Програми для чищення айфона: огляд кращих

50 0 Новини високих технологій

Платформа iOS досить вибаглива до різного роду твикерам і програмами для чищення айфона від сміття. Бренд вкрай негативно оцінює хоч якесь втручання користувача, так само як і стороннього софту в системні файли гаджета. Незважаючи на таку жорстку політику, програми для чищення телефону (iphone) все ж можна зустріти. Утиліти такого роду позбавляють користувачів від рутинної видалення кеша, дублів, старих фото, додатків і інших непотрібних файлів. Приклади подібного софта ми розглянемо в нашій статті.

Кращі утиліти для очищення смартфона

Отже, представляємо вашій увазі кращі програми для чищення айфона, які можна знайти на просторах Інтернету. Розглянемо ключові особливості додатків, а також наявні плюси і мінуси. Весь цей софт можна скачати в магазині Apple, так і на офіційних сайтах розробників.


CCleaner

Це самий справжній монстр серед інших конкуруючих продуктів. Утиліта широко відома у всьому світі і встановлена на більшості комп'ютерів і мобільних гаджетів. Дана програма для чищення айфона проста, має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Але головне – вона ефективна.
Програми для чищення айфона: огляд кращих
Програма пропонує багатий вибір інструментів для позбавлення від сміття: видалення тимчасових файлів, кешу, непотрібних даних браузера, дублікатів контактів, а також роботу з дисками по оптимізації простору.
Програми для чищення айфона: огляд кращих
Безкоштовна версія програми для чищення айфона позбавлена реклами і не менш ефективна, ніж Pro-модифікація, принаймні для пересічного користувача. З мінусів можна відзначити некоректну роботу з папками. Додаток видаляє вміст останніх (якщо є необхідність). Але від папок доводиться позбавлятися вручну.


iMyFone Umate

Ще одна досить ефективна програма для чищення айфона, яка користується гарною популярністю у власників мобільних гаджетів на платформі iOS. Утиліта сканує накопичувач і видаляє тимчасові і інші небажані файли, а також чистить смартфон від непотрібних додатків.
Програми для чищення айфона: огляд кращих
Крім того, програма для чищення айфона видаляє аварійні журнали, кеш, завантаження та інше сміття. Також варто зауважити, що iMyFone стискає вибрані фотографії та відеоролики для економії місця на внутрішньому носії. Причому ефективність цієї процедури іноді досягає 75 % віддачі (1 Гб відео – > 250 Мб). До платної версії у користувачів ніяких претензій немає, крім як вельми кусачего цінника. Але ось модифікація з вільно поширюваної ліцензією обтяжена рекламою і помітно урізано по функціональності.

PhoneClean

Дана програма також дозволяє почистити ваш мобільний гаджет від накопиченого сміття. Судячи з відгуків користувачів, утиліта прекрасно працює з айфонами, айпад і айподами, як автономно, так і за допомогою ПК. Софт доведеться до речі тим, у кого сильно обмежено вільний простір на внутрішньому накопичувачі, де навіть для встановлення подібних програм доводиться видаляти інші додатки.
Програми для чищення айфона: огляд кращих
Утиліта практично не займає місця на телефоні, а для коректної роботи їй необхідний мінімум оперативної пам'яті та інших ресурсів. Програма допоможе почистити айфон від прихованих і тимчасових файлів, скриптів, кеша, куків, фото для перегляду та іншого сміття.
Інтерфейс утиліти дуже гнучкий, і його можна налаштувати під комплексне обслуговування, так і під виконання конкретних завдань. Велика кількість інструментів є як плюсом, так і мінусом програми. Новачкам у цій справі доводиться вивчати довідкові матеріали, які, до речі, англійською мовою. Плюс до всього – необхідно уважно відстежувати, що конкретно програма вичищає, щоб не видалити нічого зайвого. Так що даний софт можна рекомендувати тільки просунутим користувачам. Ну або тим, хто готовий витратити чималу частину часу на вивчення мануалів і інструкції до програми. В іншому випадку ви ризикуєте "повісити" навіть таку надійну платформу, як iOS.

Battery Doctor

Незважаючи на назву, цей додаток здатне не тільки доглядати за акумуляторною батареєю і налаштовувати енергоспоживання смартфона, але і чистити його від всілякого сміття. Для цих цілей існує спеціальний розділ в меню Junk.
Програми для чищення айфона: огляд кращих
Програма допоможе очистити мобільний гаджет від тимчасових файлів і непотрібних програм, кеша, для попереднього перегляду фотографій, а також даних браузера. Місцевий інтерфейс простий і інтуїтивно зрозумілий. Як таких налаштувань тут немає, і утиліта видаляє всі підряд. Але на відміну від попереднього софта, нічого зайвого вона не видалить. Так що з нею можна не турбуватися за цілісність платформи. Судячи з відгуків, утиліта показала себе тільки з позитивної сторони, особливо якщо мова йде про гаджетах з невеликим обсягом внутрішнього накопичувача. Після процедури чищення багато користувачі відзначають приріст вільно місця на 20-30 % від загального обсягу диска. Крім того, програма бере на контроль оперативну пам'ять. Даний функціонал також стане в нагоді власникам минулих поколінь айфонів, бо сьогоднішні програми досить вимогливі до ОЗП.

Популярі новини
Загрузка...