Pentium G2020 – процесор: характеристики

153 0 Новини високих технологій

Процесори Intel відрізняються своєю архітектурою і високою якістю використовуваного матеріалу для виробництва. Характеристики процесора G2020 – того доказ. Даний процесор є прекрасним сучасним зразком, в якому є вбудоване графічне ядро. Це доповнення дозволяє отримувати відеосигнал, не вдаючись до використання дискретних графічних адаптерів. В цілому завдання процесора полягає в тому, щоб організовувати роботу всієї системи, виступаючи в ролі "мозку". За характеристиками процесор G2020 не поступається своїм конкурентам з боку ATI.

Загальні характеристики процесора

Pentium G2020 – процесор: характеристики
Отже, повна назва моделі процесора – Intel Pentium G2020. Роз'єм, який необхідний для підключення даної моделі до материнської плати, відповідає форм-фактору 1155. За характеристиками процесор G2020 може використовуватися як в стандартному настільному комп'ютері, так і в серверному обладнанні.


Цей процесор підтримує протоколи до версії SSE 4.2 а також має повну захист від вірусних атак. Енергоспоживання становить 55 Ват, а максимальний рівень температури досягає позначки 68 ?С. В процесорах Pentium G2020 використовується особлива технологія, що дозволяє знизити споживану кількість енергії і, відповідно, тепло розсіюється. Працює процесор G2020 за характеристиками на частоті 3 ГГц – і це тільки номінальна частота. На жаль, вона такою і залишиться, так як Pentium G2020 не призначений для розгону частот. На ньому розташовано два ядра, які підтримують кеш третього рівня. Так як модель процесора другого покоління, то він носить назву Ivy Bridge.


Інтегроване графічне ядро

Pentium G2020 – процесор: характеристики
Графічний процесор призначений для виводу зображення на екран. Він може бути вбудований в материнську плату або в процесор. Також існує можливість підключення дискретного відеоадаптера, але в цьому процесорі вже упаяні графічне ядро. G2020 – процесор сокета 1155 який має вбудований графічний адаптер. Відомо, що у такого типу відеокарт немає у розпорядженні власного запасу відеопам'яті, тому вони черпають цей ресурс із запасів оперативної пам'яті. Максимальна кількість оперативної пам'яті, що може виділити процесор графічного адаптера, – це 1700 мегабайт. З таким запасом відеопам'яті відеокарта процесора може працювати на частоті 650 МГц. Інтегровані відеокарти не здатні забезпечити максимальну продуктивність у вимогливих додатках, так як багато параметри впираються в можливості процесора. Однак відеоадаптер у цій моделі може забезпечити роботу з трьома моніторами, вирішення яких не перевищує 2560 x 1600. І це якщо підключати монітор через роз'єм DisplayPort. У разі підключення через HDMI, як і через VGA, дозвіл зменшиться до 1920 x 1080.

Оперативна пам'ять

Від оперативної пам'яті залежить здатність комп'ютера реагувати на запити користувача. Саме тому чим більший об'єм ПАМ'ЯТІ, тим швидше буде працювати система, запускати додатки і відбуватися обмін даними між процесором і жорстким диском.
Тип пам'яті в процесорі G2020 використовується DDR3. Він може працювати з частотою оперативної пам'яті від 1066 до 1333 МГц. Можливості G2020 дозволяють забезпечити роботу оперативної пам'яті в двох потоках. Загальна кількість гігабайт в обсязі оперативної пам'яті не повинен перевищити позначку 32.

Комплектація і розміри

Pentium G2020 – процесор: характеристики
Процесор Pentium G2020 представлений в стандартній коробці для процесорів, але система охолодження в комплекті відсутній. Також на коробці можна помітити особливість комплектації, яка відповідає маркуванню ОЕМ. Розміри процесора разом з захисною упаковкою – 37 x 50 x 37 мм Захисна упаковка являє собою прозорий пластиковий кейс, завдяки якому процесор захищений від пошкоджень зовнішніми факторами.

Поради по експлуатації процесора

Pentium G2020 – процесор: характеристики
Процесор входить до трійки найбільш важливих комплектуючих для настільного комп'ютера, тому до його вибору варто підійти відповідально. Уважно вивчивши дану модель, можна зрозуміти, який у неї роз'єм, і, виходячи з цього, підбирати відповідну материнську плату. Потрібно, щоб їх параметри щодо оперативної пам'яті і робочих частот збігалися, інакше комп'ютер просто не буде працювати. Необхідно своєчасно міняти термопасту, тобто не рідше одного разу на рік. Термопаста забезпечує повноцінний відведення тепла від процесора і служить заповнюють речовиною між процесором і радіатором. В налаштуваннях BIOS можна подивитися всі параметри центрального процесора і його потенціал до розгону. Якщо немає такої функції, то і експериментувати не варто, так як це може призвести до перевантаження чіпа. Окремої уваги заслуговує система охолодження, так як в комплектації цього процесора вона відсутня. Вибір кулера повинен виходити з параметрів процесора, що стосуються енергоспоживання і кількості тепла розсіюється. Бажано брати кулер з чотирма контактами, так як додатковий контакт здатний забезпечити контроль охолодження.

Популярі новини
Загрузка...