Новини високих технологій
» » Як вимкнути сповіщення в "Однокласниках" на комп'ютері і телефон

Як вимкнути сповіщення в "Однокласниках" на комп'ютері і телефон

22-09-2017, 14:14
675
Прогрес не стоїть на місці, все більше і більше набирають популярності соціальні мережі. Адже там ти можеш завести друзів, безкоштовно спілкуватися з ними, ділитися своїми фотографіями, слухати музику, дивитися фільми, грати в ігри і навіть заробляти! Тому нам постійно приходять автоматичні оповіщення: про життя наших друзів, іграх, новини і так далі. Багатьом це не подобається, когось це навіть дратує, але не всі знають, як відключити СМС-оповіщення в "Однокласниках".

Нотифікація

Зверніть увагу на верхнє меню в "Однокласниках". З допомогою нього ви можете переглядати ваші повідомлення оповіщення, дивитися гостей, друзів і так далі. Заходимо у вкладку "Оповіщення". Перед вами з'явиться список ваших повідомлень. Якщо хочете видалити повідомлення, наведіть на нього курсором, у правому верхньому кутку з'явиться хрестик, натисніть на нього лівою кнопкою миші.


Ліворуч від списку буде невелика панель, на ній виведені можливі теми сповіщень. За допомогою неї ви зможете переглядати ваші повідомлення по категоріям.

Як же вимкнути сповіщення в "Однокласниках"

Як вимкнути сповіщення в "Однокласниках" на комп'ютері і телефон
Насправді вимкнути сповіщення в "Однокласниках" дуже просто.
Залишаючись на головній сторінці, зверніть увагу на меню під вашою головною фотографією («Знайти друзів», «Закрити профіль», «Мої налаштування» тощо). Вибираємо вкладку «Мої налаштування». Нас направляють в розділ з основними настройками, де ви можете редагувати особисті дані. Зліва бачимо ще одне меню і вибираємо там розділ «Повідомлення». Перед вами з'являється той же список з можливими повідомленнями. Щоб відключити непотрібний вам розділ, просто приберіть з нього галочку, натиснувши на неї. Після внесених змін натисніть кнопку «Зберегти».

Щоб повністю відгородитися від настирливих друзів і спаму, що запрошують вас до групи або гри, потрібно перейти в розділ «Публічність» у тому ж меню зліва.
Під заголовком «Дозволити» знайдіть пункти «Запрошувати мене в групи, Запрошувати мене в ігри» і позначте бажаний пункт: "Отримувати повідомлення тільки від друзів" чи ж не отримувати зовсім.


Як вимкнути сповіщення в "Однокласниках" на телефон


В "Однокласниках" є функція, яка дозволяє в будь-якому місці, у будь-який час отримувати повідомлення на свій телефон через СМС. Поки що не всі користувачі операторів можуть користуватися цією послугою. Щоб вимкнути сповіщення в "Однокласниках" по СМС, переходимо в розділ «Мої налаштування». Зліва вибираємо «Повідомлення». У колонці "СМС" прибираємо галочку на непотрібних вам спільноти. Внизу ви можете вказати проміжок часу, коли вам будуть приходити повідомлення. Як вже було вище сказано, якщо СМС-колонка у вас відсутній, значить ваш мобільний оператор не співпрацює з соціальною мережею, і ви ніяк не зможете користуватися цією функцією.

Примітка: Якщо ви видалили оповіщення в "Однокласниках", воно все одно залишиться на пошті.

Як вимкнути звуковий сигнал повідомлення в "Однокласниках"

Буває, коли дивишся фільм або слухаєш музику в "Однокласниках", настирливі друзі набридають повідомленнями, а звуковий сигнал СМС відволікає від справи. Щоб зробити повідомлення безшумним, зайдіть у вкладку «Повідомлення». Далі натисніть на доповнення, це збудовані по вертикалі три точки, у верхньому лівому кутку. У розділі «Повідомлення» приберіть галочку з пункту «Звуковий сигнал про нові повідомлення».

Сподіваємося, ця стаття була корисною та інформативною. Приємного користування!
Цікаво по темі
СМС-нотифікація в "Однокласниках" - що це і як працює?
СМС-нотифікація в "Однокласниках" - що це і як працює?
У вік сучасних технологій, коли неможливо заперечувати, що зросла популярність соціальних мереж і персональних блогів, варто замислитися про свою
Як відключити ВІП-статус в "Однокласниках"? Що дає ця підписка?
Як відключити ВІП-статус в "Однокласниках"? Що дає ця підписка?
Що таке VIP-статус в "Однокласниках", що конкретно він дає? Далі - як не платити за нього реальні гроші або ОКи. Детально розберемо, як відключити
Коротко про те, як розблокувати плагіни в "Однокласниках"
Коротко про те, як розблокувати плагіни в "Однокласниках"
Інтернет робить дуже важливу для нас річ – пов'язує нас з близькими, яких немає поруч, а допомагають нам у цьому браузери, соціальні мережі і
Як додати в друзі в "Однокласниках": інструкція для новачків і не тільки
Як додати в друзі в "Однокласниках": інструкція для новачків і не тільки
«Однокласники» - одна з найпопулярніших соціальних мереж. Всупереч назві, спілкуються тут далеко не ...
Як відзначати людей в "Інстаграмі": мітки на фото і на історіях
Як відзначати людей в "Інстаграмі": мітки на фото і на історіях
Для чого ще потрібен "Instagram", крім як поділитися добре зробленої фотографією з друзями і передплатниками? ...
Як у "Вайбері" видалити групу і повідомлення в ній?
Як у "Вайбері" видалити групу і повідомлення в ній?
З кожним роком все більшу популярність знаходить додаток Viber. Месенджер активно використовується як в особистих, так і в робочих цілях, з-за чого