Де в "Сімс 4" взяти весільний торт і арку для одруження? Поради по проведенню весілля

357 0 Новини високих технологій

Свята — це невід'ємна частина життя будь-якого сіма. Весілля, день народження, звана вечеря та інші не менш важливі заходи проводяться для того, щоб отримати багато приємних вражень та емоцій, зустрітися з друзями і просто добре провести час. Доведеться постаратися, щоб свято пройшло на ура і надовго залишився в добрих спогадах. Сьогодні ми розглянемо, як провести шикарну весілля, влаштувавши з цього приводу гідну вечірку. Де взяти весільний торт в "Сімс 4"? Кого краще запросити? Які завдання треба виконати, щоб отримати спеціальну нагороду? Читаємо наш спеціальний матеріал про весілля в Sims 4 і отримуємо відповіді на всі запитання.

Головний атрибут будь-якого весілля — арка

Де в "Сімс 4" взяти весільний торт і арку для одруження? Поради по проведенню весілля
Мабуть, найважливіше питання, яке слід вирішити перед початком заходу полягає в наступному: де в "Сімс 4" взяти весільний торт і арку для одруження? Святкова арка є головним атрибутом будь-якої весілля, так як без неї сіми просто не зможуть одружитися/вийти заміж.


Як же дістати цей важливий предмет? Арки можна купити в розділі покупок, під вкладкою "захоплення". Ціни варіюються, найдешевша обійдеться сіму в 100 сімолеонів. Після покупки предмет встановлюється на ділянці, де проводиться захід.

Де взяти весільний торт в "Сімс 4"?

Розібравшись з питанням про те, де взяти святкову арку для одруження, можна переходити до наступної важливої теми. Отже, де взяти весільний торт в "Сімс 4"? Відповідь одна — спекти. Так-так, в Sims 4 поласувати святковим пирогом зможуть тільки ті, хто його встиг приготувати! Це можна зробити в своєму будинку, перед початком заходу. Якщо ж виникло питання, а де "Сімс 4" взяти весільний торт під час весілля, то відповідь залишиться все тим же — приготувати самим. Звичайно, якщо не встигнути спекти торт заздалегідь, доведеться займатися цим під час самого свята.


Де в "Сімс 4" взяти весільний торт і арку для одруження? Поради по проведенню весілля
Також зазначимо, що для успішної випічки необхідно володіти певним навиком кулінарії, інакше в нас нічого не вийде. Для приготування самого простого бісквітного торта досить мати 1 навик простий кулінарії, для багатошарового торта — 5 навичок вишуканої кулінарії. Якщо наш сим не в змозі зайнятися випічкою самостійно, то завжди можна звернутися за допомогою до спеціального обслуговуючому персоналу (постачальнику).

Додаткова інформація про захід

Звичайно, по-справжньому урочиста весілля не обійдеться одними лише арками і тортами. На вечірку варто запросити самих близьких друзів, членів родини та знайомих, щоб поділитися з ними радісними враженнями і гарним настроєм. Допомогти в проведенні свята може спеціально найнятий персонал: бармен, постачальник, кухар, музиканти і т. д. Крім цього, під час будь-якого торжества в Sims 4 відкривається список зі спеціальними завданнями, які можна виконати заради особливих нагород. Для весілля наступні завдання:
Де в "Сімс 4" взяти весільний торт і арку для одруження? Поради по проведенню весілля
 • Насолодитися їжею (4).
 • Насолодитися випивкою (3).
 • Запросити гостей на перегляд церемонії (1).
 • Сказати гостеві спасибі за його візит (1).
 • Поцілунок закоханих (1).
 • Розмова з гостями протягом двох годин.
 • Флірт майбутніх подружжя (3).
 • Насолодитися першим скибочкою весільного торта (про те, де дістати весільний торт в "Сімс 4", можна прочитати вище).
 • Виконуємо завдання і отримуємо приємні нагороди!

  Популярі новини
  Загрузка...