Google AdSense - що це таке?

159 0 Новини високих технологій

Багатьом з тих, хто вирішив почати заробляти в інтернеті, рекомендується ближче познайомитися з Google Adsense. Що це таке? Це рекламна програма з ціною за клік (CPC). Вона дозволяє вебмайстрам (всім, хто хоче розмістити рекламу на своїх сайтах) вставляти невелику кількість HTML на свої сайти і показувати оголошення націлених й змістом сайту.

Google AdSense - що це таке?

Google Adsense: що це на практиці

Гарна новина полягає в тому, що Adsense - це найпростіший спосіб для блогерів або вебмайстрів почати заробляти гроші на своїх сайтах. Після встановлення рекламного коду на вашому сайті боти сервісу будуть сканувати його контент, щоб побачити, що являють собою всі ваші сторінки.


Потім вони перевіряють свій перелік оголошень і розміщують схожу рекламу поруч з кожної з ваших статей. Це добре працює для всіх категорій. Приклад можна навести наступний. Користувач, який читає статтю про садівництві, набагато частіше купує садові інструменти, ніж той, хто шукає інформацію про автомобільних шинах.

Як працює Adsense для вебмайстрів?

Отже, як працює Google Adsense? Що це таке і чи варто запустити його в своєму блозі? Система починається з рекламодавців, які обирають, які саме ключові слова вони хотіли б рекламувати. Припустимо, хтось хоче розмістити оголошення про продаж серії садових інструментів, які він продає. При цьому йому напевно захочеться зробити ставку на певні ключові слова, такі як «садівництво, садово-городній інвентар, культиватори, бур'яни і т. д.»


Google AdSense - що це таке?
Тоді боти Adsense будуть зіставляти оголошення з наступним вмістом:
 • Ті конкретні ключові слова, які вводять в Google і відображають їх верхній правій частині результатів пошуку.
 • Веб-сайти (такі як ваш), які хочуть показувати рекламу AdSense.
 • Співробітники сервісу направлять роботів для сканування вашого сайту, щоб побачити, який весь ваш контент. Якщо вони виявлять, що у вас є інформація з деякими з тих же ключових слів, які використовує вищевказаний рекламодавець, його оголошення будуть відображатися на вашому ресурсі, поруч зі статті про садові інструменти. Рекламна програма Google AdSense пропонує отримати додатковий дохід, використовуючи створений вами блог або сайт. «Гугл» аналізує зміст вашого веб-сайту і визначає оголошення, які будуть найбільш цікаві вашої аудиторії. Потім Google розміщує цю рекламу на вашому сайті. Учасникам AdSense зазвичай платять невелику суму кожен раз, коли відвідувач натискає на оголошення.

  Як стати учасником цього сервісу?

  Як заробити в Google AdSense? В першу чергу потрібно пройти процедуру реєстрації. Вона виконується дуже легко.
  Google AdSense - що це таке?
  Відвідайте веб-сторінку з даними правилами програми Google AdSense. Перевірте ваш сайт на предмет порушень їх вимог і видаліть їх, якщо знайдете. Відвідайте сторінку реєстрації в Google AdSense увійдіть у свою існуючий обліковий запис «Гугл». Введіть повний URL-адресу домашньої сторінки вашого сайту в полі з написом: «Я буду показувати рекламу».
  Виберіть мова, на якому відображається вміст вашого ресурсу, у спадному списку з написом «Мова вмісту. Поставте галочку в спеціальне поле, яке вказує, що ви згодні дотримуватися правила програми Google AdSense. Натисніть кнопку «Продовжити». Виберіть вашу країну або регіон проживання з випадаючого списку. Позначте «бізнес» тип облікового запису, який ви хочете створити. Введіть назву компанії, адресу і номер телефону, а також своє ім'я у полі «Контакт». Виберіть, як ви дізналися про Google AdSense, з розкривного списку. Натисніть «Подати заявку». На цьому процес реєстрації в Google AdSense завершений.
  Google AdSense - що це таке?
  Зачекайте, поки служба «Гугл» зв'яжеться з вами та повідомить про своє рішення. Зазвичай це займає два-три робочих дні.

  Створення рекламного блоку

  Як заробити в Google Adsense? Увійдіть у свій обліковий запис. Натисніть на «Мої оголошення» в лівому верхньому кутку. Створіть новий рекламний блок. Це можна виконати в області основного екрану в розділі «Зміст» > «Рекламні блоки». Натисніть кнопку « новий рекламний блок» і придумайте назву. Виберіть розмір і визначитеся з типом. Це може бути тільки текст, текст і зображення, мультимедіа або тільки зображення/мультимедіа. Створіть власний користувальницький канал. Він дозволяє групувати рекламні блоки за вашим вибором, наприклад, за розміром або розташування на сторінці.
  Створіть свій стиль реклами. Це дозволяє вибрати кольори для різних компонентів оголошення: рамки, заголовки, фон, текст та URL-адреси. Рекомендується створювати такий стиль реклами, який гармонує із зовнішнім виглядом і квітами вашого сайту. Ви можете використовувати передустановки Google або власні налаштування. У будь-якому випадку зразок оголошення праворуч покаже вам, як буде виглядати ваша реклама.
  Google AdSense - що це таке?
  Отримайте потім код Google Adsense для оголошення. Це робиться так: коли ви закінчите, налагодження реклами, натисніть кнопку «Сохранить», після чого внизу відобразиться HTML-код для вашого сайту.

  Як отримувати прибуток і збільшувати його?

  Отже, тепер зрозуміло, що це - Google AdSense? Але невже сервіс дозволяє отримувати гроші ні за що? Насправді це можливість отримання доходів від малих, середніх і великих веб-сайтів, на яких розміщено оголошення про товари і послуги, що мають відношення до змісту вашого сайту, і орієнтовані на людей, які часто відвідують ваші сторінки. У свою чергу, вам платять невелику суму, коли оголошення або відображається на вашій сторінці, або на неї натискає хтось із відвідувачів. При цьому дохід з Google AdSense може бути збільшений, якщо дотримуватися деякі хитрощі. Вони полягають у наступному.

  Визначтеся, який тип оплати вам потрібен

  Гроші з Google AdSense можуть бути зароблені за кліки або покази. Щоб отримувати дохід, необхідно, щоб люди заходили на ваші сторінки і натискали на оголошення. Щоб це сталося, потрібно, щоб відвідуваність була високою. Незалежно від того, бізнес-сайт у вас або особистий блог, ви повинні розміщувати на ньому захоплюючий контент.

  Великі сайти з великою відвідуваністю можуть набирати більше мільйона відвідувань в день, в той час як блозі буде успішним, якщо у нього є хоча б 100 читачів щодня. За кожну тисячу показів (переглядів) ви можете заробити від 005 до 5 доларів. Так, це широкий діапазон – в місяць це від 15 до 150 доларів! Проте все залежить тільки від вас, вашого сайту і ваших зусиль по його просуванню.
  Google AdSense - що це таке?
  Можна вибрати і вартість за клік (CPC). У цьому разі постачальник оплачує вам кожен раз, коли хтось натискає на оголошення на вашій сторінці. При цьому ви не можете натискати на власну рекламу - Google побачить це і відключить вас так швидко, що ви не встигнете нічого заробити. Рекламодавці встановлюють свої ціни на ці оголошення, і вони можуть сильно відрізнятися. Може бути і таке, що оплачується реклама добре, але викликати вона буде дуже невеликий інтерес на вашому сайті. Оголошення, яке оплачується $ 003 за клік, може набрати багато аудиторії, але заробити на ньому навряд чи вийде. Як же вибрати найкращий спосіб монетизації, щоб отримувати виплати від Google AdSense? Існують 2 спеціальних інструменту, що дозволяють зробити потрібний розрахунок.

  Рейтинг кліків і показів

  Вивчивши ці показники, ви зможете визначитися, який тип оплати за рекламу вам вигідніше встановити. Рейтинг кліків (CTR) - це відсоток відвідувачів вашого сайту в порівнянні з тим, скільки з них фактично натиснули на оголошення. Якщо на ваш ресурс зайшло 100 осіб, і один з них натиснув на оголошення, ваш рейтинг кліків становить 1%, але це не є необґрунтованим числом. Ви повинні спостерігати в динаміці, як змінюється трафік вашого сайту і висока клікабельність реклами.
  Рейтинг показів (RPM) - це оцінка того, скільки ви можете отримати, якщо у вас є 1000 показів (переглядів сторінок). Наприклад, якщо ви заробили 1 долар за 100 показів, ваш RPM складе 10 доларів. Це хороший спосіб перевірити загальну ефективність вашого сайту.

  Що ще потрібно зробити?

  Проаналізуйте ваш контент. При розробці будь-якої рекламної кампанії важливо знати, що є вашою метою. Наприклад, якщо ви пишете блог про продукти харчування, призначений для одиноких чоловіків з обмеженим бюджетом, ви звузили коло тих, до кого ви будете звертатися. Однак і в цьому випадку можна застосувати деякі хитрощі. У вас все одно буде можливість для широкого маневру. До чого прагнуть самотні чоловіки, які готують собі вечерю? Деякі можливі теми можуть виглядати як знайомства, автомобілі, фільми, політика і жива музика. Подумайте про те, хто часто відвідує ваш сайт, і запишіть, що ви вважаєте найбільш важливими характеристиками ваших глядачів. Не завадить і точна настройка реклами. Хоча AdSense автоматично заповнить вашу сторінку релевантними оголошеннями, використовуйте інструменти сервісу, щоб забезпечити більш жорсткий контроль.

  Налаштуйте канали по групах

  Канали схожі на ярлики, які дозволяють групувати рекламні блоки за кольором, категорії або сторінки. Створюючи канали, ви можете отримувати докладні звіти про продуктивності ваших рекламних блоків і використовувати їх у своїх інтересах. Наприклад, використовуйте один стиль реклами для однієї групи сторінок і інший стиль – для іншого контенту. Відстежуйте і порівнюйте продуктивність двох стилів і вибирайте кращий варіант. Порівняйте продуктивність на сторінках, які фокусуються на різних речах. Наприклад, якщо частина сайту, присвячена садівництву, працює краще, ніж сторінки про кулінарію, ви можете подумати про те, щоб додати більше реклами до першої частини ресурсу.
  Google AdSense - що це таке?
  Якщо у вас є кілька доменів, налаштуйте окремий канал для відстеження кожного з них, щоб побачити, які з них генерують більше кліків.

  Дізнайтеся, як працює AdSense

  Сервіс автоматично відправляє оголошення на ваш сайт з декількома різними критеріями:
 • Націлювання за контекстом. Сканери AdSense переглядають вашу сторінку, аналізують контент і розміщують оголошення, розроблені у відповідності з вашими статтями. Вони роблять це, використовуючи аналіз ключових слів, частоту слів, розмір шрифту і структуру посилань в інтернеті.
 • Націлювання на місця розміщення. Це дозволяє рекламодавцям вибирати показ оголошень у визначених підрозділах сайту вебмастера. Якщо ваш ресурс відповідає критеріям, ця реклама буде відображатися на вашій сторінці.
 • Реклама на основі інтересів. Це дозволяє рекламодавцям звертатися до користувачів на основі їх інтересів і попередніх взаємодій користувача з ними, таких як відвідування їх веб-сайту. Менеджер рекламних переваг Google дозволяє користувачам самим вибирати категорії інтересів, що також допомагає замовникам реклами зосередити свої кампанії. Цей метод підходить для більш ефективної монетизації вашого сайту, так як підвищує цінність для рекламодавців і забезпечує більш релевантний досвід для користувачів.
 • Як виводити гроші з Google AdSense при успішній рекламі?

  Отже, ви налаштували свій ресурс і стали отримувати дохід від розміщеної реклами. Як відбувається виведення грошей з Google AdSense? В даний час це можна зробити безпосередньо на банківський рахунок. Налаштування виконується наступним чином. Відкрийте браузер і ввійдіть у свій обліковий запис Google AdSense. Виберіть посилання «Мій обліковий запис». Знайдіть заголовок «Платіжна інформація» і клацніть по ньому, потім знайдіть «Змінити». Натисніть «Додати новий банківський рахунок» у розділі «Електронний переказ коштів». Натисніть «Продовжити». Введіть дані свого банківського рахунку. Ви можете отримати його номер з банківської виписки або з нижньої частини чеків. Вам також знадобиться назву вашого банку. Виберіть «Зберегти зміни», коли ви ввели інформацію. Зачекайте один тиждень, поки Google відправить вам пробний депозит. Якщо ви цього не бачите, почекайте ще 10 днів. Перевірте баланс, увійшовши в свій онлайн-банкінг. Депозит від Google буде позначений як «AFS RE GOOGLE».

  Як підтвердити платіжні дані?

  Увійдіть у свій обліковий запис Google AdSense. Виберіть посилання «Мій обліковий запис», а потім «Відомості про оплату». Виберіть «Підтвердити цю обліковий запис» і введіть суму пробного платежу, який Google вніс на ваш банківський рахунок. Натисніть кнопку «Далі» і почекайте, поки Google обробить підтвердження. Установіть прапорець поруч з вашим банківським рахунком, щоб зробити його методом виведення Google AdSense за замовчуванням. Почекайте до 15 числа цього місяця наступного або для отримання щомісячного платежу, потім сходіть в своє місцеве відділення банку і зніміть засоби.

  Популярі новини
  Загрузка...