Краще "Аддони" на "Гарріс Мод" на зброю

382 0 Новини високих технологій

Безліч людей віддає перевагу гри в жанрі пісочниці. Це чудове місце, де кожен може розвинути творче мислення, при цьому розважаючись з друзями. Garrys mode – це неймовірна за своїми масштабами пісочниця, побудована на сучасному движку від Half-Life. В даній статті піде мова про аддонах на «Гарріс мод» на зброю, а також про те, як отримати та інші доповнення до гри. Гра і є пісочницею, щоб самостійно довести її до досконалості, а потім комфортно грати в неї з друзями.


Модифікації до «Гарріс мод»

В Steam існує ціле співтовариство, присвячене модифікації вищевказаної гри. Безліч людей вчать мову програмування Lua і створюють щось нове, змушує самому зануритися з головою у створення чого-небудь для цієї гри. Ви теж можете стати одним з розробників модифікацій, потрібно мати лише бажання і ліцензійну копію гри - більше нічого. Друге дозволяє без праці створювати моди, але про це пізніше.
Краще "Аддони" на "Гарріс Мод" на зброю
Вся зброя з Half-life успішно перенесено в «Гарріс мод», тому не всім подобається набір зброї. Багато гравців переносять його з інших популярних ігор. Робиться це досить просто: потрібні моделі зброї, базові знання програмування або ж навички роботи з 3D-об'єктами: за допомогою комп'ютерної графіки ви зможете самостійно робити аддони на «Гарріс мод» на зброю. Після придбання ліцензійної копії гри надається спеціальний софт, що дозволяє створювати свої модифікації набагато легше. Якщо говорити про популярність модифікацій, то лідируючі місця займають моди на зброю і карти. Деякі умільці здатні навіть переробляти ігровий движок, доводячи гру до досконалості.


Аддони для «Гарріс мод 16» на зброю

Модифікацій на зброю досить багато, всі вони перетягнуті з інших ігор, тому можна створювати цілі сервера, присвячені певній тематиці, наприклад, Stalker. Створюють доповнення звичайні умільці, але деякі їх твори є настільки добрими, що їх оцінюють самі розробники.
Краще "Аддони" на "Гарріс Мод" на зброю
Список популярних аддонов на «Гарріс Мод» на зброю:
 • Fallout 4 Melee Weapons – дає широкий вибір близького озброєння з гри Fallout 4.
 • Lynx's Double Barrel Shotgun – додає двоствольну рушницю нового покоління, досить добре підійде для битв з друзями.
 • Left 4 Dead Weapon Pack – переносить всю зброю з однойменної гри.
 • TES:III Hammer & Halberd Pack SWEP[REUPLOAD]– безліч мечів з The Elder Scrolls 3.
 • На закінчення

  Якщо представлені модифікації вам не зовсім сподобалися, то радимо зайти в майстерню Steam і знайти там через пошук аддони на "Гарріс Мод" на зброю, після чого з'явиться безліч інших доповнень. Варто також зазначити, що не рекомендується завантажувати файли з інших сайтів. Це може зашкодити вашому комп'ютеру, тому користуйтеся виключно майстерні Steam.

  Популярі новини
  Загрузка...