Де знаходяться в "ДТА-4" магазини одягу?

172 0 Новини високих технологій

У четвертій частині легендарної серії ігор розробники пішли по шляху поліпшення реалізму. Це проявлялося у всьому, починаючи способами проведення дозвілля і закінчуючи фізичною моделлю поведінки автомобілів. Наприклад, магазини одягу "ДТА-4" стали тематичними, а також розділеними на цінові категорії. Можна сказати, що вони орієнтуються на реальні бутіки, які розташовані в місті Нью-Йорку (в грі локація називається Ліберті-Сіті). Розглянемо всі типи магазинів, присутніх в грі.

Russian Shop

Перший доступний для гравця бутік називається Russian Shop. Він відкривається неподалік від місця проживання головного героя, що цілком логічно – Ніко починає свій шлях саме з російської району. Вивіска магазину одягу в "ДТА-4" говорить – "Новинки останньої моди", а знизу знаходиться інформація вже англійською мовою.


Тут ви зможете придбати дешеву і непоказну вуличну одяг, зате заощадите на вбранні. Все ж дане місце орієнтується на бідні верстви населення та мігрантів. Також Russian Shop є єдиним місцем продажу окулярів та головних уборів. Бутік можна зустріти в кількох місцях. Russian Shop – одна з трьох мереж магазинів одягу в "ДТА-4".
Де знаходяться в "ДТА-4" магазини одягу?
Цікавий факт: гравці знайшли файли із згадкою магазину Binco, який був в GTA San Andreas. Він повинен був замінювати Russian Shop в первісному варіанті і розробників. Однак з невідомої причини був замінений на російське заклад.

Modo

Наступний магазин відкривається тільки після проходження сюжетного завдання Blow Your Cover. Бутік розташовується в північній частині карти. Modo орієнтований на середній клас населення. Тут ви не знайдете відверто страшних і дешевих речей. Однак і заплатити за весь набір предметів гардеробу (з ніг до голови) доведеться набагато більше, ніж в Ukrainian Shop.


На касі вас зустріне ввічливий і охайний продавець на ім'я Майк. Цікаво, що при першому відвідуванні магазину консультант робить висновок за зовнішнім виглядом Ніко, що раніше той одягався тільки в Binco. Дане місце можна обікрасти, як і всі інші магазини одягу в "ДТА-4", де Ніко може взаємодіяти з продавцями. За пограбування ви відразу ж отримаєте 1-й рівень розшуку (1 зірка).
Де знаходяться в "ДТА-4" магазини одягу?
Якщо ви хочете прикупити для Ніко більше повсякденного або спортивного одягу, то прямуйте саме в Modo. Тим більше що до моменту відкриття магазину, за сюжетом, в кишені головного героя буде достатньо коштів.

Perseus

Третя велика мережа магазинів називається Perseus. Бутік розташований на вулиці Аметист-стріт відразу в двох примірниках. Дорогі автомобілі, припарковані біля тротуарів, красиво одягнені перехожі, високі багатоповерхові будинки і суєта в центрі міста – це опис того місця, де знаходиться магазин одягу "ДТА-4" під назвою Perseus. З цього можна зробити висновок, що даний заклад продає тільки саму дорогу і елітну одяг. Тут ви знайдете безліч строгих костюмів, фраків і так далі. В один момент за сюжетом вам доведеться прикупити костюм для головного героя. Це станеться приблизно тоді, коли ви вже отримаєте розкішну квартиру. Обидва елемента відмінно поєднуються!
Де знаходяться в "ДТА-4" магазини одягу?
Всередині кожного з магазинів працюють одні і ті ж правила. Оскільки це гра, процес примірки і покупки дещо спрощений. Вам не потрібно брати речі і йти в примірювальну – надіти предмет на себе можна відразу біля стелажа або вішалки. Для оплати не потрібно йти на касу. Купівля здійснюється через меню з приміркою одягу.

Популярі новини
Загрузка...