Як вийти з ICQ на "Андроїд": поради

51 0 Новини високих технологій

ICQ є одним з найперших месенджерів, яким користувалися майже всі, кому дозволяли налаштування телефону. Сьогодні ж на зміну даного додатком прийшли інші: "Вконтакте", "Вотсап", "Вайбер" і т. д. Такі зміни спровокували в першу чергу технологічний стрибок у розвитку телефонів. Тепер буквально у кожного є смартфон з підтримкою високошвидкісного Інтернету. Незважаючи на це, до цих пір є люди, які воліють користуватися ICQ замість інших доступних месенджерів.

Як вийти з ICQ на всіх пристроях?

При використанні цього додатка можуть заважати постійно приходять вночі повідомлення. Щоб цього уникнути, необхідно виходити з нього на даний період.
Як вийти з ICQ на "Андроїд": поради
Як вийти з ICQ на "Андроїд" на більшості пристроїв? Слідуйте цій покрокової інструкції:
 • Для початку потрібно зайти в сам додаток.
 • Вибрати розділ "Налаштування".
 • У вибраному розділі буде опція "Вийти". Необхідно натиснути на неї і, підтвердивши свої дії, вийти з ICQ.
 • Тепер ваш додаток не буде заважати постійними повідомленнями і використовувати заряд енергії просто так.


  Варто мати уявлення, що після того, як ви вийдете з ICQ на "Андроїд", при наступних використань цього додатка доведеться заново вводити дані облікового запису (логін і пароль). Цей додаток не підтримує збереження інформації про обліковий запис, як це робиться в інших сучасних месенджерах.

  Вийти з месседжера через функцію "Управління додатками"

  Як вийти з ICQ на "Андроїд", використовуючи керування додатками? Даний спосіб актуальний, якщо не працює основний (попередній). Якщо з якихось причин у вас не вийшло вийти з ICQ, використовуючи саме додаток, то можна спробувати скористатися функцією "Управління додатками". Зараз розповімо про це. Як же вийти з ICQ на "Андроїд" таким способом?
  Як вийти з ICQ на "Андроїд": поради
  Все робіть згідно покрокової інструкції щодо виходу:
 • Зайти в налаштування телефону.
 • Вибрати там "Додатки", у списку натиснути на "Управління додатками".
 • Вибрати з усього запропонованого списку додаток ICQ.
 • У спливаючому вікні натиснути "Видалити дані програми ICQ".
 • Після цього автоматично відбудеться вихід з вашого облікового запису. Тепер при повторному вході програма попросить вас ввести дані облікового запису.

  Запам'ятайте дані

  Перед тим як вийти з ICQ на "Андроїд", необхідно запам'ятати або записати де-небудь дані вашого облікового запису (логін і пароль). При втраті цієї інформації відновити обліковий запис буде вельми проблематично.

  Популярі новини
  Загрузка...