Монітор LG FLATRON W2243S. Характеристики та інструкція по налаштуванню

204 0 Новини високих технологій

Монітор LG FLATRON W2243S відноситься до серії пристроїв початкового, бюджетного рівня. Це досить хороша система виведення графічної інформації на комп'ютері з прийнятними технічними специфікаціями. Саме її можливостям і параметрами буде присвячений пропонованих вашій увазі огляд.

Монітор LG FLATRON W2243S. Характеристики та інструкція по налаштуванню

Комплектація

Монітор LG FLATRON W2243S має наступний список поставки:
 • Власне саме периферійний пристрій.
 • Підставка для монітора.
 • Силовий шнур, з використанням якої забезпечується його електропостачання.
 • Диск набором драйверів і електронною версією документації.
 • Сигнальний провід VGA для комутації до персонального комп'ютера.
 • Гарантійний талон. Термін дії останнього становить 2 роки. При цьому ремонт надається у фірмових сервісних центрах корейського виробника.
 • Список поставки достатній в даному випадку, недоліків у нього просто не існує.


  Призначення

  Реальна діагональ екрану в цьому пристрої становить 21.5". Якщо 5-6 років тому такі системи були універсальними, і їх можна було застосувати практично в будь-якій ситуації, то зараз вимоги кардинально змінилися. Тому такі монітори використовуються лише у складі недорогих ЕОМ, до яких можна віднести офісні комп'ютери або ж домашні мультимедійні станції.
  Монітор LG FLATRON W2243S. Характеристики та інструкція по налаштуванню

  Основні характеристики

  Характеристики монітора LG FLATRON W2243S вказують на те, що в його основі лежить дуже якісний екран з діагоналлю 215". Його максимальний дозвіл - 1920х1080. Тобто картинку він дозволяє вивести в форматі Full HD. Також необхідно відзначити те, що співвідношення сторін зображення 16:9. Тип використовуваної матриці - TN+Film. Тому якість зображення буде середнім.


  Кут огляду по вертикалі складає 160 0 , а по горизонталі - 170 0 . Це, звичайно, менше, ніж у більш просунутих пристроїв з технологією IPS, але все одно на такому моніторі комфортно працювати Час реакції матриці складає всього 5 мс. Максимальна яскравість обмежена 300Кд/см 2 . А індекс динамічної контрастності дорівнює 30000:1. Тобто такий монітор при певних обставинах можна використовувати і в складі ігровий ЕОМ.
  Монітор LG FLATRON W2243S. Характеристики та інструкція по налаштуванню

  Порядок налаштування

  Ключова перевага даної моделі периферійного пристрою - це простий порядок налаштування. Для початку його треба витягти з коробки і акуратно укласти на горизонтальній поверхні. При цьому не рекомендується пальцями торкатися екрану. Це може пошкодити її поверхню. Далі встановлюється опора і фіксується. Лише після цього пристрій можна встановити на стіл. Потім здійснюється підключення. Силовий кабель з'єднує пристрій з системою електропостачання, а сигнальний - з ПК. Наступний етап - це включення персонального комп'ютера підключеного до нього периферійного пристрою. Потім необхідно в обов'язковому порядку дочекатися закінчення завантаження системного софта, після цього повинен автоматично проинсталлироваться драйвера для монітора LG FLATRON W2243S. Якщо цього не сталося з якоїсь причини, то їх можна встановити з диска, включеного в список поставки.
  Потім настійно рекомендується перезавантажити комп'ютер і лише після цього підкоригувати параметри виведеного зображення.
  Монітор LG FLATRON W2243S. Характеристики та інструкція по налаштуванню

  Вартість. Думка власників

  Зараз все ще можна купити монітор LG FLATRON W2243S PF. Його ціна становить 4000-4500 рублів. Як було зазначено раніше, він позиціонується виробником як бюджетне і дуже доступний пристрій. Тому і ціна у нього відповідна. Монітор LG FLATRON W2243S має такі переваги:
 • Низька вартість.
 • Хороші технічні параметри.
 • Відмінна комплектація.
 • Максимально простий алгоритм налаштування.
 • Можливість виведення зображення в Full HD - дозволі.
 • Мінуси ж у цій периферійної системи такі:
 • Лише тільки один комунікаційний порт VGA. При будь-якому іншому способі підключення потрібно буде купувати додатково перехідник.
 • Матриця виготовлена за застарілою технологією, і передача кольору в цьому випадку залишає бажати кращого.
 • Саме так у відгуках характеризують героя даного огляду не тільки власники, але і відповідні фахівці.
  Монітор LG FLATRON W2243S. Характеристики та інструкція по налаштуванню

  Висновок

  У цьому огляді детально розглянуто монітор LG FLATRON W2243S. Це відмінний пристрій для обчислювальних систем початкового рівня. У всіх інших випадках його все ж таки не рекомендується застосовувати. Ціна теж відповідна. Основний плюс цього пристрою - це підтримка режиму Full HD. В такому режимі зараз не кожен бюджетний монітор здатний виводити зображення.

  Популярі новини
  Загрузка...