Паки і окремі моди на зброю у "ДТА-4"

153 0 Новини високих технологій

Четверта частина серії GTA, як і всі інші, отримала велику народну любов, а разом з нею і безліч модифікацій. Гравцям можна міняти практично все, що заманеться: зброя, автомобілі, будівлі, моделі персонажів і так далі. У даній статті ми розглянемо моди на зброю у "ДТА-4" та способи їх встановлення.

Поодинокі модифікації

Як правило, більшість гравців встановлюють моди по одному, оскільки у великих наборах існує ймовірність помилок. Також деякі з рішень комплексних доповнень можуть не сподобатися гравцеві. В таких випадках краще всього підібрати той мод, який найбільше подобається. У випадку з збройовим арсеналом модифікації змінюють зовнішній вигляд (скін) і іноді звук пострілів. Текстури володіють високою роздільною здатністю і відмінною деталізацією. Найкращий ефект можна отримати при комплексному оновленні графіки. Наприклад, поставити текстури високого дозволу на всю гру, встановити ENB і включити максимальні налаштування графіки.


Для прикладу ви можете подивитися на модифікацію гвинтівки HK416 зображення якої подано статті.
Паки і окремі моди на зброю у "ДТА-4"
Також цікавим варіантом є кулемет HK MG4 з роздільною здатністю текстур 4К.
Паки і окремі моди на зброю у "ДТА-4"
Подібні моди на зброю у "ДТА-4" можна знайти на будь-якому тематичному ресурсі. Встановити їх можна через програму openIV. В ній необхідно відкрити файл weapons.img і замінити необхідну гармату.

Паки моделей

Друга категорія - це паки з автоматичною установкою. Одним з таких є "Пак зброї з GTA 5 v2". Модифікація змінює всі моделі зброї на варіанти з "ДТА-5". Для інсталяції вам необхідно просто завантажити виконавчий файл і запустити установку. Другий варіант - установка GTA V Weapons Big Pack, який є одним з найбільших модів. Пак на зброю для "ДТА-4" не тільки змінює стандартні текстури, але і додає нові види гармат. Щоб їх отримати, вам необхідно зайти в гру після установки мода і натиснути на клавішу F3. У меню, вибираємо розділ Select Episodic Weapons, після чого знаходимо потрібну зброю у списку за допомогою клавіш NUM 4/NUM 6. Для вибору гармати натисніть NUM 5. Хоч зовнішній вигляд зброї і є дрібницею при грі від третьої особи, але при створення скріншотів або детальному розгляді стає помітним низька якість текстур. Якщо грунтовно модифікувати гру, то поганий зовнішній вигляд зброї буде кидатися в очі, тому рекомендується встановити пак на якісні моделі!

Популярі новини
Загрузка...