Новини високих технологій
» » РК монітор Samsung U28E590D: технічні характеристики, інструкція з експлуатації і відгуки покупців

РК монітор Samsung U28E590D: технічні характеристики, інструкція з експлуатації і відгуки покупців

19-11-2018, 11:41
192
Монітор Samsung U28E590D є досить дорогим пристроєм преміального рівня. Його найбільш оптимально використовувати у поєднанні з високопродуктивними графічними акселераторами. Саме його технічними характеристиками, параметрами і специфікаціям, а також можливих варіантів використання такого пристрою і буде присвячений наш огляд.

Спеціалізація

Лише для застосування у складі високопродуктивних обчислювальних систем призначений монітор Samsung U28E590D. У нього досить велика діагональ і просунуті технічні специфікації. Тому, для того щоб максимально розкрити її потенціал, потрібно відповідне апаратне забезпечення. Тобто комп'ютер з таким пристроєм виводу повинен базуватися на чіпах серій i5/i7 або ж Ryzen 5/Ryzen 7. Також графічний акселератор повинен бути GTX 1080 або навіть GTX 1080 Ti. В іншому випадку можуть виникати проблеми в роботі персонального комп'ютера.


Перелік поставки

Комплектація електронного пристрою виводу графічної інформації складається з таких елементів: монітор Samsung U28E590D; інструкція з монтажу, налагодження та експлуатації; опора для установки на будь-яку горизонтальну поверхню; силовий провід; диск з драйверами та електронною документацією; провід кабель HDMI і Display Port; гарантійний талон. Єдиний мінус раніше наведеного переліку – це відсутність спеціального кріплення на стіну. Але цей компонент, як правило, продається окремо. Та і зрештою подібний монтаж не так вже і часто застосовується на практиці. Тому це не настільки великий мінус даного периферійного пристрою.

Екран. Його технічні специфікації

Характеристики монітора Samsung U28E590D вказують на те, що діагональ його екрану складає 28". Його дозвіл у номінальному режимі відповідає 3840 х 2160. Тобто зображення він виводить у форматі 4К або Ultra HD. Тобто це найбільша актуальне дозвіл на сьогоднішній день. Окремо також необхідно відзначити ще й те, що співвідношення сторін екрану складає 16:9. Останнє значення дійсно забезпечує максимальний рівень комфортності в процесі обробки графічної інформації.


В основі цієї системи виведення лежить матриця TN. Звичайно, вона трохи поступається за характеристиками сучасним передовим аналогічним пристроям на базі технології IPS. Але все одно якість картинки в цьому випадку буде просто чудовим. Розмір окремого пікселя складає 016 х 016 мм. тобто його звичайним оком відрізнити неможливо. Максимальний рівень яскравості по завіреннях виробника відповідає 370 кд/см 2 . При цьому динамічна контрастність складає 1000:1. А кути огляду рівні 160° по вертикальному напрямку і 170° по горизонтальному. Тому будь-якого значного дискомфорту в процесі роботи з такою підсистемою виведення вже точно не повинно виникнути. В процесі такої роботи монітор споживає не більше 296 Вт електричної енергії. А ось в режимі очікування або ж у вимкненому стані не перевищить 03 Вт.

Список роз'ємів

З одного боку, дійсно скромним комунікаційним переліком може похвалитися монітор Samsung U28E590D. У нього виробник включив лише чотири роз'єми. Один з них силовий. З його допомогою реалізовано харчування такий периферійної системи. Основний сигнальний роз'єм – DisplayPort. Саме з його застосуванням найбільш оптимально підключати монітор до виходу графічного прискорювача. Можливою альтернативою йому є гніздо HDMI, причому їх два. Тобто такий пристрій може по черзі виводити картинку з трьох комп'ютерів в теорії. Останнім комунікаційне гніздо – це 35-міліметровий аудіопорт.
До мінусів підключення можна віднести те, що в ньому відсутні такі способи комутації, як VGA і DVI. Але ці порти застаріли на сьогоднішній день і їх технічних характеристик буде недостатньо для того, що такий монітор функціонував на максимумі своїх можливостей. В крайньому випадку завжди можна знайти потрібний перехідник і додатково придбати його. За рахунок такого рішення периферійний пристрій можна без проблем під'єднати до застарілої модифікації системного. Ось тільки використовувати преміальний монітор в такому поєднанні все ж недоцільно.

Набір технологій

Безліч спеціальних технологій реалізовано в цьому пристрої. Все це дозволяє максимально комфортно на ньому працювати. У першу чергу необхідно виділити наявність режиму Eye Saver Mode. При його активації картинка на екрані стає більш теплою, це знижує навантаження на очі.
Ще один важливий момент – це підтримка особливої технології Flicker Free. Суть її зводиться до того, що в пристрої застосовується особлива модифікація світлодіодів, які виключать мерехтіння в процесі функціонування периферійної системи. Знову-таки, навантаження на очі мінімізується. Ще одна важлива технологія – це FreeSync. Вона автоматично покращує зображення в ігровому режимі за рахунок програмної оптимізації.

Порядок налаштування

Експлуатувати пристрій зовсім просто. РК-монітор Samsung U28E590D налаштовується таким чином: Витягуємо його з коробки. Збираємо периферійний пристрій. Встановлюємо на стіл, де він буде в подальшому експлуатуватись. Наступний етап – підключення. Потім потрібно включити комп'ютер і дочекатись закінчення автоматичної установки драйверів. Після цього ЕОМ повністю готова до використання. При необхідності можна підправити характеристики картинки або ж змінити режим виводу.

У яких випадках краще за все такий пристрій застосувати?

Така модифікація монітора найкращим чином підходить для використання в складі ігрового комп'ютера. На екрані з великою діагоналлю дійсно зручно працювати з таким програмним забезпеченням. Другий можливий варіант використання периферійного пристрою – це графічні станції. Будь-яке зображення дійсно зручно обробляти на дисплеї з великим екраном.

Вартість

Оскільки ігровий монітор Samsung U28E590D відноситься південнокорейським виробником до категорії преміальних, то і ціна у нього повинна бути відповідна. Тобто таке периферійний пристрій не може бути спочатку доступним. Його вартість на сьогоднішній день становить 18000 – 20000 рублів. Якщо купувати в інтернет-магазині, то ціна буде ближче до нижнього значенням. У супермаркетах електроніки та спеціалізованих комп'ютерних магазинах вартість буде вище.

Більш кращим є другий варіант покупки з тієї причини, що можна оглянути пристрій, визначити його технічний стан і отримати його відразу ж до використання. У випадку покупки в Глобальній павутині необхідно буде почекати доставки. До того ж його технічний стан буде невідомим.

Відгуки

До плюсів монітора Samsung U28E590D відгуки власників відносять: Великий екран. Відмінна якість зображення. Прийнятний комунікаційний перелік, в якому є всі необхідні роз'єми для експлуатації периферійного пристрою. Простий порядок налаштування. Можливість установки на будь-який тип поверхні. Мінуси пристрою: Досить висока вартість. Використовується застарілий тип матриці.

Висновок

В огляді розглянуто монітор Samsung U28E590D. Це рішення стосується виробником до серії пристроїв преміального рівня. Більшою мірою його технічні характеристики справді відмінні. У нього практично відсутні недоліки, і є цілий ряд важливих переваг. Тому його можна успішно застосувати у складі графічної станції або ж ігрового комп'ютера. Саме для такої експлуатації він і призначається.
Цікаво по темі
Монітор LG FLATRON W2243S. Характеристики та інструкція по налаштуванню
Монітор LG FLATRON W2243S. Характеристики та інструкція по налаштуванню
Монітор LG FLATRON W2243S відноситься до серії пристроїв початкового, бюджетного рівня. Це досить хороша система виведення графічної інформації на
Монітор Samsung SyncMaster 940N. Основні характеристики та порядок налаштування. Рекомендації щодо ремонту
Монітор Samsung SyncMaster 940N. Основні характеристики та порядок налаштування. Рекомендації щодо ремонту
На момент початку продажів Samsung SyncMaster 940N мав оптимальні технічні характеристики і був пристроєм преміального, флагманського рівня. Саме
Монітор BenQ GL2450. Характеристики, порядок налаштування і відгуки власників
Монітор BenQ GL2450. Характеристики, порядок налаштування і відгуки власників
Номінально BenQ GL2450 відноситься до моніторів середнього класу. Технічні характеристики у нього відповідні. Саме про це периферійному рішення і
Монітор SyncMaster E1920 від компанії "Самсунг". Основні параметри, відгуки і порядок налаштування
Монітор SyncMaster E1920 від компанії "Самсунг". Основні параметри, відгуки і порядок налаштування
Номінально монітор моделі SyncMaster E1920 південнокорейський виробник "Самсунг" відносив до ультрабюджетным рішень. У нього "скромні" технічні