Medal of Honor Airborne: системні вимоги на комп'ютері

181 0 Новини високих технологій

Medal of Honor Airborne - одна з частин популярної серії шутерів. У даній грі розповідається про ключових битвах під час Другої світової війни. Гра вийшла в 2007 році, тому в даний час вона запуститься практично на будь-якому сучасному комп'ютері і не буде гальмувати на максимальних налаштуваннях графіки. Але якщо у вас не самий сучасний ПК, то краще дізнатися про системні вимоги Medal of Honor Airborne в цій статті.

Medal of Honor Airborne: системні вимоги на комп'ютері

Мінімальні вимоги

На жаль, розробники представили офіційно тільки мінімальні системні вимоги перед релізом гри. Навіть для 2007 року представлена конфігурація ПК не дуже продуктивна. А укупі з хорошою оптимізацією шутера виходить, що пограти в Medal of Honor міг практично будь-який геймер. Нижче ви можете ознайомитися з вимогами Medal of Honor Airborne:


 • операційна система Microsoft Windows Vista, XP;
 • одноядерний Intel Pentium 4 або аналогічний чіп від AMD з частотою 28 ГГц;
 • не менше 1 Гб оперативної пам'яті;
 • відеокарта на 128 Мб від Nvidia або AMD (наприклад, GeForce 6600 GT або аналог);
 • 9 Гб вільного місця на вінчестері для установки;
 • встановлена бібліотека DirectX 9.
 • Як можна помітити, системні вимоги говорять про ОС Windows XP. На сучасних операційних системах можуть виникнути проблеми з запуском. Доведеться включати режим сумісності або встановлювати спеціальні патчі. Якщо ви хочете пограти в ліцензійну версію гри, то в неї вже будуть присутні необхідні оновлення для запуску на сучасних ОС.
  Medal of Honor Airborne: системні вимоги на комп'ютері

  Рекомендовані вимоги

  Щоб підвищити продуктивність ігри на максимальних налаштуваннях графіки, необхідно трохи підняти системні вимоги. Medal of Honor Airborne з високими параметрами запуститься на такому ж процесорі, але от обсяг ОЗП і відеопам'яті доведеться збільшити. Наприклад, підійде 2Гб оперативної пам'яті і 256 Мб на відеокарті. Інші вимоги залишаються незмінними. Незалежно від якості картинки гра займає однаковий об'єм на жорсткому диску. Тепер ви знаєте про те, який по потужності комп'ютер підійде для запуску і комфортної гри в даний шутер.

  Популярі новини
  Загрузка...