МФУ Pantum M6500. Відгуки та характеристики

138 0 Новини високих технологій

Багатофункціональні пристрої (БФП) на даний момент виглядають краще звичайних принтерів. Вони поєднують в собі цілих три пристрої (принтер, сканер і копір). Це дозволяє не тільки заощадити (в тому числі на расходниках), але і частково автоматизувати робочий процес. Не дивно, що ці девайси користується досить стійким попитом і дуже популярні як серед звичайних користувачів, так і серед серйозних компаній. Дуже цікаво тлі інших девайсів виглядає МФУ Pantum M6500. Відгуки користувачів про пристрій досить-таки прихильні. Тому варто розглянути його детальніше. Але спочатку кілька слів про виробника.

МФУ Pantum M6500. Відгуки та характеристики

Про компанію

Компанія Pantum з'явилася на ринку офісної периферії відносно недавно - в 2012 році. Причому це аж ніяк не самостійна одиниця. "Пантум" відноситься до компанії Seine, яка свого часу виробляла (так і зараз виробляє) сумісні картриджі для принтерів. Її продукція набагато дешевше оригінальних матеріалів. Тому компанія змогла просунутися. Тепер хлопцям набридло займатися виключно расходниками, і вони створили окремий бренд для випуску принтерів, копірів, МФУ та іншої необхідної апаратури. Варто зазначити, що справи у бренда пішли непогано. Компанія завоювала аудиторію високою якістю продукції і відносно низькими цінами (на тлі інших виробників).


В даний час техніка від "Пантум" є в будь-якому магазині. Але нові покупці брати її поки не поспішають, віддаючи перевагу більш відомим брендам. Однак ситуація невловимо міняється. Ті, хто вже став власником техніки "Пантум", розливаються у хвалебних одах компанії і тим самим приваблюють нових покупців. Проте досить лірики. Пора розглянути лазерне МФУ Pantum M6500. Відгуки про нього ми розглянемо трохи пізніше. А поки подивимося на комплект поставки.
МФУ Pantum M6500. Відгуки та характеристики

Комплект поставки

Отже, дане багатофункціональний пристрій поставляється в коробці з переробленого картону з кольоровим зображенням самого девайса. На досить помітному місці розташовується логотип компанії (що цілком нормально). На задній стінці коробки міститься загальна інформація про специфікації пристрою (є навіть російською мовою). Однак пора заглянути всередину. Всередині лежить інструкція користувача на різних мовах (у тому числі і російською), USB-кабель для підключення до комп'ютера, диск з драйверами та іншим програмним забезпеченням, МФУ Pantum M6500 картридж (саме МФУ без картриджа) та гарантійний талон. Досить непоганий набір для бюджетного устрою. Однак перейдемо до технічних характеристик девайса.


МФУ Pantum M6500. Відгуки та характеристики

Основні технічні характеристики

Принтер-МФУ Pantum M6500 відгуки про який ми розглянемо трохи пізніше, використовує лазерну технологію друку. Тип принтера - настільний. Він має досить компактні габарити, що дозволяє розмістити його на будь-якому столі. Важить апарат 75 кілограма. Не так вже й багато за сучасними мірками. Апарат підтримує мови управління GDI, вміє друкувати тільки в чорно-білих тонах і підключається до комп'ютера за допомогою порту USB 2.0. На борту багатофункціонального пристрою встановлений одноядерний процесор з тактовою частотою 600 МГц. Об'єм внутрішньої пам'яті дорівнює 128 мегабайт. Не так вже й мало. Для роботи цілком вистачає. Також МФУ має вельми інформативний РК-екран для управління процесом друку. Є можливість роботи без використання комп'ютера. А тепер розглянемо особливості друку МФУ Pantum M6500. Відгуки про продукт будуть представлені в наступних розділах.
МФУ Pantum M6500. Відгуки та характеристики

Особливості друку і сканування

Отже, дане багатофункціональний пристрій друкує зі швидкістю 22 сторінки в хвилину з максимальною роздільною здатністю 1200 DPI. Дозвіл-то непогане, а от швидкість друку могла б бути і більше. Деякі струменеві екземпляри і то швидше. Час розігріву в апарата становить 735 секунди. Непоганий результат. Що стосується сканера, то це планшетний пристрій з максимальною роздільною здатністю зображення в 1200 DPI. Даний компонент може переносити на ПК будь-які документи майже без втрати якості. Але ось з картинками буде не все добре. Тим не менш якість гідне у МФУ Pantum M6500. Відгуки користувачів це підтверджують. До речі, настав час їх розглянути.
МФУ Pantum M6500. Відгуки та характеристики

Відгуки власників даного МФУ

Отже, розглянемо коментарі тих, хто вже встиг придбати собі цей пристрій. Чи варто купувати МФУ Pantum M6500? Відгуки користувачів і дадуть відповідь на це питання. Більшість тих, хто ризикнув придбати девайс від маловідомого бренду не пошкодували про свою покупку. Користувачі відзначають, що працює девайс добре і забезпечує досить високу якість відбитків. Особливо радує власників те, що можна користуватися девайсом як копіром без допомоги комп'ютера. Також власників вразив ресурс картриджа - цілих 1500 сторінок.
Однак є й ті, кому новий багатофункціональний пристрій довелося не до душі. В першу чергу юзери скаржаться на недостатню якість зборки. На жаль, таке буває. Але не у всіх примірниках. Також користувачі скаржаться на недостатню швидкість друку. 22 сторінки в хвилину для лазерного принтера - смішно. Не сподобалася користувачам і гучність роботи МФУ. Багато хто вважає, що принтер міг би працювати і тихіше. Але це все дрібниці. З основними характеристиками у багатофункціонального пристрою все в порядку.

Висновок

Отже, ми розглянули МФУ Pantum M6500. Відгуки користувачів говорять про те, що пристрій вийшло гідне. Звичайно, виробник поки ще молодий, а тому і огріхи трапляються, але з усім іншим у багатофункціонального пристрою все в порядку. А ціна девайса на порядок нижче, ніж у точно таких же пристрій більш відомих брендів. Так що купувати його безперечно варто.

Популярі новини
Загрузка...