мод Ривервуд в "Скайриме" в тій чи іншій формі, можна зустріти досить часто. Наприклад, відомий мододел JK однією з перших своїх робіт вдихнув життя саме в це село. Вийшло у нього дуже яскраво і мальовничо. Інші користувачі теж не залишили в спокої оригінальну локацію. Поступово Ривервуд отримав кілька варіацій, в деяких з них можна навіть купити собі будинок і обзавестися городом. Сюди ж слід додати численні переробки, які торкнулися оригінального квесту протагоніста. Так, наприклад, в Ривервуде можна буде відшукати нове спорядження "Клінков" або ж особливі алхімічні інгредієнти. Як видно, Ривервуд залишається вкрай цікавою локацією з трепетною, майже дитячою прихильністю гравців.

Популярі новини
Загрузка...