Моди на зброю у "Скайриме": опис

178 0 Новини високих технологій

"Скайрим" — це неймовірно атмосферна гра, у якій можна зустріти безліч представників різних рас і істот. Однак не всі вони доброзичливі, тому варто придбати екіпіровку, яка зможе захистити подорожнього в пошуках пригод. Моди на зброю у "Скайриме" — один із способів забезпечити своєму персонажеві гідне озброєння, якого не буде ні у кого.

Опис зброї в "Скайриме"

Моди на зброю у "Скайриме": опис
В ігровому світі повно зброї різних категорій. Для початку варто знати, що вся зброя в грі ділиться на два класи — дворучне і одноручне. Дворучне володіє величезною втратою, але в той же час є дуже повільним і витрачає чималу кількість запасу сил. Що стосується одноручного зброї, то тут все якраз навпаки — воно легше, а відповідно, при атаці витрачається невелика кількість запасу сил. Плюс до всього взявши в одну руку кинджал, можна помістити в іншу руку все що завгодно, від щита до заклинання.


До двуручному зброї можна віднести сокиру, дворучний меч і бойовий молот. У класу одноручного зброї асортимент більш різноманітний: кинджал, меч, бойова сокира, булава і палиці. Останнім підійде для тих, хто прокачує свого персонажа як мага. Щоб підвищити рівень майстерності володіння тим або іншим видом зброї, достатньо просто покращувати відповідне вміння в дереві навичок персонажа. Для атаки здалеку варто скористатися цибулею або арбалетом. Останній варіант доступний тільки при установці доповнення "Варти Світанку". Моди на зброю у "Скайриме" дозволяють привнести в гру унікальне озброєння, яке допоможе в подорожі головному герою. Це ідеальний спосіб обзавестися унікальним озброєнням з гідними характеристиками.


Мод на зброю і броню в "Скайриме"

Моди на зброю у "Скайриме": опис
Мододелы, натхненні грою "Середзем'я: Тіні Мордора", вирішили випустити мод, який додає екіпіровку ельфа Келебримбора. Мало того, гравець отримає приємний бонус у вигляді однойменного супутника, який буде захищати головного героя. Цей мод додає у гру голову примари ельфа, його броню, бойовий молот і ельфійський цибулю. Все це можна виготовити у кузні, але для цього необхідно підвищити свій рівень майстерності, щоб стало доступно виготовлення Ебонітових обладунків. Келебримбор-супутник буде очікувати головного героя в Ривервуде. Цей мод на зброю у "Скайриме" стане гідною заміною оригінального сету.

Пак двемерского зброї

Моди на зброю у "Скайриме": опис
Цей мод пак зброї в "Скайриме" можна створити в розділі "Двемерское", в кузні. Вимоги для його установки — це наявність усіх відомих доповнень. Представлений мод на зброю у "Скайриме" додає в гру двадцять одиниць різновидів зброї, що включають в себе оновлений кинджал, булаву, сокиру, бойова сокира, мечі двох видів, списа і багато іншого. Щоб мати можливість створення зброї з цього набору, досить прокачати навичка "Двемерские обладунки" в гілці навичок персонажа. Для установки мода можна скористатися менеджером модів або встановити його самостійно. Файли мода на зброю у "Скайриме" потрібно розпакувати, якщо вони були в архіві, і перемістити в папку Data. Після цього запустити гру через лаунчер і в розділі файлів поставити галочку, тим самим активувавши мод.

Популярі новини
Загрузка...