Налаштування стрілянини в "КС": поради, корисні консольні команди

103 0 Новини високих технологій

Ведення вогнепальної бою є основною частиною ігрового процесу популярних командних шутерів Counter Strike. Саме тому налагодження стрілянини в "КС ГО" — це те, без чого не повинен обходитися жодна більш чи менш пристрасний гравець. Звичайно, не варто забувати і про такі речі, як відточені навички, командна робота і продумана тактика. Проте сьогодні мова піде саме про стрільби, тому ми склали корисний гайд, який допоможе підтягнути бойові навички будь-якого гравця. Багатьма порадами, наведеними нижче, користуються справжні професійні кіберспортсмени, тому про їх ефективність можна не турбуватися.

LAN-сервера

Для початку хотілося б розповісти про те, як можна домогтися більш точної стрільби в CS:GO без застосування яких-небудь додаткових налаштувань. Головними помічниками в цьому питанні є сервера LAN, підключення до яких здійснюється за локальним принципом. Даний спосіб не потребує інтернет-з'єднанні, при цьому він має загальної економністю, забезпечує користувачів найбільш високим пріоритетом швидкості.


Налаштування стрілянини в "КС": поради, корисні консольні команди
При цьому варто пам'ятати, що для підключення до LAN-сервера важливо мати досить потужний комп'ютер. Саме цей фактор безпосередньо впливає на швидкість, з якою сервер буде реагувати на конкретні команди (в нашому випадку мова йде про зйомки).

Файл конфігурації

Будь-який досвідчений гравець знає, що секрет майстерного ведення вогнепальної бою криється не тільки в відточених навичок, але ще і в правильних налаштуваннях конфига "КС ГО" під стрільбу. Грамотний підхід до цього питання забезпечить комфортну гру в найрізноманітніших умовах. Для отримання доступу до конфігурації необхідно дістатися до папку /cstrike. Редагування самого файлу можна проводити через будь-який текстовий редактор (напр. "Блокнот").


Оптимальні параметри в даному випадку, з досвіду численних професіоналів, виглядають наступним чином:
 • clrate "128000";
 • clupdaterate "128";
 • clcmdrate "128";
 • clinterp "0".
 • За що ж відповідають зазначені вище налаштування? Clupdaterate і clrate визначають кількість команд, які будуть оброблятися. З допомогою clupdaterate можна вказати значення максимального числа пакетів, що йдуть за принципом "від сервера до користувача". І, нарешті, clinterp відповідає за мінімальне значення згладженості.
  Налаштування стрілянини в "КС": поради, корисні консольні команди

  FPS

  Правильна настройка кількості кадрів в секунду — ще одна важлива складова зручної та ефективної стрільби. Як правило, оптимальне значення, яке необхідно виставити, дорівнює "100". Можна більше, але ніяк не менше. До речі, налаштування графіки в такому випадку повинні бути сильно знижені для кращої продуктивності. Дозвіл екрану можна не змінювати.

  Відключення системної функції акселерації миші

  Дана функція є сполучною ланкою між різкістю миші у самій грі та її різкістю Windows. Відключаючи акселерацію, можна бути впевненим у тому, що різке управління мишею ніяк не вплине на курсор. В іншому випадку при включеній функції смикання курсору не уникнути. Для багатьох гравців дана настройка стрілянини в "КС ГО" не здасться такою вже й важливою, проте багато професіонали все-таки рекомендують витратити на її відключення кілька хвилин. Результат дійсно того варто.
  Налаштування стрілянини в "КС": поради, корисні консольні команди

  Розкид куль

  Починати налаштування стрілянини в "КС:ГО" через консоль найкраще з команди viewsize. З її допомогою можна відредагувати розкид куль — досить важливу функцію, що робить вплив на точність ведення вогнепальної бою. Для даної команди є два оптимальні значення, які дорівнюють "110" і "120". Значення "110" підійде користувачам, які віддають перевагу стріляти з АК-47 розкид патронів в даному випадку буде відбуватися від центру прицілу. Що стосується значення "120", то воно стане в нагоді для будь-якого іншого зброї, наприклад, для автомата m4a1 тут кулі будуть розкидатися не від центру, а від верхівки прицілу. Ще одна важлива консольна команда для CS:GO, що відповідає за поведінку куль під час стрільби, це hpk_maxsize. Оптимальні значення, які можна виставити, дорівнюють наступних числах: "0" і "4". Якщо користувач вибирає "0", то патрони будуть розлітатися від прицілу в різні сторони, якщо "4" — патрони будуть выстреливаться більш купчасто. Користувачам, які віддають свою перевагу пістолет Desert Eagle великого калібру, напевно стане в нагоді команда cl_corpsestay. Радимо виставляти значення "0", так як воно здатне забезпечити більш точні постріли конкретно з цієї зброї. Дана тактика чудово спрацює на ближніх дистанціях і на пістолетних картах невеликих розмірів. Значення для стандартного розкиду куль на Desert Eagle дорівнює "600".
  Налаштування стрілянини в "КС": поради, корисні консольні команди
  Підводячи підсумок про налаштування стрілянини в "КС:ГО", варто відзначити ще одну важливу деталь, яку часто випускають з уваги. У разі якщо навіть після правильної коригування клієнта гри (див. вище) точність стрільби по-як і раніше залишає бажати кращого, то найімовірніше проблема полягає в збірці сервера. Досвідчені гравці в CS радять користуватися тільки чистими серверами, так як вони не завантажені встановленими модифікаціями. Краще грати саме на них і тим самим уникати стороннього втручання, що впливає на точність стрільби.

  Популярі новини
  Загрузка...