Програми для створення схем вишивки хрестом: Pattern Maker, Stitch Art Easy, EmbroBox, STOIK Stitch Creator

334 0 Новини високих технологій

Щоб вибрати схему вишивки, раніше потрібно було підписуватись на кілька дорогих журналів по рукоділлю, які виходили один-два рази на місяць, а сьогодні достатньо просто вийти в інтернет. Крім того, є безліч програм для створення схем для вишивки хрестом з будь-якого зображення або фото.

«Хрестик»: російський софт

Софт дозволяє створювати схеми вишивки на основі завантажених зображень: фото, картинок в різних форматах. Інтерфейс простий і зручний, програма повністю російською мовою. Після завантаження зображення потрібно визначити необхідний розмір готової схеми, вибрати виробників ниток муліне, під які буде підбиратися схема. Після цього софт автоматично створить схему і карту ключів.


Програми для створення схем вишивки хрестом: Pattern Maker, Stitch Art Easy, EmbroBox, STOIK Stitch Creator
Є необхідні функції для повноцінного редагування схем вишивки, отриманих автоматично. В ручному режимі видаляються поодинокі стібки, можлива доробка по окремих стежках, видалення перехідних кольорів. Всі необхідні інструменти можна знайти на панелі. Є інструкція, відеоуроки у вільному доступі і підтримка (телефон, онлайн-консультант на сайті, електронна пошта) — все російською мовою. Це одна з небагатьох програм для створення схем вишивки хрестом, яка вдосконалюється розробниками та час від часу оновлюється. Будь-який користувач може написати відгук та запропонувати корисні функції. Буквально через пару тижнів розробники додадуть функцію (якщо вона дійсно виявиться корисною) у пакет оновлення. Оновлення до останньої версії відбувається автоматично при підключенні до інтернету.


Програми для створення схем вишивки хрестом: Pattern Maker, Stitch Art Easy, EmbroBox, STOIK Stitch Creator

«Вишивка Просто!»

Безкоштовна програма для створення схем вишивки хрестом нітрохи не поступається аналогічному софту зарубіжних виробників. Можна завантажити будь-яке зображення, відредагувати із збереженням заданих параметрів і без втрати важливих елементів, адаптувати кольору під конкретну марку ниток муліне. Програма має зрозумілий інтерфейс, швидко розробляє схему, яку можна відразу відправити на друк.

Проста програма для новачків

Найбільш простий для новачків програмою для створення схем для вишивки є софт Stitch Art Easy! Повністю в автоматичному режимі відмінно опрацьовуються малюнки та фотографії, а при необхідності схема допрацьовується вручну з допомогою набору інструментів. Величезний плюс софта, який оцінить будь-яка рукодільниця, коли-небудь намагалася самостійно створити схему, карту кольорів, — з урахуванням обмеженого кількість квітів по максимуму зберігається барвистість зображення. Інтерфейс доброзичливий до користувача, весь процес підготовки схеми напівавтоматичний (за допомогою «Майстра підготовки»).

EmbroBox: неоднозначні відгуки

Програма має ті ж функції, що і інший софт для створення схем для вишивки хрестом. Програма EmbroBox автоматично перетворює будь-які зображення. Наводяться аналоги відтінків ниток різних виробників, проводиться розрахунок довжини нитки, розміру майбутньої вишивки на канві вибраного розміру, собівартість матеріалів. Є функції попереднього перегляду роботи, печатки з розбивкою на сторінки А4 експорту в файл jpg. Програма давно не оновлювалася, а у відгуках користувачі відзначають, що софт підходить лише для невеликих зображень.
Програми для створення схем вишивки хрестом: Pattern Maker, Stitch Art Easy, EmbroBox, STOIK Stitch Creator

Pattern Maker Viewer

Софт підходить для тих, хто вже розібрався в більш простих додатках. Недолік програми для створення схем вишивки в тому, що інтерфейс повністю англомовний. У програмі можна створити символічне зображення, кольорове або змішану. Є всі необхідні стандартні функції: установка розміру готової вишивки, створення легенди схеми, корекція завантаженого зображення, калькулятор. Для новачків створені спеціальні відеоуроки, які можна завантажити безкоштовно. Зображення, створені в програмі Pattern Maker Viewer, можна використовувати для вишивання портретів і малюнків бісером.

Stoik Stitch Creator: просунуті інструменти

Програма підтримує кілька форматів і верств, двадцять п'ять різних видів вишивання, широкий список вбудованих інструментів для створення схем і обробки фото, зв'язується з різними онлайн-каталогами (з можливістю оновлення) для пошуку квітів різних виробників. Всі схеми оптимізовані для найпопулярніших марок муліне, палітра автоматично оптимізується з підгонкою до набору наявних кольорів.
Програми для створення схем вишивки хрестом: Pattern Maker, Stitch Art Easy, EmbroBox, STOIK Stitch Creator

Створення схем вишивки в PC Stitch

Софт не русифікований, а розробники не поспішають переводити програму на російську мову, тому у деяких рукодільниць робота може викликати труднощі. Але все ж інтерфейс відрізняється простотою, тому навіть без знання англійської можна створити просту схему з картинки. Істотний недолік: підсвічування відсутній, так що дуже складно визначити одиночний хрестик, який потрібно видалити.

Cross Stitch Professional Platinum

Програмне забезпечення застосовується для створення унікальних схем вишивки хрестиком. Є функція конвертування цифрових фото для вишивки. В результаті створюється повне зображення, яке зазвичай не вимагає додаткового редагування. Є кілька версій софта: для створення схем для ручної вишивки та вишивальних машин. Це гарантує точну передачу кольору для будь-яких потреб. З недоліків можна відзначити великий набір опцій, які потрібно вивчити перед початком роботи. Для новачків програма може здатися занадто складним.
Програми для створення схем вишивки хрестом: Pattern Maker, Stitch Art Easy, EmbroBox, STOIK Stitch Creator

Pixel Stitch: тільки базові функції

Програма для створення схем вишивки хрестом має обмежений набір інструментів, але від цього якість готової схеми не страждає. Всі базові функції є, але у користувачів виникають проблеми з сумісністю файлів для програмного рішення. Перед покупкою потрібно обов'язково добре розглянути пробну версію.
Програми для створення схем вишивки хрестом: Pattern Maker, Stitch Art Easy, EmbroBox, STOIK Stitch Creator

Платна версія Win Stitch

Програма платна, але є двотижневий пробний період. Правда, в цей час всі отримані зображення можна зберегти у внутрішньому форматі, а після закінчення тестового строку вони просто зникнуть, якщо версія не сплачена або не зареєстрована. Крім того, є обмеження на створюване зображення (1024 х 1024 пікселів, 256 кольорів), вбудована гамма кольорів ниток не включає російських виробників. Нові версії більше випускатися не будуть, але інсталятор все одно можна скачати.

Популярі новини
Загрузка...