Ельфійські стріли в Скайриме: характеристики, особливості

62 0 Новини високих технологій

Ельфи "Скайріма" – це дуже просунута раса, яка становить потужну конкуренцію всім людським расам Тамріеля. Завдяки високим характеристикам броні і зброї, в історії всіх воєн вони мали величезну перевагу, що дозволяло їм здобувати перемогу навіть меншим числом. Ельфійські стріли володіють високою точністю і величезною втратою. З-за цього вони представляють величезну небезпеку для супротивників.

Характеристика ельфійських стріл "Скайріма"

Ельфійські стріли в Скайриме: характеристики, особливості
Вони мають цілий ряд переваг. Володіють величезною втратою, порівнянним хіба що з даэдрическими стрілами, значно перевершуючи двемерские і звичайні сталеві. При всьому цьому у них є один великий недолік. Для того щоб користуватися эльфийскими стрілами в "Скайриме", необхідно витрачати величезну кількість грошових ресурсів. Ціна на такі боєприпаси може змінюватись, починаючи від 30 і закінчуючи 100 золотими за одну штуку. Далеко не кожен новачок може дозволити собі таке задоволення.


Як їх отримати?

На ельфійських стрілах в "Скайриме" можна заощадити. Одним з найпростіших способів є кишенькова крадіжка. Для використання цього методу необхідно трохи прокачати рівень цього навику і знайти персонажа, у якого вони могли б бути. Стріли мають нульову вагу, а тому ймовірність успіху при крадіжці вкрай висока. Ще одним способом є прокачування ковальської справи. Достатньо отримати 50 рівень у цій професії, і будь-який персонаж може самостійно скрафтить рідкісні боєприпаси. При створенні стріл використовуються ельфійські ресурси, а також поліна, які можна добути з використанням колуна для добування дров.

Унікальні ельфійські стріли

Ельфійські стріли в Скайриме: характеристики, особливості
Після оновлення "Скайрим: Даунгуард" у гравця з'явилася унікальна можливість отримати легендарні боєприпаси для нового зброї Ауриэля. Після проходження сюжетної гілки ДЛС гравець може отримати цибулю стародавнього бога, а також скрафтить для нього особливі, "сонячні" ельфійські стріли. У "Скайриме" вони мають дуже незвичайну особливість – при пострілі в сонці вони викликають затемнення, що є корисним бафом для вампірів.

Популярі новини
Загрузка...