Де знайти плід пасльону в "Відьмака 3" та інша корисна інформація

202 0 Новини високих технологій

У питанні про те, де знайти плід пасльону в "Відьмак 3", турбує величезна кількість користувачів. Дана гра відзначилася великою системою крафта з наявністю неймовірної кількості ресурсів, які можна знайти у відкритому світі. Ця стаття пояснить, навіщо потрібен паслін, де його шукати, і забезпечить іншою корисною інформацією з даного питання.

Застосування інгредієнта

Багато гравців не дарма запитують, де знайти плід пасльону в "Відьмака 3". Цей ресурс, на перший погляд, є звичайною рослиною і належить до тих, які повсюдно зустрічаються в ході пригод. Його справжню цінність зрозуміють тільки ті користувачі, які захочуть зробити собі червоні мутагени. Це спеціальні речовини, які вставляються в осередку біля обраних умінь і підсилюють їх. Червоні відповідають за силу атаки, малий піднімає її на 5%, середній - на 10%, великий - на 15%. Подібний приріст сильно відчувається в боях, а тому користувачі з упором на фізичні удари шукають спосіб створити мутагени.


Де знайти плід пасльону в "Відьмака 3" та інша корисна інформація

Помилкові пошуки

Світ даної гри просто величезний, в ньому є можливості вільно пересуватися в межах локацій. Здавалося б, користувачі не повинні відчувати проблеми з тим, де знайти плід пасльону в "Відьмак 3", але ситуація інакша. Часто люди приймають помилкові рішення в пошуках і витрачають з-за цього багато часу. Поширеним методом є подорож між населеними пунктами, щоб відвідати всіх торговців на карті. Слід відразу зазначити, що даний товар не продається у NPC, займатися подібним корисно, але не у випадку з пасльоном. Інші гравці приймаються подорожувати по локаціях, близьких до лісовій місцевості. Тут можна добути більше всього рослин, а Геральт за допомогою свого спеціального зору може бачити кущі, які доступні для збору ресурсів. Це робочий метод, якщо справа стосується алхімії, але паслін не росте на звичайній місцевості. Зневірені гравці можуть шукати код на плоди пасльону - "Відьмак 3" такої команди не існує.


Де знайти плід пасльону в "Відьмака 3" та інша корисна інформація

Правильна видобуток ресурсу

Вищеописані помилки допоможуть заощадити час, який можна витратити на інші пригоди. Насправді питання, де знайти плід пасльону в "Відьмак 3", виникає у користувачів, які не були в теплиці маєтку головного героя в Корво Б'янко. Це чудове місце може стати будинком Геральту, сюди навіть вирішить переїхати Трісс, якщо з нею відьмак складався в романтичних стосунках. Щоб таке стало можливим, у користувачів має бути встановлено додаток «Кров і вино». Незалежно від зроблених виборів, під час проходження основної сюжетної лінії DLC великий маєток перейде у власність Геральта. Туссент - край, який славиться своїм вином, бо більшу частину землі займаються виноградники. Тут же є теплиця, в яку можна увійти. Там ростуть ті самі плоди пасльону. Це ягоди червоного кольору, гострі знизу, розібратися можна легко за описом.
Де знайти плід пасльону в "Відьмака 3" та інша корисна інформація

Корисна інформація

Тепер гравці будуть знати, де взяти плоди пасльону в "Відьмак 3". Важливо те, що після деякого часу в теплиці поповнюється запас ресурсів, їх можна постійно брати для створення мутагенів. Якщо гравці вважають, що цей процес надто складний, тоді можна піти фарм реагент у бійках. Мутагени є частинами тіла вбитих істот, зазвичай це стосується недружніх монстрів. Червоні випадають рідше інших, саме на цьому тлі став популярний рецепт з синіми, зеленими мутагенами і плодами пасльону. Після отримання маленьких різновидів ресурсів їх можна об'єднати для одержання середніх, далі повторити процедуру і скрафтить великі. Вони дають +15% до фізичного урону від обраних умінь у клітинках. Це особливо допомагає в битві з босами, які трапляються в додаткових квестах і основної сюжетної лінії.

Популярі новини
Загрузка...