Як знайти фортеця "Майнкрафте". Гайд по створенню Ока Краю

188 0 Новини високих технологій

Фортеці в "Майнкрафте" — це випадково генеруються натуральні будови, порівнянні з скарбами і покинутими шахтами. В основній грі вони з'явилися разом з оновленням AdventureUpdate (1.8). Багато гравців задаються питаннями, як знайти фортеця "Майнкрафте" і чим вона може бути корисна? У статті ми спробуємо дати на ці питання необхідні відповіді. Почнемо з того, що будь-який гравець в Minecraft, бажаючий знайти шлях до випадково генерованої фортеці, повинен мати в своєму інвентарі особливий ресурс, який називається "Око Краю". Про це нижче.

Що таке Око Краю?

Як знайти фортеця "Майнкрафте". Гайд по створенню Ока Краю
Цей ресурс зазвичай використовують для пошуку порталів, провідних в Ендер, і різних фортець. Око можна скрафтить з особливого перлів і вогняного порошку, про видобуток яких ми розповімо трохи пізніше. Під час використання артефакту, якщо натиснути на нього правою кнопкою миші (ПКМ), воно починає іскритися фіолетовими частинками. Подібне можна помітити і при зустрічі з Мандрівником Краю (Эндерменом). Одне Око можна використовувати не більше 2-4 раз, після чого воно просто зникає.


Що потрібно для крафта?

Перш ніж задаватися питанням про те, як знайти в "Майнкрафте" фортеця, ми рекомендуємо спершу подбати про створення цього Ока. Для цього доведеться вистежити і зловити якомога більше мандрівників Краю, або, як їх ще називають, Эндерменов. Після смерті ці моби роняють особливий перли, який є одним з двох головних інгредієнтів для створення Ока. Як тільки наш персонаж буде мати достатню кількість перлів, можна приступати до наступного кроку — спуск в Нижній Світ. Там нам доведеться зіткнутися з Ифритами — ворожими мобами, які залишають після своєї загибелі вогняні (ифритовые) стрижні. Збираємо, як можна більше стрижнів і поміщаємо їх у верстак, так ми зможемо отримати суміш вогняного порошку.


Як знайти фортеця "Майнкрафте". Гайд по створенню Ока Краю
Крафтінг Ока Краю відбувається наступним чином: спочатку беремо вогненний порошок і перли, зібраний раніше з Эндерменов, а потім поміщаємо їх у верстат. Ось таким нескладним способом і можна отримати даний артефакт, який знадобиться нам у подальших пошуках фортець.

Як знайти фортеця "Майнкрафте"?

Як ми вже говорили раніше, Око використовується у грі для пошуку порталів і різних фортець з випадковою генерацією. Беремо одне готове Око в руки і клікаєм по ньому правкою кнопкою миші. Після цього артефакт повинен злетіти вгору і попрямувати у бік одного з найближчих порталів. Через три секунди Око Краю завершить свій політ і, або впаде назад на землю, де його можна буде знову підібрати, або перенесеться у вимір Краю (Ендер).
Як знайти фортеця "Майнкрафте". Гайд по створенню Ока Краю

Додаткова інформація

Для більш точного пошуку доведеться неодноразово використовувати один і той же артефакт (див. "Як знайти фортеця "Майнкрафте""). Так як одне Око можна використовувати не більше 2-4 разів, є можливість, що в самий відповідальний момент (вважай, всередині фортеці) ми залишимося без артефакту. Саме тому, перш ніж вирушати в подорож, кращим рішенням буде скрафтить як можна більше Око Краю. Крім пошуку фортеці, даний артефакт стане в нагоді і для активації порталів, провідного в Ендер. Після того, як ми знайдемо один з таких порталів, його потрібно буде зарядити за допомогою Ока Краю. Для цього доведеться помістити кілька артефактів в блоки, що утворюють рамку порталу.

Популярі новини
Загрузка...