Як почистити хост на Windows 7 в домашніх умовах

465 0 Новини високих технологій

Багато користувачів щодня активно користуються комп'ютером, а тим більше операційної системою, яка є ідеальним провідником між користувачем і апаратними можливостями заліза, але не багато хто знає, що комп'ютер може засмічуватися не тільки зовні, але і всередині – в самих надрах операційної системи. У даній статті ми докладно розповімо про те, як почистити хост на Windows 7. Даний навик допоможе не тільки системним адміністраторам очищення жорсткого диска, але і також активним користувачам комп'ютера, адже сміття, що знаходиться в папці «Хост», дуже засмічують систему і змушує її зависати.


Що собою являє хост?

Більшість комп'ютерів використовують операційну систему Windows, а якщо бути точним, то приблизно 80 % відсотків у світі. Цифра досить значна, від цього бідні розробники в "Майкрософті" зобов'язані щодня покращувати операційну систему, але іноді їм це не вдається за досить банальних причин - архітектура. Так, саме одне таке слово ставить хрест на мільйони гігабайт пам'яті по всьому світу, оскільки, якщо подивитися уважно, то практично кожна друга папка Windows дуже сильно любить накопичувати всередині себе різного роду логи, тимчасові файли, кеш і багато іншого – а це все називається сміттям, ускладнюючим виконання операцій системним ядром.
Як почистити хост на Windows 7 в домашніх умовах
Ви ніколи не помічали, що саме в даній операційній системі довше інших виконується пошук файлу? Навіть на малопотужному телефоні операція пошуку куди швидше. Все за сміття. Ці відходи накопичуються поступово. Завантажили нову програму? Сміття стало більше. Видалили програму? Сміття стало ще більше.


Саме тому користувачі Windows так часто скидають або встановлювати заново систему. У даній статті ми докладно розповімо, як почистити хости на Windows 7 адже саме в цьому файлі зберігаються всі мережеві настройки. Якщо ваш інтернет або комп'ютер зволікає, то ця стаття точно для вас.

Як почистити хости Windows 7 особисто

Для початку потрібно буде звичайна програма WordPad, якщо у вас є аналог, наприклад, NotePad++, то це ще краще. Також потрібно перед виконанням створити точку відновлення Windows, а тільки потім вже все робити. Для початку варто попередити всіх бажаючих: будьте дуже уважні, оскільки в інструкції будуть порушені найбільш важливі системні файли.
Як почистити хост на Windows 7 в домашніх умовах
Інструкція, як почистити хост на «Віндовс 7»:
 • Відкрийте «Провідник», після чого зайдіть на диск С.
 • Ви побачите папку Windows, нам туди. Далі в System32.
 • У цій папці буде багато інших папок і файлів, але треба знайти лише drivers.
 • Останній штрих – папка etc, саме в ній знаходиться файл host.
 • Відкриваєте будь-яким доступним редактором файлів (тільки не блокнотом) і видаляєте всі, що знаходиться нижче напису Localhost name
 • Зберігаєте файл або створюєте новий і замінюєте його, такий спосіб іноді теж досить ефективний.
 • Як почистити хост на Windows 7 програмою

  У даному пункті ми активно будемо використовувати програму CCleaner, але чому? Програма є абсолютно безкоштовною, що вже добре, а також вона нічим не поступається своїм прямим конкурентам, тому і займає лідируючі місця не лише на комп'ютерах, але і на смартфонах, які використовують ОС Android.
  Як почистити хост на Windows 7 в домашніх умовах
  Інструкція, як почистити хост на Windows 7 за допомогою CCleaner:
 • Скачайте програму з офіційного сайту.
 • Встановіть на свій комп'ютер в будь-яке доступне місце, але бажано, звичайно, на диск С.
 • Запустіть програму і зайдіть у розділ «Очищення». Просто натисніть кнопку «Пошук», після пошуку натисніть «Очищення».
 • Мине кілька хвилин, і комп'ютер буде, як новенький.
 • Також рекомендуємо перевірити реєстр, адже це ще та купа зі сміттям.
 • Як почистити хост на Windows 7 в домашніх умовах
  Можете для гарантії самостійно зайти в папку і перевірити, чи правда все очистилося, адже в деяких випадках, коли даний файл, наприклад, відкритий в якому текстовому редакторі, то ніякі операції, окрім читання, недоступні для нього, тому перевірте всі кілька разів.

  На закінчення

  Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви зрозуміли, як почистити хост на Windows 7. Ці знання обов'язково врятують безліч простору вашого диска, а також збільшать продуктивність браузера, оскільки ніякі зайві з'єднання не будуть більше заважати. Подібну чищення рекомендується проводити хоча б раз в місяць, а якщо ви нічого не завантажуєте, то можна і раз на 6 місяців. Якщо ви не вмієте виконувати очищення самостійно, то настійно рекомендуємо відносити комп'ютер в сервісний центр, адже ви можете випадково щось пошкодити, тоді ремонт буде в десятки разів дорожче!

  Популярі новини
  Загрузка...