Що таке DLC? Кращі приклади

172 0 Новини високих технологій

Для того щоб відповісти на питання про те, що таке DLC, необхідно звернутися до ігрової індустрії. Давайте уявимо таку ситуацію: куплена гра вже давно як пройдена вздовж і впоперек, в ній більше немає доступних трофеїв, прихованих місій. Чи означає це, що в ній більше нічого робити? Можливо, і немає. Справа в тому, що іноді для вже випущених ігор виходять спеціальні додатки, що містять новий матеріал. В ігровій індустрії такий контент тісно пов'язаний з поняттям про те, що таке DLC — саме так і називаються дані доповнення. Детальніше про це явище ми розповімо в нашій сьогоднішній статті.


Що таке DLC?

В ігровій індустрії вже давно поширене поняття завантажуваного контенту. У цьому додатковому цифровому контенті зібраний матеріал для вже випущеного продукту. Поширюються такі ДЛС як на платній, так і на безкоштовній основі.
Що таке DLC? Кращі приклади
Говорячи про те, що таке DLC в іграх, не можна не згадати перші приклади такої подачі контенту. Перший додатковий контент з'явився у "Дримкаст". Поширювався він через онлайн-підтримку і здобув велику популярність у користувачів. Варто сказати, що отримати подібний контент в наш час було б дуже не просто — виною тому дуже слабка робота мережі інтернет. Добре, що в даний час користувач може легко отримати доступ до абсолютно будь ДЛС. Що таке 2 DLC? Зазвичай так кажуть про певну кількість заявлених доповнень. Розробники заздалегідь сповіщають гравців про те, скільки ДЛС вони планують випустити. Те ж саме відноситься і до питання про те, що таке 3 DLC.


Про суперечності

Перший дзвіночок погоні за наживою пролунав тоді, коли за справу взялася компанія "Майкрософт". Вважається, що саме під їх управлінням розробники стали робити упор на платні ДЛС. І це незважаючи на те, що багато хто з творців хотіли здійснювати безкоштовну підтримку своїх проектів — їм усім довелося слідувати ідеям великої компанії. І зовсім не дивно, що подібні шляхи поширення контенту часом викликають невдоволення аудиторії. Буває так, що студія виставляє цінники, неспівмірні з тим, що пропонується в додатку. Наприклад, мультиплеєрна карта або новий скін персонажа можуть коштувати цілих десять доларів, що є зайвим підтвердженням несправедливості даної політики. І подібних прикладів безліч.
Що таке DLC? Кращі приклади
Однак не варто думати, що всі DLC поширюються тільки на платній основі. В наш час до цих пір існують розробники, які випускають багато безкоштовного контенту. Такий підхід вже виділяється на тлі інших компаній, що робить аудиторію більш відданою і лояльною. Далі в нашій статті ми розглянемо кілька великих ДЛС, які є гідними прикладами хорошого додаткового контенту.

Shivering Isles з "Древніх Сувоїв 4"

На час виходу цього доповнення його масштаб вразила всі ігрове співтовариство. І не даремно, адже Shivering Islands створювали відчуття абсолютно нової гри. Розробники вирішили створити кращий мікс з мороуиндских пейзажів і книжкового гумору унікального письменника Террі Пратчета. Гравці змогли насолодитися прекрасними діалогами, захоплюючими квестами з великою кількістю нових предметів і, звичайно ж, зустріччю з самим з Шеогоратом.
У підсумку результат старань розробників вийшов настільки хорошим, що DLC для четвертих "Древніх Сувоїв" до цих пір вважається еталоном додаткового контенту.

"Цитадель" для "Мас Ефект 3"

Що таке DLC? Кращі приклади
Згадка третьої частини великої трилогії Mass Effect мимоволі навіює спогади про незадовільний фіналі. Геймери не просто залишилися розчарованими в "різнобарвною" кінцівці їх улюбленої гри — їх невдоволення почало приймати дійсно величезні масштаби. Розширене ДЛС так і не змогло виправити становище, тому багато гравців знайшли розраду гравців в знаменитому додатку "Цитадель". Дане ДЛС не просто запропонувало новий контент для проходження, воно змогло поставити дійсно заслужену заключну главу в пригоди капітана Шепарда. Гравці отримали багато різного контенту, виконаного спеціально для фанатів, чому "Цитадель" стала одним з найбільш "теплих" і "правильних" доповнень.

Сюжетні DLC для "Відьмака 3"

І, нарешті, завершують наш список доповнення для гри The Witcher 3. Останньому "Відьмак" вдалося задати особливу планку і показати іншим те якість, з яким і повинні виходити сюжетні ДЛС. Багато гравців вважають, що розробники повинні робити дійсно об'ємні доповнення, за які зовсім не шкода віддавати гроші. Як раз цим і впоралися CD Red Project.
Що таке DLC? Кращі приклади
Чому ж порадувала гравців польська команда? "Кам'яні Серця" і "Кров і Вино" — ось назви двох великих DLC, що вийшли для "Дикої Полювання". У них включили все, що є у повноцінному стэндэлоун-проекті: запам'ятовуються персонажі, захоплюючі квести, нові локації, величезна карта, додаткові предмети та багато іншого. Варто також сказати, що, крім сюжетних DLC, поляки також додали масу безкоштовного контенту, який поширювався для всіх тих, хто вже купив основну гру.

Популярі новини
Загрузка...