Як зробити "Бумеранг" в "Інстаграмі": у додатку і в історії

248 0 Новини високих технологій

Не так давно в "Інстаграмі" з'явилася цікава функція — тепер свої історії можна заповнювати цікавими гифками, живими фотографіями. Називається ця функція — Boomerang. Давайте ближче познайомимося з цим цікавим доповненням до улюбленої соціальної мережі.

Як зробити "Бумеранг" в "Інстаграмі": у додатку і в історії

Що таке "Бумеранг"?

Пропонуємо для початку розібратися, що таке "Бумеранг" в "Інстаграмі" і як працює це додаток. "Бумерангом" називається нова функція для створення live-знімків. За допомогою цього доповнення користувачі соціальної мережі можуть створювати яскраві рухомі знімки, гифки. У результаті виходить короткий зациклений ролик, він складається з декількох швидко знятих знімків, зроблених підряд. Отримані фото збираються в невелике відео у порядку зйомки, а потім відтворюються від початку до кінця і назад.


Таким чином, "Бумеранг" створює цікаве відео за лічені секунди. Розробники програми радять своїм користувачам знімати різні рухомі предмети — знайдіть щось рухається, наприклад, машини або вашого друга, пірнає в басейн, зробіть видеоселфи. Завдяки цьому додатком машини рухатимуться то вперед, то назад, а ваш друг виринати з басейну вгору! Ось це дійсно круті фотознімки! Всі фотознімки виробляються без музики, за одним принципом і п'ять разів. Отже, розібравшись, що це за доповнення, давайте дізнаємося, як зробити "Бумеранг" в "Інстаграмі". Адже для цього є кілька способів.
Як зробити "Бумеранг" в "Інстаграмі": у додатку і в історії

Як зробити "Бумеранг" в "Інстаграмі" в історії

Якщо ви хочете створити "Бумеранг" і опублікувати його в своїй історії, ви можете скористатися цим способом. Відкрийте програму і виконайте вхід в "Instagram". Відкрийте стрічку новин, натиснувши на першу кнопку в панелі управління. За своєю формою вона нагадує будиночок. Угорі у лівому кутку ви можете помітити зображення маленької камери біля назви програми. Натиснувши на неї, ви перейдете до онлайн-камері.


Наведіть камеру вашого телефону на об'єкт, який хочете зняти. Зверніть увагу, внизу є панель, що дозволяє вибрати варіанти зйомок. Вам необхідно перейти на вкладку Boomerang, щоб зробити це, ви можете прокрутити вниз, вліво або просто натиснути на напис. Дайте сигнал старту об'єкта зйомок і затисніть кнопку для зйомки. Миготливий екран означає, що "Instagram" робить кілька фото, щоб згодом об'єднати їх в круте відео. Коли дія вашого об'єкта закінчиться, відпустіть кнопку. Через кілька секунд на екрані - готова крута історія, для якої можна вибрати різні фільтри, додати напис, смайли і стікери. Ви можете зберегти собі в телефон, так і відразу опублікувати в історію. А якщо "Бумеранг" в "Інстаграмі" не працює або вам не вдається з першого разу зняти крутий кадр, скористайтеся додатком Boomerang, про яку нижче піде мова.
Як зробити "Бумеранг" в "Інстаграмі": у додатку і в історії

"Бумеранг" в стрічку

На жаль, зняти онлайн-"Бумеранг" можна тільки в історію, в стрічку створити онлайн-фото з цим цікавим ефектом не можна. Але є спеціальний додаток для цього, розроблений творцями соцмережі. Отже, це ще один спосіб, як зробити "Бумеранг" в "Інстаграмі":
 • З AppStore або PlayMarket встановіть додаток Boomerang собі на телефон. Запустіть програму. З нього ви за тим же принципом можете створювати круті живі фотознімки.
 • Готове живе збережіть зображення в галерею. Ви також можете опублікувати його прямо в стрічку, якщо увійдіть у "Instagram-аккаунт".
 • Зберігши зображення, запустіть додаток. Натиснувши на публікацію нового фото, вибрати з галереї потрібне відео і завантажити. У стрічці ваш "Бумеранг" буде відзначений як звичайне відео, тим не менш виглядати він буде дуже круто.
 • А також можна завантажити "Бумеранг" і в історію, відкривши панель публікацій в історії. Прокрутіть сторінку вгору і виберіть потрібне зображення. Ось як зробити "Бумеранг" в "Інстаграмі" і завантажити в свою стрічку.
  Як зробити "Бумеранг" в "Інстаграмі": у додатку і в історії

  Поради щодо створення

  Завдяки функції "Бумеранг", можна створювати неймовірно красиві фотографії. Ось кілька порад по створенню крутих зображень. Рух — головний секрет успішної фотографії, зробленої за допомогою бумеранга. Знімайте рухомі об'єкти. А якщо вони не рухаються? Підказка! Рухайте камеру. Виходять дуже цікаві знімки. Не забувайте про обробку відео, додавати різні ефекти і фільтри, щоб зображення грало яскравими, насиченими фарбами чи відповідало обраної колірної гамі у вашому "Instagram-профілі". Якщо для створення "Бумеранга" ви використовуєте відео, то перед початком зйомки торкніться екрана чотирма пальцями. Вам відкриється меню, де можна вибрати розширення майбутньої гифки. Або кількість повторів.
  Як зробити "Бумеранг" в "Інстаграмі": у додатку і в історії
  Експериментуйте, створюючи нові цікаві зображення!

  Популярі новини
  Загрузка...