РК монітор Samsung U28E590D: технічні характеристики, інструкція з експлуатації і відгуки покупців

148 0 Новини високих технологій

Монітор Samsung U28E590D є досить дорогим пристроєм преміального рівня. Його найбільш оптимально використовувати у поєднанні з високопродуктивними графічними акселераторами. Саме його технічними характеристиками, параметрами і специфікаціям, а також можливих варіантів використання такого пристрою і буде присвячений наш огляд.

РК монітор Samsung U28E590D: технічні характеристики, інструкція з експлуатації і відгуки покупців

Спеціалізація

Лише для застосування у складі високопродуктивних обчислювальних систем призначений монітор Samsung U28E590D. У нього досить велика діагональ і просунуті технічні специфікації. Тому, для того щоб максимально розкрити її потенціал, потрібно відповідне апаратне забезпечення. Тобто комп'ютер з таким пристроєм виводу повинен базуватися на чіпах серій i5/i7 або ж Ryzen 5/Ryzen 7. Також графічний акселератор повинен бути GTX 1080 або навіть GTX 1080 Ti. В іншому випадку можуть виникати проблеми в роботі персонального комп'ютера.


Перелік поставки

Комплектація електронного пристрою виводу графічної інформації складається з таких елементів:
 • монітор Samsung U28E590D;
 • інструкція з монтажу, налагодження та експлуатації;
 • опора для установки на будь-яку горизонтальну поверхню;
 • силовий провід;
 • диск з драйверами та електронною документацією;
 • провід кабель HDMI і Display Port;
 • гарантійний талон.
 • Єдиний мінус раніше наведеного переліку – це відсутність спеціального кріплення на стіну. Але цей компонент, як правило, продається окремо. Та і зрештою подібний монтаж не так вже і часто застосовується на практиці. Тому це не настільки великий мінус даного периферійного пристрою.
  РК монітор Samsung U28E590D: технічні характеристики, інструкція з експлуатації і відгуки покупців

  Екран. Його технічні специфікації

  Характеристики монітора Samsung U28E590D вказують на те, що діагональ його екрану складає 28". Його дозвіл у номінальному режимі відповідає 3840 х 2160. Тобто зображення він виводить у форматі 4К або Ultra HD. Тобто це найбільша актуальне дозвіл на сьогоднішній день. Окремо також необхідно відзначити ще й те, що співвідношення сторін екрану складає 16:9. Останнє значення дійсно забезпечує максимальний рівень комфортності в процесі обробки графічної інформації.


  В основі цієї системи виведення лежить матриця TN. Звичайно, вона трохи поступається за характеристиками сучасним передовим аналогічним пристроям на базі технології IPS. Але все одно якість картинки в цьому випадку буде просто чудовим. Розмір окремого пікселя складає 016 х 016 мм. тобто його звичайним оком відрізнити неможливо. Максимальний рівень яскравості по завіреннях виробника відповідає 370 кд/см 2 . При цьому динамічна контрастність складає 1000:1. А кути огляду рівні 160° по вертикальному напрямку і 170° по горизонтальному. Тому будь-якого значного дискомфорту в процесі роботи з такою підсистемою виведення вже точно не повинно виникнути. В процесі такої роботи монітор споживає не більше 296 Вт електричної енергії. А ось в режимі очікування або ж у вимкненому стані не перевищить 03 Вт.

  Список роз'ємів

  З одного боку, дійсно скромним комунікаційним переліком може похвалитися монітор Samsung U28E590D. У нього виробник включив лише чотири роз'єми. Один з них силовий. З його допомогою реалізовано харчування такий периферійної системи. Основний сигнальний роз'єм – DisplayPort. Саме з його застосуванням найбільш оптимально підключати монітор до виходу графічного прискорювача. Можливою альтернативою йому є гніздо HDMI, причому їх два. Тобто такий пристрій може по черзі виводити картинку з трьох комп'ютерів в теорії. Останнім комунікаційне гніздо – це 35-міліметровий аудіопорт.
  До мінусів підключення можна віднести те, що в ньому відсутні такі способи комутації, як VGA і DVI. Але ці порти застаріли на сьогоднішній день і їх технічних характеристик буде недостатньо для того, що такий монітор функціонував на максимумі своїх можливостей. В крайньому випадку завжди можна знайти потрібний перехідник і додатково придбати його. За рахунок такого рішення периферійний пристрій можна без проблем під'єднати до застарілої модифікації системного. Ось тільки використовувати преміальний монітор в такому поєднанні все ж недоцільно.
  РК монітор Samsung U28E590D: технічні характеристики, інструкція з експлуатації і відгуки покупців

  Набір технологій

  Безліч спеціальних технологій реалізовано в цьому пристрої. Все це дозволяє максимально комфортно на ньому працювати. У першу чергу необхідно виділити наявність режиму Eye Saver Mode. При його активації картинка на екрані стає більш теплою, це знижує навантаження на очі.
  Ще один важливий момент – це підтримка особливої технології Flicker Free. Суть її зводиться до того, що в пристрої застосовується особлива модифікація світлодіодів, які виключать мерехтіння в процесі функціонування периферійної системи. Знову-таки, навантаження на очі мінімізується. Ще одна важлива технологія – це FreeSync. Вона автоматично покращує зображення в ігровому режимі за рахунок програмної оптимізації.

  Порядок налаштування

  Експлуатувати пристрій зовсім просто. РК-монітор Samsung U28E590D налаштовується таким чином:
 • Витягуємо його з коробки.
 • Збираємо периферійний пристрій.
 • Встановлюємо на стіл, де він буде в подальшому експлуатуватись.
 • Наступний етап – підключення.
 • Потім потрібно включити комп'ютер і дочекатись закінчення автоматичної установки драйверів. Після цього ЕОМ повністю готова до використання. При необхідності можна підправити характеристики картинки або ж змінити режим виводу.
 • РК монітор Samsung U28E590D: технічні характеристики, інструкція з експлуатації і відгуки покупців

  У яких випадках краще за все такий пристрій застосувати?

  Така модифікація монітора найкращим чином підходить для використання в складі ігрового комп'ютера. На екрані з великою діагоналлю дійсно зручно працювати з таким програмним забезпеченням. Другий можливий варіант використання периферійного пристрою – це графічні станції. Будь-яке зображення дійсно зручно обробляти на дисплеї з великим екраном.

  Вартість

  Оскільки ігровий монітор Samsung U28E590D відноситься південнокорейським виробником до категорії преміальних, то і ціна у нього повинна бути відповідна. Тобто таке периферійний пристрій не може бути спочатку доступним. Його вартість на сьогоднішній день становить 18000 – 20000 рублів. Якщо купувати в інтернет-магазині, то ціна буде ближче до нижнього значенням. У супермаркетах електроніки та спеціалізованих комп'ютерних магазинах вартість буде вище.

  Більш кращим є другий варіант покупки з тієї причини, що можна оглянути пристрій, визначити його технічний стан і отримати його відразу ж до використання. У випадку покупки в Глобальній павутині необхідно буде почекати доставки. До того ж його технічний стан буде невідомим.
  РК монітор Samsung U28E590D: технічні характеристики, інструкція з експлуатації і відгуки покупців

  Відгуки

  До плюсів монітора Samsung U28E590D відгуки власників відносять:
 • Великий екран.
 • Відмінна якість зображення.
 • Прийнятний комунікаційний перелік, в якому є всі необхідні роз'єми для експлуатації периферійного пристрою.
 • Простий порядок налаштування.
 • Можливість установки на будь-який тип поверхні.
 • Мінуси пристрою:
 • Досить висока вартість.
 • Використовується застарілий тип матриці.
 • РК монітор Samsung U28E590D: технічні характеристики, інструкція з експлуатації і відгуки покупців

  Висновок

  В огляді розглянуто монітор Samsung U28E590D. Це рішення стосується виробником до серії пристроїв преміального рівня. Більшою мірою його технічні характеристики справді відмінні. У нього практично відсутні недоліки, і є цілий ряд важливих переваг. Тому його можна успішно застосувати у складі графічної станції або ж ігрового комп'ютера. Саме для такої експлуатації він і призначається.

  Популярі новини
  Загрузка...