Як зробити "Майнкрафте" элитры: інструкція

1115 0 Новини високих технологій

У грі Майнкрафт 1.9» гравці отримали доступ до нового унікального предмета – елитрам. Ці надкрила дозволяють літати на велику відстань, долати перешкоди, а також оглядати місцевість з висоти пташиного польоту, не отримуючи шкоди при падінні з великої висоти. У ранніх версіях гри отримати цей предмет можна було лише після встановлення модів, але тепер, щоб літати, не потрібно шукати додатковий контент. Про те, як зробити елитри в «Майнкрафте 110» і більш пізніх версіях, як їх лагодити і використовувати, ви дізнаєтеся з цього гайда.


Як зробити "Майнкрафте" елитри: інструкція

Вирушаємо в Край

Перш ніж дізнатися, як зробити «Майнкрафте» елитри, вам знадобиться допуск в локацію Край. Роздобути цей чарівний предмет можна на одному з літаючих кораблів, яких там величезна кількість. Але якщо думаєте, що в цій локації ви дізнаєтеся про те, як зробити елитри в «Майнкрафт 1102», то ви будете розчаровані. Адже на даний момент цей предмет неможливо скрафтить, хіба що існує можливість зробити надкрила з двох зламаних половинок. Але і їх потрібно шукати в локації Край. Взагалі, розробники пропонують лише видобувати ці надкрила в якості призу за вбивство Ендер-дракона. І якщо раніше існували деякі баги, дозволяють зрозуміти, як зробити «Майнкрафте» елитри, то зараз всі ці помилки виправили.

Де шукати готові крила?

Потрапити в Ендер-світ можна тільки в режимі хардкору або виживання. А для цього вам потрібно створити або знайти портал. Для будівництва вам будуть потрібні такі предмети:
 • Блоки Ендер-світу – 12 шт.
 • Око Ендер – 12 шт.
 • Блоки можна знайти практично в будь-якої міцності, а от з видобуванням Ока доведеться потрудитися. Звичайно, цей артефакт можна придбати і у торговців, але така покупка обійдеться в цілком пристойну суму. Око можна і скрафтить, але для кожного артефакту необхідно знайти Перли Ендлера, який випадає з мешканців Краю, і Вогненний порошок – матеріал з Пекельної фортеці. А такі предмети доступні лише досвідченим гравцям.


  Як зробити "Майнкрафте" елитри: інструкція
  Після того як побудуєте портал і потрапите в Край, вам потрібно перемогти головного боса локації – Ендер-дракона. І тільки після цього вбивства сильного супротивника ви отримаєте доступ до островів і летючих кораблів. Заходите на будь-який з них і пройдіть в носову частину. Тут в рамці і лежать елитри. Дістати їх можна за допомогою лівої кнопки миші.

  Як зробити «Майнкрафте» елитри через консоль

  Якщо ви не хочете витрачати час на пошуки цього предмета чи у вас ще немає допуску в локацію Край, то можете отримати цей предмет не зовсім чесним способом. Для цього введіть в консолі гри (за замовчуванням це чат) таку команду: /give @p elytra 1 0. Після цього елитри додадуться у ваш інвентар.
  Як зробити "Майнкрафте" елитри: інструкція

  Як користуватися надкрила?

  Тепер, коли ви знаєте, як зробити «Майнкрафте» елитри, буде корисно дізнатися, як ними користуватися. Насамперед, необхідно надіти крила. Для цього перейдіть в інвентар і знайдіть зображення персонажа з п'ятьма слотами для броні. Перемістіть в один з них свої елитри і польоти стануть доступні.
  Щоб злетіти, потрібно залізти на висоту як мінімум в чотири блоки, після чого спригивайте і під час падіння затисніть пробіл. Хочете змінити траєкторію польоту – обертайте мишкою в різні сторони. Максимальна відстань, що ви зможете подолати з крилами, становить 2 тисячі блоків. Більше цього пролетіти навряд чи вдасться, адже законів фізики в цій грі ніхто не відміняв. Для того щоб не отримати шкоди під час падіння, перед зіткненням із землею подивіться вгору – це дозволить пригальмувати швидкість польоту.

  Ремонт крил

  Елитри не так вже довговічні і втрачають міцність з кожною секундою польоту. Загальна тривалість їх використання складає близько семи хвилин польоту. Після цього крила приходять в непридатність. Полагодити їх можна двома способами: зібрати одні цілі елитри з двох зламаних або полагодити за допомогою шкіри.

  Популярі новини
  Загрузка...