Як додати сторіс в "Instagram": покрокова інструкція, способи завантаження, поради

545 0 Новини високих технологій

Сторіс в "Інстаграмі" - це особливий вид публікацій, які зникають через 24 години після появи в стрічці. Цей формат активно використовують просунуті користувачі. А тим, хто тільки придивляється, допоможе у всьому розібратися ця стаття.

Чим відрізняються сторіс від постів

У чому ж особливості сторіс?
 • Обмежений час. Перед тим як викладати що-то в "Instagram", багато хто занадто серйозно підходять до вибору підходящого знімка. Для просунутих "инстаграмщиков" - це питання цілісності картинки при відкритті профілю. Більшість фотографій не викладається-просто тому, що люди не впевнені в їх привабливості, доречність або цікавості. До сторіс легко ставитися простіше і публікувати фотографії, підкоряючись настрою. Адже це тимчасово.
 • Інші способи спілкування. Роблячи звичайну публікацію, людина виставляє її на оцінку оточуючих. Здорово отримувати багато лайків. Але іноді за допомогою фото хочеться просто поділитися якимось подією свого життя і не засмучуватися через відсутність "сердечок". Сторіс - ідеальне рішення, адже лайків та коментарів вони не передбачають. Зате виклав бачить всіх переглянули історію, а кожен глядач може прокоментувати її особисто автору в директ. Спілкування виходить більш особистим.
 • Жива стрічка. Для того щоб переглянути звичайні публікації, потрібно гортати самостійно. Досить натиснути на одну іконку історії, і користувачеві автоматично будуть показуватися наступні сторіс усіх підписок. Таким чином можна на одному диханні переглянути найяскравіші моменти за останню добу з життя всіх цікавих людей.
 • Як додати сторіс в "Instagram"

  Щоб додати свою історію, потрібно виконати наступні кроки:


 • Відкрити поле для створення історії. Для цього треба натиснути на свою аватарку. Це можна зробити на сторінці профілю або при перегляді стрічки звичайних публікацій. Внизу аватара розташований маленький плюсик, який закликає додати свою історію.
 • Як додати сторіс в "Instagram": покрокова інструкція, способи завантаження, поради
  Можна додати кілька сторіс в "Instagram". Але для наступних потрібно буде знайти цей плюсик в лівому верхньому кутку вже існуючої історії.
 • Створити новий матеріал. Записати фото коротким натисканням на білий круг або коротке відео - утриманням кнопки. Вид камери з звичайного на фронтальний змінюється за допомогою значка зі стрілочками. Іконка з блискавкою відповідає за спалах.
 • Вибрати готовий матеріал. Щоб додати сторіс в "Instagram" з галереї, потрібно натиснути на поле ліворуч. Відкриються всі альбоми з фото, залишиться тільки вибрати.
 • Обробити фото або відео. Багатьом полюбилися фільтри, запропоновані "Інстаграмом" для постів. У сторіс вони інші, але теж гарні. Називаються на честь знаменитих міст і проглядаються скролінгом (гортання праворуч.
 • Доповнити публікацію (докладно в розділі "Функціонал сторіс").
 • Як додати сторіс в "Instagram": покрокова інструкція, способи завантаження, поради
 • Опублікувати. Коли все влаштовує, можна вибрати одержувачів, натиснувши на відповідну іконку. Для публікації стандартної історії, доступною для всіх підписників, достатньо натиснути на значок з плюсом "Ваша історія". Для збереження на майбутнє передбачена іконка ліворуч.
 • Розробники додають різні цікаві режими сторіс. Наприклад, "Фокус". Цей вид сторіс ідеальний для портретних фото. Додаток просить знайти особа. А якщо воно знайдено, фокусується на ньому, залишаючи фон злегка розмитим.


  Як додати сторіс в "Instagram": покрокова інструкція, способи завантаження, поради
  Подивитися інші режими можна скролінгом вправо або вліво внизу екрану. Вибрати вигляд історії слід насамперед. Короткий екскурс по іншим видам сторіс, актуальним на 2018 рік, представлений нижче.

  Текст

  Раніше "инстаграмщики" фотографували нотатки, щоб викласти певне повідомлення картинкою. Тепер же можна просто вибрати формат історії "Текст".
  Як додати сторіс в "Instagram": покрокова інструкція, способи завантаження, поради
  Зверху праворуч пропонуються різні варіанти шрифту: жирний, неоновий, друкарська машинка, сучасний. Якщо нагорі ліворуч є значок літери із зірочками - значить, текст можна виділити. Простими рухами пальців слова легко перемістити, повернути або збільшити. Внизу зліва знаходиться вибірка однотонних фонів. Можна зробити свій, натиснувши на значок камери праворуч.

  Прямий ефір

  Являє собою даний пряме включення. Таким чином можна ділитися тим, що відбувається в режимі реального часу з місця подій. Досить натиснути "Почати прямий ефір".
  Як додати сторіс в "Instagram": покрокова інструкція, способи завантаження, поради
  Знайомі всім кругові стрілочки дозволяють переключити камеру на себе і поспілкуватися з передплатниками. А смайл із зірочками справа відкриває безліч крутих фільтрів. Вони постійно оновлюються, залишається тільки встигати все випробувати!
  Як додати сторіс в "Instagram": покрокова інструкція, способи завантаження, поради
  Коли користувач виходить в прямий ефір, його передплатникам приходить повідомлення. Вони можуть підключитися і коментувати те, що відбувається або задавати питання. Це саме живе спілкування в "Інстаграмі"! Після завершення трансляції її можна зберегти в сторіс.

  Boomerang

  Раніше цей режим існував як окремий додаток від розробників "Instagram". В ньому можна було зациклити невеликий шматочок відео. Тепер можна додати сторіс в "Instagram" відразу з ефектом бумеранга. Натискання на "знак нескінченності" запустить зйомку зацикленого відео.

  Варіації відео

  Суперзум. Це можливість створення забавних коротких відео, які об'єднує збільшення об'єкта на екрані. Воно досягається з допомогою будь-якого ефекту, які розташовуються прямо над кнопкою "Суперзум". Таке відео точно підніме настрій, треба пробувати!
  Зворотна зйомка. Функція дозволяє створити коротке відео, яке буде відтворюватися задом наперед. Для доповнення публікації доступні всі засоби і фільтри, що і в звичайних сторіс. Вільні руки. В цьому режимі можна зняти звичайне відео. Але на відміну від інших, запис буде тривати протягом 15 секунд, навіть якщо відпустити кнопку.

  Функціонал сторіс

  При створенні сторіс по периметру екрану розташовуються різні іконки, які дозволяють доповнити історію. Натиснувши на квадратну "гримасу", можна додати:
 • Геодані. Автоматично підбирається реальне місце розташування, але можна вибрати будь-яку.
 • Згадки. Щоб поділитися чужим профілем, додати посилання "Instagram" сторіс теж дозволяють.
 • Хештегі. Такі ж, як і у постах, тільки привабливо оформлені.
 • Гифки - анімовані картинки. Автоматично відкриваються найпопулярніші картинки, але море варіантів з'являється щодня. Краще шукати підходящу, вбиваючи в рядок пошуку тематичне слово.
 • Як додати сторіс в "Instagram": покрокова інструкція, способи завантаження, поради
 • Час створення знімка або відео. Можна додати сторіс в "Instagram" в будь-який момент, а віртуальний циферблат нагадає точно час відбувалися подій.
 • Опитування, шкала емоцій, питання. Якщо хочеться не просто додати фото в "Instagram", але і отримати зворотний зв'язок по максимуму.
 • Температуру повітря.
 • Смайли.
 • А значок камери в цьому меню дозволить додати фото в сторіс "Інстаграма" поверх іншого фото. Одним словом, нічого складного.
 • Іноді потрібно додати сторіс в "Instagram" для інформації. Натиснувши на значок з олівцем, можна вивести малюнок або текст своїми пальцями на екрані. Для відкриття готових шрифтів - крайня іконка праворуч.

  Управління звуком

  "Instagram" - рай для візуалів (приміт.: люди, які сприймають більшу частину інформації візуально). Але майже всі люблять музику, і вона поступово наповнює додаток. Це розширює можливості для передачі ідеї публікації. Так і користувачам переглядати контент з музикою веселіше. Простий спосіб додати музику в сторіс "Інстаграма" для пристроїв на IOS: включити музику на плеєрі смартфона. Згорнути його і відкрити "Instagram". Тепер можна створювати історію будь-якого формату, а улюблені пісні будуть продовжувати грати. При створенні звичайного відео або з використанням функції "вільні руки" музика з програвача запишеться і збережеться з відеорядом. При завантаженні готового відео з галереї звук можна прибрати, натиснувши на значок мікрофона (він повинен стати закресленим). Для заміни записаного звуку на улюблену музику в таких відео є спеціальні програми (Tik Tok, InShot, Video Star).

  Хитрощі, про яких знають не багато

  Інста-гуру повинні знати, що:
 • Переглядати сторіс з комп'ютера можна в повноекранному режимі. Для цього потрібні спеціальні розширення. Для браузера "Гугл Хром" це IGVideo.
 • При бажанні сторіс можна закріпити в профілі навіть після 24 годин. Для цього треба натиснути на плюсик в блоці "Актуальне", який знаходиться над звичайними постами в профілі.
 • Можливість додати пост в "Instagram" в сторіс допомагає показати публікацію більшій кількості людей. Передплатники можуть не стежити за оновленнями сторінки, але побачать контент, переглядаючи історії одну за одною. Для цього під кожним постом є іконка "паперовий літачок".
 • Щоб не пропустити історію конкретного користувача, потрібно зайти до нього в профіль і в меню взаємодії (знак крапки в правому верхньому куті) включити повідомлення.
 • Не варто вибирати формат сторіс тільки для того, щоб ніхто не міг залишити коментарі. У звичайних постах їх можна відключити на останньому етапі редагування перед публікацією (розширені параметри внизу).
 • Популярі новини
  Загрузка...