Fallout 4: гатлинг-лазер. Опис зброї і його місцезнаходження.

118 0 Новини високих технологій

У Fallout 4 гатлинг-лазер є одним з рідкісних представників свого класу, так як знайти його просто на теренах Співдружності практично неможливо. Щоб його отримати, потрібно або дорости до певного рівня, або виконувати завдання, в нагороду за які можуть дати зброя.

Опис зброї

Fallout 4: гатлинг-лазер. Опис зброї і його місцезнаходження.
У Fallout 4 гатлинг-лазер - це представник класу "Важку артилерію", тобто свого роду лазерний кулемет. Спочатку його втрата мінімальний - всього п'ять одиниць. Збільшити його можна тільки двома способами - це модифікувати даний зразок на верстаті або поліпшити навик, який носить назву "Важкі гармати". На відміну від третьої частини, В Fallout 4 гатлинг-лазер можна використовувати незалежно від того, який рівень навику "Важкої зброї" на даний момент у персонажа. Важить це диво-зброю майже двадцять кілограмів, тому варто розчистити свій інвентар, перш ніж взяти цю гармату на озброєння. Що стосується патронів на гатлинг-лазер у Fallout 4 то в якості боєприпасів використовуються ядерні блоки. Діє це таким чином: один ядерний блок дає магазин в 500 пострілів, а потім доведеться шукати новий, так як вони самі по собі рідко зустрічаються на просторах Співдружності.


Завдання, пов'язані з лазером

Fallout 4: гатлинг-лазер. Опис зброї і його місцезнаходження.
У Fallout 4 гатлинг-лазер можна ще отримати, виконавши деякі завдання, які надає сюжетна лінія Братства Сталі. Також, якщо гравець вже досяг 20-го рівня, то проктор Тиган з задоволенням розлучиться зі зразком гатлинг-лазера за кілька кришок. Зверніть увагу на завдання "Корабельна аварія". За його виконання теж можна отримати в нагороду гатлинг-лазер. Дане завдання можна здійснити тільки в тому випадку, якщо гравець проходить сюжетну лінію, підтримуючи бік Інституту. Після ліквідації фракції "Підземка" Батько, ватажок Інституту, пропонує ліквідувати і БС, тому що залишати їх у живих небезпечно, і це буде мати наслідки.

Де знайти гатлинг-лазер

Fallout 4: гатлинг-лазер. Опис зброї і його місцезнаходження.
Є декілька способів пошуку гатлинг-лазера на території Співдружності, крім виконання завдань. Перший спосіб - це випадкове випадання даної зброї з ворогів. Справа в тому, що коли гравець досягає 37-го рівня, то збільшується шанс випадання окремих речей. Другий варіант полягає в тому, щоб пройти на захід від заводу "Корвега" і знайти там персонажа Реджі Блаттария. Він і його зграйка радтараканов, серед яких є й легендарні, буде нападати на все, що рухається, тому на мирну бесіду можна не розраховувати. З'явиться він, тільки якщо гравець досяг 37-го рівня. З трупа Реджі можна підняти або мініган, або гатлинг-лазер. Наступний метод не зовсім гуманний, але зате дозволить дістати легендарний гатлинг-лазер в Fallout 4. Даний метод передбачає вбивство старійшини Мэкстона - ватажка Братства Сталі. Легендарний зразок цієї зброї можна знайти, якщо зустріти легендарних супротивників, але шанс невеликий. Щоб не сплутати легендарного ворога з звичайним, потрібно звернути увагу на найменування противника. Якщо поруч з ним зображена зірка, то ви зустріли потрібного противника. Якщо модифікувати легендарний зразок на верстаті, то його унікальні властивості нікуди не зникнуть.

Популярі новини
Загрузка...