Дракони в "Скайриме": види і опис. Крижаний дракон. Кривавий дракон. Партурнакс

360 0 Новини високих технологій

Дракони – найнебезпечніші і могутні істоти в "Скайриме". І при проходженні гри вам доведеться не один раз вступати в сутичку з цими крилатими чудовиськами. І хоч битву не можна назвати легкою, все ж вбивство дракона – це найкраще заняття в грі. Адже після нього ви отримуєте не тільки досвід, але й дуже цінні предмети і, звичайно, душі чудовиськ. Про те, які дракони бувають в «Скайриме» і де їх шукати, ви дізнаєтеся з цього гайда.

Дракони в "Скайриме": види і опис. Крижаний дракон. Кривавий дракон. Партурнакс

Дракони в небі Скайріма

У грі «Скайрим» чимало небезпечних істот, які з радістю розірвуть вашого героя на частини. Але будь-який з цих супротивників не зрівняється по мощі з драконами. Ці літаючі чудовиська володіють небаченою силою, до того ж вони розумні і надзвичайно живучі.


І хоча сутичка з драконом доставить чимало, особливо на початкових стадіях гри, все ж ви будете зацікавлені в битві. Адже після вбивства чудовиська ви отримаєте кістки і луску, яку можна продати або використати для створення броні. Але головне – після смерті монстра до вас перейде його душа. А ця субстанція необхідна, щоб відкривати і вивчати нові Слова Сили або Крики. Спочатку дракони в "Скайриме" будуть зустрічатися досить рідко. Але у міру проходження їх стане набагато більше. І якщо хочете прискорити процес і зробити так, щоб літаючі тварини зустрічалися частіше, то пройдіть наступні контрольні точки гри:
 • Вбивство Мурмулнира. Перемогти цього дракона належить неподалік від Вайтрана при проходженні початкових квестів основної сюжетної лінії. І хоча ваш герой буде ще недостатньо сильний, все ж впоратися з чудовиськом не так вже складно, адже у сутичці з монстром вам допоможуть стражники. Після цього дракони в "Скайриме" будуть з'являтися трохи частіше.
 • Отримання крику «Драконобой». Ви опануєте цим Словом Сили при проходженні квесту «Глотка Світу». Після цього дракони стануть з'являтися, як тільки ви дістанетеся до будь-якого з міст.
 • Перемога над Алдуином. Як тільки ви закінчите основну сюжетну лінію, дракони перестануть бути рідкістю. Вони будуть нападати на вас практично в кожному подорож до міста чи підземелля.
 • Дракони в "Скайриме": види і опис. Крижаний дракон. Кривавий дракон. Партурнакс

  Звичайний дракон

  Це самий слабкий вид драконів, які не мають яких-небудь додаткових здібностей. Але бій з ним не буде легким, адже такі чудовиська з'являються лише на початковій стадії гри. І якщо зазіватися, то монстр вмить розірве вашого героя на клаптики.


  Звичайні дракони досить повільні. Щоб перемогти їх, обходьте монстрів ззаду. При цьому прагніть не потрапляти під хльосткі удари крил.

  Кривавий дракон

  Цей тип з'являється тоді, коли ваш герой досягає 20-го рівня. Дізнатися їх можна по сіро-зеленої лусці і величезного хвоста з віялоподібним кінчиком. Вони володіють потужнішим захистом і укусом, ніж звичайні дракони. До того ж уміють бити хвостом. Тому підходити до них ззаду дуже небезпечно. Щоб вбити ворога, намагайтеся наносити удари між крилом і хвостом. Або використовуйте дистанційне зброю або магію.

  Крижаний дракон

  Це тип зустрічається починаючи з 10-го рівня гравця. За зовнішнім виглядом і силі ці тварини схожі на звичайних драконів, але їх відрізняє те, що вони можуть використовувати Крик, повністю витягує витривалість Довакина. Тоді ви не зможете втекти від ударів противника або використовувати потужні атаки. Тому під час сутички з крижаним драконом бажано ховатися від його Криків за перешкодами і використовувати зілля, відновлюють витривалість.
  Дракони в "Скайриме": види і опис. Крижаний дракон. Кривавий дракон. Партурнакс

  Найстаріший дракон

  Ці потужні і небезпечні істоти з'являються після того, як ваш герой досягне 32-го рівня. У них червонувато-коричнева луска і лопатовидный кінчик хвоста. В бою використовують як вогняну, так і морозну магію і за секунду витягнути всю витривалість. Удар хвостом і укус найстарішого дракона надзвичайно сильні. Щоб перемогти в сутичці з чудовиськом, знадобиться випити чимало захисних зіль і не один раз використовувати відновлювальну магію.

  Древній дракон

  Ці дракони відрізняються від найстаріших яскравій колірній забарвленням і більш сильним укусом і диханням. З'являтися чудовиська починають, коли Довакин досягає 40-45 рівня.
  Дракони в "Скайриме": види і опис. Крижаний дракон. Кривавий дракон. Партурнакс

  Благородний дракон

  Особливий тип літаючих монстрів, який з'являється після установки доповнення Dawnguard. Відрізняється від інших видів формою голови і шиєю, що нагадує зміїну, а також великими шпильками на хвості і шиї. В бою використовують як вогняні, так і морозні крики, причому роблять це набагато частіше, ніж інші дракони в «Скайриме». А крім того, ці чудовиська здатні пірнати під воду. Добре, що вони з'являються в грі, коли головний герой досягає 59-го рівня розвитку.

  Легендарний дракон

  Це сама сильна і небезпечна різновид. Дракони з'являються при установці доповнення Dawnguard і тільки після досягнення гравцем 78-го рівня. Відрізняються від інших типів фіолетовим забарвленням шкіри і закрученими рогами на голові. В бою активно використовують ту'уми, що робить їх дуже небезпечними супротивниками.
  Дракони в "Скайриме": види і опис. Крижаний дракон. Кривавий дракон. Партурнакс

  Унікальні дракони

  Крім звичайних літаючих створінь, при проходженні гри «Скайрим» вам зустрінуться унікальні дракони:
 • Алдуин. Це головний антагоніст Довакина, з яким доведеться битися в кінці сюжетної лінії. Битва з ним принесе вам чимало клопоту, навіть якщо добре прокачаєте героя. До речі, саме Алдуин врятував від страти вашого героя в заставці гри.
 • Партурнакс. Дракон, що живе в Глотці Світу, стане вашим помічником у боротьбі з Алдуином.
 • Одавинг. Цього дракона вашому героєві доведеться зловити і приручити в замку Драконівські Межа. І тоді він віднесе вас до місця фінального бою з Алдуином.
 • Милмурнир. Це перший дракон, з яким доведеться битися в грі. Зустріч з ним відбудеться біля Західної Сторожової вежі.
 • Салокнир. Цього дракона доведеться вбити в Гаю Кін при проходженні сюжетної лінії.
 • Скелетный дракон. Ця нежить зустрінеться вам в Лабиринтиане, при проходженні квестів від Гільдії Магів.
 • Дюрневир. Цього унікального дракона ваш герой зустріне при проходженні доповнення Dawnguard.
 • Дракони в "Скайриме": види і опис. Крижаний дракон. Кривавий дракон. Партурнакс

  Де знайти літаючих чудовиськ?

  Зустріти дракона в «Скайриме» можна в будь-якій локації, за винятком підземель. Але спавнятся такі вороги досить рідко, до того ж вони можуть відволіктися і полетіти, так і не напавши на головного героя. Тому якщо хочете напевно вбити літаюче чудовисько і отримати душу дракона в «Скайриме», а також луску і кістки, то відвідайте одне з їх логів.

  Подібних локацій в грі одинадцять. До них вас може призвести завдання від будь-якого ярла. Або ви можете потрапити туди самостійно. Отже, перелік локацій:
 • Висота Відкушений Мову. Це місце знаходиться на півдні від Рифтена.
 • Осіння сторожова вежа. Щоб потрапити в лігво, спустіться по стежці, що йде від Айварстеда.
 • Вершина Північний Вітер. Щоб потрапити сюди, вирушайте на північний захід від Каменя Шора і пройдіть через шахту.
 • Хід Древніх. Це лігво заховано в горах, на сході від Фолкрита.
 • Кратер Драконівські Зуб. Знайти це місце можна на півночі від села Картвастен.
 • Пік Древніх. Лігво дракона заховано в горах, що знаходяться південніше Морфала.
 • Вівтар Народженого Небом. Для того щоб потрапити в це лігво, ідіть за останками древніх нордских ступенів. Стежка починається в горах, трохи на схід від Морфала.
 • Двоголовий Пік. Ця локація знаходиться неподалік від руїн Ральдбтхар, на вершині Південних гір.
 • Гора Антор. Лігво дракона заховано в горах, на південно-заході від Святилища Азуры.
 • Скелетный Гребінь. Дістатися до цієї локації зовсім неважко, адже вона захована на рівнині. І щоб знайти лігво, вирушайте на болота, що знаходяться між Виндхельмом і Рифтеном.
 • Застава Сирінга. Це єдине драконівське лігво на острові Солстейм. І воно стане доступним після установки доповнення Dragonborn.
 • Відвідувати ці місця в пошуках потрібних предметів можна нескінченну кількість разів. Врахуйте, що якщо ви вб'єте дракона, що мешкає в одному з цих логів, то наступного разу він з'явиться не раніше, ніж через 10 ігрових днів.
  Дракони в "Скайриме": види і опис. Крижаний дракон. Кривавий дракон. Партурнакс

  Як закликати драконів?

  Якщо у вас немає бажання бігати по локаціях в пошуках крилатих чудовиськ, то ви можете закликати їх прямо туди, де знаходитесь. Для цього скористайтесь кодами на драконів «Скайриме». Для початку відкрийте ігрову консоль за допомогою клавіші «~». Далі пропишіть наступну команду: player.placeatme ID. Тільки замість ID вкажіть код самого дракона:
 • звичайний – EAFB4;
 • скелетный – 9192C;
 • морозний – 351C3;
 • старший – 96E4D;
 • кривавий – F77F8;
 • древній – F811C.
 • Врахуйте, що при виклику драконів «Скайрим» через ігрову консоль велика ймовірність, що ви не зможете поглинути душу вбитого істоти. Так що цей метод більше підходить, якщо вам необхідні тільки шкури та луска чудовиська.
  Дракони в "Скайриме": види і опис. Крижаний дракон. Кривавий дракон. Партурнакс

  Як самому стати драконом?

  Хочете спробувати себе в ролі літаючого монстра? Тоді скачайте спеціальний мод «Скайріма» на перетворення у дракона. Після установки доповнення з'явиться невеликий квест. Для початку вам потрібно відправитися в Небесну Кузню, що в Вайтране, і там потрібно викувати два кільця і амулет. Як тільки ви надягнете ці прикраси, моментально станете драконом і зможете літати, битися і використовувати всі вміння цих створінь. Крім того, завдяки модифікації ви зможете самостійно вибрати тип небесного монстра.

  Популярі новини
  Загрузка...