Легендарне зброю Fallout 4: види та місцезнаходження. Як надати зброї легендарні властивості

232 0 Новини високих технологій

Що таке легендарне зброю з Fallout 4? Як правило, це зброя, яка наділена унікальними властивостями, наприклад вогневим втратою або додатковим кровотечею. Як правило, воно може володіти або відразу декількома властивостями, але слабкими, або лише одним, але сильним. Краще мати останній варіант, так як в цьому випадку атакуючий зможе легко пробити броню супротивника. Де знайти легендарне зброю в Fallout 4? Зазвичай його опускають повалені легендарні вороги, які позначаються знаком зірки. Ще один варіант отримання доступу до нього — це відшукати його на конкретних локаціях. Варто також відзначити, що не завжди такий тип зброї піддається додатковим модифікаціям. Про те, як в Fallout 4 зробити зброю легендарним, ми поговоримо пізніше.

Про властивості

Якщо говорити про легендарних властивості озброєння, то вони можуть бути:
 • Ранящими — в момент ураження цілі відкривається кровотеча, яке викликає додатковий втрат +25 одиниць. Ефекту можуть також піддаватися роботи і механізми. Опірність і броня ворога в такому випадку безсилі. Дана властивість зброї добре поєднується з дробовиками і миниганами.
 • Потужними — стандартний збитків будь-якого виду супротивника збільшується на 25 відсотків. Досить рідкісне властивість, яка повністю залежить від базової потужності використовуваного зброї. Виходить, що слабка гармата зі збільшеним втратою не покаже великої ефективності, їй краще підібрати яке-небудь інше властивість.
 • Легендарне зброю Fallout 4: види та місцезнаходження. Як надати зброї легендарні властивості
 • Вибуховими — розрив випущеної кулі завдає шкоди в 15 од. по площі. Таке легендарне властивість досить ефективно проти ворогів, що використовують укриття, так як можна стріляти відразу по поверхні, а не чекати зручного моменту. Рекомендується використовувати на початкових етапах гри.
 • Запальними — випущені кулі здатні підпалити противника і нанести додатковий вогненний шкоди в розмірі 15 од.
 • Плазмовими — енергетична атака, викликає втрату +10 од. (при цьому не обов'язково мати в запасі плазмові патрони). Будь постріл дає шанс на те, щоб зробити з противника слиз.
 • Калечащими — кінцівки мети отримують шкоди, збільшений на 50 відсотків. Будь постріл дає шанс відірвати кінцівка повністю.
 • Облучающими — противник отримує шкоди радіацією в розмірі 50 од. Шкала хп знижується після кожного пострілу. Ефект властивості марний проти роботів.
 • Нескінченними — під час стрілянини персонажу не потрібно перезарядка, при цьому патрони продовжують витрачатися, як і раніше. Властивість непогано показує себе на снайперках або карабіни, проте втрачає свою ефективність у порівнянні з іншими, більш вигідними варіантами.
 • Провокуючими — супротивники з повним запасом хп страждають від подвоєного шкоди. Дана властивість є сильним перевагою в початку будь-якого бою.
 • Знахарськими — протягом 10 сек. супротивник одержує додатковий збиток від отрути в розмірі 30 од.
 • І це ще далеко не повний список легендарних властивостей, доступних в грі. Ми розповіли лише про самих популярних варіантах, які можуть підійти до будь-якого стилю гри. Нижче можна дізнатися про конкретні моделі легендарного зброї з Fallout 4 і ефекти, якими вони наділені.


  Alien Blaster

  Легендарне зброю Fallout 4: види та місцезнаходження. Як надати зброї легендарні властивості
  Унікальний бластер Чужих існує в світі Пустки в одному-єдиному екземплярі. Під час пострілів випускає плазму синього кольору, яка помітно перевершує звичайну зелену плазму. Щоб отримати цю зброю, головний герой повинен досягти двадцятого рівня прокачки. Як тільки ця умова буде виконана, з неба почне падати НЛО — це подія відкриє доступ до нескладного квесту, в фіналі якого ми зможемо стати власниками бластера Чужих. Зазначимо також, що стандартне зброя не володіє ніякими видатними властивостями, однак їх можна отримати разом з ДЛС Nuka-World. Для цього доведеться пройти одне із завдань Хабологов, по завершенні якого ми і отримаємо нову вдосконалену версію бластера. В обох версіях присутня відмінна вогнева міць і низькі розцінки VATS.


  Пістолет-кулемет Spray N' Pray

  Таке легендарне зброю з Fallout 4 здатне бити по ворогу вибуховим втратою в 15 од. При цьому цей пістолет-кулемет може бути підданий повній прокачування, в результаті якої він стане справжньою машиною для вбивств. Продає Spray N' Pray торговка по імені Крикет, яку можна знайти неподалік від наступних локацій: Притулок 81 Діамантовий місто і Бункер-Хілл. Гуляючи по Співдружності, можна натрапити на стандартні зразки зброї, де представлені вже інші легендарні властивості. Правда, сама по собі Spray N' Pray — гармата досить рідкісна і практично не випадає з убитих легендарних супротивників. Досвідчені геймери радять придбати її у торговки, а не витрачати час на виснажливі пошуки.
  Легендарне зброю Fallout 4: види та місцезнаходження. Як надати зброї легендарні властивості

  Уазелная уинтоука

  Доступ до лазерного зброї в грі відкривається з самих ранніх рівнів, при цьому, щоб їм користуватися, персонажу не обов'язково володіти якимись особливими навичками. Щоб отримати унікальний варіант такої зброї, а саме уазелную уинтоуку, необхідно виконати певне завдання. Детальніше про це ми розповімо нижче. Уазелная уинтоука являє собою унікальну версію звичайної лазерної гвинтівки. Вона володіє особливим легендарним властивістю (нескінченним боєзапасом ядерних снарядів) і максимальної модифікацією. Щоб її отримати, доведеться пройти гру за фракцію Інститут. Після ми повинні зустрітися з хлопчиком-синтом Шоном, який дасть нам завдання по збору різного мотлоху. Виконуємо доручення три рази і чекаємо добу (ігрові 24 години) — якщо всі умови були виконані, то нас нагородять легендарної уазелной уинтоукой.

  Experiment 18-A

  Краще легендарне плазмове зброю, яке можна придбати в одного з торговців боєприпасами в Інституті. "Експеримент 18-А" має практично повну модифікацію, їм можна користуватися відразу після покупки. Завдяки хорошій скорострільності зброї можна нашпигувати супротивників смертельною дозою плазми всього за кілька секунд. При цьому на утримання "Експерименту 18-А" йде досить багато ресурсів, так як витрата досить припасів великий.
  Легендарне зброю Fallout 4: види та місцезнаходження. Як надати зброї легендарні властивості

  Штурмовий карабін

  Цей варіант високотехнологічного карабіна (патрон калібру 556 мм) мають при собі більшість високорівневих супротивників. Він може виконувати роль бойового автомата або простого карабіна — вибір залежить від самого гравця. Ми, в свою чергу, рекомендуємо користуватися штурмовим карабіном, так як він володіє високою точністю, потужним втратою і економним витратою боєприпасів.

  Якщо проходити гру високої складності, то можна швидко відшукати якусь легендарну гармату. Кращими властивостями для штурмового карабіна вважаються болючі або потужні властивості, а також властивості з вогненним або вибуховим втратою.

  Бойові дробовики

  Якщо говорити в цілому, то в "Фоллауті 4" не так вже й багато різних дробовиків, при цьому всі вони є або вогнепальними, або енергетичними. Якщо ж це саме той тип зброї, яким хочеться користуватися під час проходження, то радимо поповнити арсенал бойових дробовиком. Стріляє він в напівавтоматичному режимі, тому постійна перезарядка не потрібно. З подальшої прокачуванням персонажа (від 3 по 35 рівень) будуть відкриватися додаткові модифікації і для дробовика.
  Легендарне зброю Fallout 4: види та місцезнаходження. Як надати зброї легендарні властивості
  Під час подорожей по Співдружності нам неодноразово зустрінуться легендарні дробовики. Найбільш ефективними властивостями для них є ті властивості, які викликають ранящий, вибуховою та вогняний шкоди, при цьому його сила не залежить від відстані.

  Як в Fallout 4 додати зброї легендарні властивості?

  Ми вже розповіли про основні способи видобутку легендарного озброєння в грі і привели в приклад кілька конкретних варіантів. Але що робити, якщо жоден з перерахованих вище варіантів нам не підходить? Як в Fallout 4 надати зброї легендарні властивості і чи можливо зробити це самостійно?
  На щастя, незважаючи на те, що повноцінна функція створення власного унікального озброєння в грі не передбачена, така можливість все одно є. Для створення унікальної зброї в "Фоллауті 4" нам знадобиться консоль. Відкриваємо її за допомогою клавіші "тильда" ("~"), потім клікаємо по викладеному предмета і, нарешті, вводимо потрібний код/ID.
  Легендарне зброю Fallout 4: види та місцезнаходження. Як надати зброї легендарні властивості
  Всі легендарні властивості можна поділити на декілька груп залежно від того, яку роль вони виконують. Так, існують такі властивості, які впливають на власника зброї, або такі, які впливають на мету або навіть на саму зброю. Нижче ми наведемо приклад кодів, які відкривають легендарні властивості для озброєння, які надають ефект на мета і при цьому завдають додатковий шкоди (вводяться без пробілів!). Коди на інші категорії можна знайти у вільному доступі на будь-якому тематичному сайті або форумі. Отже:
 • 001 e6d6b — втрата +50% при ураженні кінцівок мети;
 • 001e 7173 — вогненний шкоди +15 од.;
 • 001 f5479 — заморожування ворога і шкоди холодом +10 од.;
 • 001cc 2ab — додатковий втрат +25%;
 • 001 f9b4d — енергетичний шкоди +10 од. і шанс зробити з противника слиз;
 • 001cc 469 — радіаційний шкоди +50 од.;
 • 001 f31b9 — отруєння отрутою на 10 секунд;
 • 001e 7c20 — додаткове кровотеча +25 од.
 • Додаткова інформація

  Також отримати необхідні властивості можна з допомогою спеціальних модів для Fallout 4 на легендарне зброю. Наприклад, модифікація Legendary Modification покращує не тільки озброєння, але і різні види броні, наділяючи їх унікальними властивостями.
  Легендарне зброю Fallout 4: види та місцезнаходження. Як надати зброї легендарні властивості
  Варто відзначити, що велика частина таких модів на зброю в Fallout 4 працює тільки з тими предметами, які спочатку були задумані як "легендарні". Ну а яким саме способом у результаті користуватися, вирішувати тільки самому гравцеві.

  Популярі новини
  Загрузка...