"Скайрим": відгуки гравців, опис гри

84 0 Новини високих технологій

Відгуки про «Скайриме» стали ключовим чинником підвищення популярності гри. Вона вийшла вісім років тому, але продовжує залишатися актуальною і служити еталоном для всіх гравців. Щодо висловлювань, то їх було предостатньо, вистачало як негативних, так і позитивних відгуків. Але тим не менше гра запам'яталася всім любителям рольових пригод з відкритим світом і безмежними можливостями. До цих досі виходять різні модифікації, доповнення та виправлення, які доводять гру до ідеального стану. Тому не будемо сильно затягувати, спочатку розглянемо, що це за пригоди, і потім почнемо розбирати відгуки про «Скайриме».

Що це за гра?

The Elder Scrolls – ігрова серія рольових пригод, яка стала еталоном фентезі-світу. Гра пропонує великі можливості для розвитку персонажа, цікаву історію і шанс стати героєм. «Скайрим» є останньою частиною, де гравці відвідують північний континент і битися з драконами, щоб не тільки звільнити всю землю від напасті, але і отримати силу обраного. Для подорожі надається величезна територія із численними печерами, містами і таємними місцями. Завдяки настільки незвичайному поєднанню ігрових елементів, відгуки про гру «Скайрим» відразу після релізу були в основному позитивними. Вона викликала захоплення у багатьох гравців. Після цього розробники випустили кілька доповнень, додали елементи будівництва і політ на драконах, а потім просто вирішили відійти від цієї ігрової частини, чим дуже засмутили фанатів.


"Скайрим": відгуки гравців, опис гри

Чи варто в неї грати?

Тепер слід розібратися в доцільності витрачати час на це пригода. Насправді, ми дуже рекомендуємо вам ознайомитися з цим ігровим проектом. Він сам по собі є унікальним і цікавим, глобальним і красивим, непередбачуваним і атмосферним. Не вистачить слів, щоб описати всі захоплення, яке викликає ця гра. Коротко хочеться зазначити, що відгуки про гру «Скайрим» на майданчику Steam мають показник «дуже позитивні», що говорить про високу якість пригод, які багатьом сподобалися. Є, звичайно, кілька негативних описів, але вони поверхневі і не мають об'єктивного підстави. Тому не варто йти у них на поводу, краще особисто провести у грі кілька годин. Цього часу буде цілком достатньо, щоб сформувати індивідуальну точку зору і зрозуміти, який відгук про «Скайриме» залишити після гри.


"Скайрим": відгуки гравців, опис гри

Наскільки гра популярна?

Незважаючи на те, що цей ігровий проект уже не зустрічається в новинних стрічках і рідко відзначається в ігрових спільнотах, у нього досі грають десятки тисяч гравців. В основному ця заслуга належить фанатам, які створюють модифікації. Завдяки їх різноманітним поліпшень можна знову повертатися в гру і проводити в ній ще більше часу. Серед модів можна відзначити наступні напрямки:
 • Сюжетні – гравці самі створюють нові історії і пропонують фанатам взяти в цьому участь.
 • Функціональні – цікаві доповнення, які повністю змінюють систему здібностей і навичок героя.
 • Глобальні – змінюють графіком або вносять корективи в загальну систему пригод.
 • Перераховувати можна різні елементи, але саме ці три напрямки є актуальними і заповненими. Але для початку обов'язково пограйте в гру без будь-яких доповнень, а тільки потім починайте активно розширювати доступний контент.
  "Скайрим": відгуки гравців, опис гри

  Актуальна вона на даний момент?

  Не секрет, що багато гравці намагаються бути в тренді і грати в те, що має велику популярність. Актуальність на ігровому ринку складно утримати, так як нові ігри виходять досить часто, вони відразу стають популярними і затребуваними. Якщо говорити про «Скайриме», то ця гра для фанатів. Зараз про неї мало хто згадає, але якщо заводити розмови з зацікавленими гравцями, то вони з радістю поділяться своїми спогадами про те, як зустріли дракона або вибирали сторону конфлікту, хтось вкаже на запеклі битви з велетнями і мамонтами, деякі представлять своїх героїв авантюристами і багато іншого. Слухати подібні розповіді цікаво і захоплююче, тому варто віддати належне грі і обов'язково в неї зіграти, щоб зрозуміти захоплення гравців.
  "Скайрим": відгуки гравців, опис гри

  Відгуки користувачів про гру

  Тепер перейдемо до найцікавішого – відгуками про «Скайриме». Щоб оцінка була об'єктивною, ми вирішили подивитися на висловлювання гравців з різних майданчиків, які провели в грі не менше 50 годин. Наші результати виявилися наступними:
 • Steam – майданчик насичена позитивними відгуками від гравців, які із задоволенням відзначають безмежні можливості, гарну графіком і цікаві битви.
 • GOG – тут не так багато фанатів гри, але відгуки також сприятливі. Користувачі підкреслюють можливість створювати моди, змінювати зовнішність персонажа і вивчати неквапливе оповідання.
 • Інші джерела – тут ми вирішили об'єднати відгуки гравців з різних ігрових спільнот, які аналогічно висловлювалися про гру в позитивному ключі, відзначаючи всі вищевказані переваги.
 • Але як би не хотілося, ідеальною грою «Скайрим» не став і отримав декілька негативних висловлювань з боку фанатів ігрової серії. Серед них ми виділимо найбільш об'єктивні:
 • Деякі користувачі відзначають, що гра використовує вже застарілий движок навіть для часу свого релізу. Розробники могли б вкласти більше коштів і сил, щоб створити нову версію, а не покращувати стару.
 • Незважаючи на те, що творці гри намагалися випустити перевидання і поліпшити графіком, текстури все ще залишаються не настільки якісними. Тільки завдяки модифікаціям можна переробити цю сторону, але чому цим повинні займатися гравці, а не розробники?
 • Найбільший негатив викликає відсутність мультиплеєрного режиму, хоча, враховуючи, що є повноцінна багатокористувацька гра, вимагати від творців можливості пограти з другом не так доцільно.
 • В принципі, відгуки про «Скайриме» 5 в цілому позитивні. Якщо все підрахувати і порівняти, то вийде, що сприятливо про гру висловлюється практично 91 % гравців, решта 9 % припадають на нейтральні і негативні відгуки. Гра володіє великим потенціалом для подальшого розвитку з боку любителів створення модів, а також має міцну основу для простого стандартного пригоди. Грати в неї слід у будь-якому випадку, щоправда, мова йде виключно про комп'ютерах. А як йдуть справи з ігровими консолями? Саме про них ми поговоримо далі.

  "Скайрим": відгуки гравців, опис гри

  Відгуки користувачів ігрових консолей

  Прийшла пора розглянути відгуки про «Скайриме» на ПС4 (ми вирішили взяти найбільш актуальну і популярну ігрову приставку). Тут ситуація практично не змінюється, так як користувачі також хвалять красиву графіку, великі можливості і зручне управління. Є і негативний момент, пов'язаний з відсутністю можливості грати в стару версію гри на високій частоті кадрів. Щоб виправити ситуацію, необхідно придбати перевидання, що вже не так приємно, особливо враховуючи вартість ігор для приставок. В іншому все добре і позитивно, але ми рекомендуємо все ж грати в цю гру на ПК, так як вона создавалать виключно для персональних комп'ютерів. Грати на консолі як мінімум буде незвично.
  "Скайрим": відгуки гравців, опис гри

  Відгуки користувачів VR

  Напевно ви будете здивовані, але це пригода було перероблено ще й під VR (окуляри віртуальної реальності). Спочатку може здатися, що це круто і як мінімум незвично. Правда, відгуки про «Скайриме» VR говорять про зворотне і насичені негативними емоціями. В основному користувачі відзначають наступні недоліки:
 • Моторошно незручна система пересування, яка вбиває весь інтерес до гри.
 • Дуже мало контенту, особливо це стосується ворогів.
 • Відсутність підтримки з боку розробників, які просто випустили гру і не стали вирішувати проблеми.
 • Недопрацьовані битви від першої особи.
 • І це лише найменша частина негативних відгуків про «Скайриме» ВР з боку користувачів. Неважко здогадатися, що грати у версію для віртуальних очок не варто. Та й хвилюватися про це не потрібно, ви нічого не втратите.
  "Скайрим": відгуки гравців, опис гри

  Кращі модифікації для гри

  Не слід забувати про самому цікавому напрямку ігри – модифікаціях. Вони продовжують виходити, і загальна кількість вже перевищила показник у 15000. Серед них є наступні варіанти: дрібні і масштабні, функціональні і графічні, еротичні і з елементами хоррору. Всі моди не перелічити і вже тим більше не виділити якісь певні. Хоча ми обов'язково рекомендуємо встановити модифікацію під назвою «Ординатор», який додає понад 400 нових здібностей, а також «Втрачений і проклятий» – унікальне додаток, яке відкриває цілий континент для дослідження з особистої сюжетною лінією, новими ворогами і персонажами.

  Відгуки гравців про модах

  Варто користуватися модами? Насправді, саме на них будується вся хвиля інтересу і захоплення з боку користувачів. Раніше ми вже відзначали кілька варіантів і поспішаємо сказати про те, що відгуки про моду «Втрачений і проклятий» для «Висування» мають 100 % позитивних висловлювань. Можна сказати, що фанатам вдалося створити практично ідеальне доповнення, яке всім сподобалося. Це вже говорити про те, що гравці, які його створили, активно працюють над новим доповненням, але поки що його не анонсували. Аналогічна ситуація з відгуками про «Ординаторів» для «Висування». Цей мод повністю переробляє систему навичок і додає велику кількість варіантів розвитку персонажа. Це доповнення є еталоном в категорії функціональних модифікацій і повсюдно використовується і поліпшується всім ігровим співтовариством. Взагалі ситуація з доповненнями радує і викликає якесь відчуття того, що гра ніколи не буде прибрана на полицю і завжди буде актуальною як мінімум для фанатів.

  Відгуки користувачів про збірку «Механіки»

  Серед численних відгуків можна зустріти і незвичайні. Приміром, які стосуються складання «Скайріма» від «Механіки». Мова йде про піратської версії гри, яка створюється певною групою осіб. Не секрет, що багато фанати намагаються не витрачати гроші і використовують подібні варіанти того, як приємно провести час. А «Механіка» славиться своїми якісними збірками ігор, правда, не в цей раз. Є ціла хвиля негативу про те, що піратська версія гри насичена різними помилками, так званими багами і недоробками. Тому ми рекомендуємо вам уникнути використання цього варіанту, трохи краще накопичити і купити «Скайрим» на розпродажі.

  Чи варто чекати продовження?

  Ось ми і розглянули різні відгуки щодо ігровий всесвіту, яка є еталоном для рольових ігор. Залишилося тільки розібрати питання щодо того, чи варто взагалі чекати продовження. Відповісти на нього складно, хоч і нова частина ігрової серії була анонсована. Особливо сподіватися на неї не варто, так як вона вийде ще не так скоро. Але скрасити очікування можна грою в «Скайрим», яка змогла захопити популярність і стати найбільш популярною грою серед любителів великих ігрових світів. Крім того, проект значиться як найбільш обговорюваний на форумах по модостроению. Принаймні найближчим часом ніяка гра не зможе бути настільки легендарної, як улюблений «Скайрим».

  Популярі новини
  Загрузка...