Заробіток ігрової валюти: огляд популярних сайтів і додатків

143 0 Новини високих технологій

Практично у всіх онлайн-іграх є можливість вкладання грошей. Донат надає велику кількість переваг у додатку. Однак не в кожної людини є зайві фінанси, які він готовий витратити на поповнення. В такому випадку заробіток ігрової валюти можна зробити на інтернет-ресурсах. Для цього не потрібно багато часу, достатньо тільки бажання.

Сайт і додаток CoinsUp

Заробіток ігрової валюти: огляд популярних сайтів і додатків
Цей проект має рекламно-ігрове напрямок, який дозволяє кожній людині заробити кредити для своїх улюблених додатків. Щоб почати отримувати бонуси, потрібно просто зареєструватися на сайті або завантажити мобільний додаток. Заробіток ігрової валюти для ігор у CoinsUp виглядає так:
 • Завантажити гру. Такі завдання оплачуються менше всього. Однак після десяти скачувань у людини вже буде пристойну кількість монет на рахунку.
 • Пограти в гру. Такі завдання дуже складні. Однак за них платять дуже добре. Часто людині необхідно досягти певного рівня в грі, після чого йому дадуть монети. Такий заробіток ігрової валюти вважається найбільш ефективним, так як за годину роботи людина може отримати 500-2500 монет.
 • Виконувати інші завдання. Це відноситься до мобільному додатком. У ньому людина буде скачувати утиліти та ігри.
 • В топі додатків для заробітку ігрової валюти CoinsUp займає перше місце. Для користувачів телефонів в ньому завжди дуже багато завдань. Це відображається на заробітку гравців. Якщо витрачати 2-3 години в день у такому додатку, то людина зможе придбати в грі практично все.


  Бонуси від Game Kit

  Заробіток ігрової валюти: огляд популярних сайтів і додатків
  Більшість геймерів купують ігри на майданчику Steam. Для придбання програми необхідно вкласти реальні гроші. В такому випадку допоможе програма для заробітку ігрової валюти у Steam. Сервіс Game Kit платить за виконання різних завдань. Найпростіші – це опитування. Через них людина отримує трохи фінансів. Більш складні завдання – проходження ігор. За них дають вже щедру винагороду. Однак на такі завдання необхідно витратити пристойну кількість часу.

  Біржа WASD

  Заробіток ігрової валюти: огляд популярних сайтів і додатків
  Цей майданчик вважається однією з найбільш універсальних. Заробіток ігрової валюти полягає в запуску різних ігор. Після виконання таких дій людині виплачують гроші. На сервісі вони називаються «ричики». Людина може витратити їх практично на будь-яку гру. Навіть на браузерні ігри в соціальних мережах. Також є можливість виводити на майданчик Steam. Бонуси накопичуються дуже швидко, якщо людина буде прикладати хоч трохи зусиль для їх отримання.


  Інші способи заробітку ігрової валюти

  В Інтернеті також існують майданчики, де людині за прості дії будуть платити гроші. Їх можна буде вивести в гру і придбати додаток в Steam. Однак зберігатися гроші будуть на електронних гаманцях. Якщо такого інструменту у гравця немає, доведеться зареєструватися на сайті і завести його. Ось найбільш популярні майданчики для заробітку грошей:
 • Seosprint.
 • Цей сайт працює з 2010 року і вже досить перевірений часом. Заробляти ігрову валюту на «Сеоспринте» дуже просто. Для початку необхідно уважно прочитати правила, зареєструватися і відповісти на 11 запитань. Після цього людина може приступати до заробітку. На вибір є завдання різної складності. Найпростіші полягають у тому, щоб відвідувати сторінки сайтів і чекати 60 секунд. Більш складні – це виконання завдань. У них людині необхідно виконати дію, яку потрібно замовнику. За тиждень роботи людина зможе заробити достатню кількість грошей, щоб придбати собі різні бонуси в іграх.
 • QComment.
 • На цій біржі можна заробити валюту для своєї улюбленої гри. Для цього необхідно писати коментарі. Вартість залежить від вимог замовника і складності тексту. Заробити можна від 4 рублів за одну публікацію. Це небагато, але якщо збільшити обсяг роботи, то можна придбати багато доповнення в іграх.
 • Likes Rock.
 • За допомогою цього сервісу можна заробити фінанси для доната в гру. Для цього необхідно лише переглядати рекламу. Це можуть бути короткі відео, односторінкові сайти, банери та інше. Таким чином, людина за 1 день може накопичити до 350 рублів, після чого перевести їх у гру. Є ще багато подібних ресурсів, що спеціалізуються на інших сферах. Часто необхідно виконувати не ігрові завдання, а прохання замовників. У виконанні вони нескладні, з ними може впоратися кожен чоловік. Прохання можуть бути різні – написати коментар, поставити лайк, проголосувати, зробити репост і так далі. Згодом, коли з'явиться трохи досвіду, можна заробляти ще більше грошей. Все залежить тільки від бажання.

  Ігрова валюта на Kwork

  Заробіток ігрової валюти: огляд популярних сайтів і додатків
  Цей спосіб заробітку знаходиться практично на професійному рівні. На цій біржі знаходяться люди, які можуть робити хороший дизайн, монтувати відео, писати тексти та багато іншого. Якщо людина працює в офісі, то за допомогою сайту він може легко заробити собі ігрову валюту. Наприклад, дизайнер може зробити комусь макет, візитку, листівку і отримати за це винагороду. Далі гроші з електронного гаманця можна буде вкласти в гру. Цікавий сайт буде тим, хто щось вміє робити в Інтернеті. Це може бути обробка фотографій в «Фотошопі», налагодження реклами, переклад аудіозаписи в текстовий формат і так далі.

  Популярі новини
  Загрузка...