"Відьмак 3": кращі обладунки, зброю і спорядження

462 0 Новини високих технологій

Таку масштабну і глибоку гру, як The Witcher 3 складно освоїти з першого проходження. В РПГ безліч додаткових сюжетів, наборів спорядження. Щоб зібрати всі найкращі обладунки "Відьмака 3", потрібно витратити дуже багато часу. Проте результат вартий того - Геральт буде практично безсмертним (при правильній прокачування здібностей). Розглянемо саме хороше спорядження, а також його класифікацію.

"Відьмак 3": кращі обладунки, зброю і спорядження

Ранги зброї і броні

Абсолютно все спорядження в даній грі можна розділити на звичайне, рідкісне, унікальне й легендарне. Будь-якій людині, знайомому з комп'ютерними іграми, не потрібно пояснювати ці позначення. Легендарне зброю має не тільки високі базові характеристики, але і може похвалитися бонусами, а також комбінацією з іншими предметами.


Найбільш часто трапляються в The Witcher 3 - звичайне і ведьмачье спорядження. Перший тип обладунків та зброї можна добути випадково: підібрати з ворога, купити у коваля, знайти в схованці. Спорядження шкіл можна створити самостійно, однак для цього знадобляться рецепти, які досить складно зібрати. Зусилля винагородяться, і ви отримаєте кращі обладунки та зброю у "Відьмака 3", які тільки можна створити. Їх принадність полягає в тому, що при збиранні всього гросмейстерського комплекту гравець отримує дуже круті бонуси.
"Відьмак 3": кращі обладунки, зброю і спорядження

Класифікація спорядження ведьмачих шкіл

Зброя і обладунки можна розділити на приналежність до певної Школи:
 • школа Кота;
 • школа Грифона;
 • школа Ведмедя.
 • Також в доповнення "Кам'яні серця" розробники ввели частина комплекту школи Змії - сталевий і срібний мечі. До них додалися обладунки школи Вовка. DLC "Кров і вино" вносить в гру ще один комплект кращих обладунків в "Відьмака 3" - це школа Мантікора.


  Друга класифікація обладунків відьмаків - за рівнем поліпшення:
 • базовий;
 • покращений;
 • відмінний;
 • майстерний;
 • гросмейстерський.
 • Поліпшити предмети до останнього рівня можна тільки в Туссенте під час проходження доповнення "Кров і вино". Перед тим як розглядати детальніше ведьмачьи обладунки, зупинимося на звичайному спорядженні, які може змагатися з гроссмейстерским зброєю по потужності.
  "Відьмак 3": кращі обладунки, зброю і спорядження

  Рідкісні мечі і обладунки

  Серед усього збройового різноманіття будь-який гравець знайде меч за смаком - все залежить від стилю і прокачування. Ми пропонуємо вам кілька рідкісних і унікальних речей, які не так просто знайти:
 • Сталевий меч "Гарваль" - можливо вставити аж три руни, має здатність підпалювати ворогів. Розташовується біля бандитського табору під назвою Дьяволова яма.
 • Місячний клинок - срібний меч на три слота під каміння. Заморожує ворогів при ударі і має підвищений шанс критичного шкоди.
 • Сталевий меч з Тир Тохаир - з'являється не завжди, тому потрібно спробувати удачу з перезавантаженням збереження біля скрині. Знаходиться в затопленому гроті на Кривоуховых мочарами.
 • Сокира воїна Дикої полювання - потужна зброя, яку можна знайти на трупі нильфгаардцев після завершення квесту "Око за Око". Примітно тим, що може пробивати блок піхотинців одним ударом.
 • Броня мисливця на відьом - є нагородою за виконання квесту "Майстер-броннік". Має підвищені характеристики захисту, але знижений вага. Надалі її можна модифікувати.
 • Офирские обладунки - доступний в додатку "Кам'яні серця". Підійде для тих, хто прокачав здатність на легкі обладунки. Підвищує потужність всіх знаків.
 • Обладунки Техсам Мутна - один з найкращих обладунків в "Відьмака 3" поза комплектів шкіл. Підвищує опір ударам, кровотечі, отрут, втрати від чудовиськ.
 • Гроссмейстерское спорядження

  Розглянемо тільки гросмейстерські варіанти, оскільки мова йде про найкращих в обладунках "Відьмака 3". Перед крафтом вам необхідно підготувати майстерне спорядження і зібрати ресурси згідно з вказівками в рецептах.
  Перед тим як взяти завдання на гросмейстерські обладунки, вам необхідно знайти коваля-гросмейстера в Боклере. Він дасть вам завдання по пошуку всіх креслень. Описувати квест докладно не має сенсу - все місцезнаходження відзначені на карті.

  Школа Кота

  Виявити рецепт обладунків можна в будинку Бартоломея де Лоні. Вам необхідно застрибнути всередину по конструкціях зовні і перебити невелику зграю бандитів. Рецепти на штани і чоботи знаходяться недалеко від табору Антуана Траггена. Вам достатньо вбити лідера банди, щоб всі його поплічники зникли. В результаті відкриється доступ до сходами, в кінці якої можна знайти креслення. Мечі та наручі школи Кота також розташовані неподалік - у печері, зазначеної на карті. Бонус за 3 речі - це збільшення шкоди від всіх швидких атак на 10% протягом 5 секунд від кожного елемента комплекту. Якщо зібрати всі 6 речей, то ви отримаєте надбавку до втрати в спину по ворогам на 50%.
  "Відьмак 3": кращі обладунки, зброю і спорядження

  Школа Грифона

  У першій частині квесту необхідно знайти обладунки, срібний меч і штани. Для цього підійдіть до зазначеного місця на карті і використовуйте світильник Кейры. Всередині потрібно перемогти голема і забрати потрібні креслення. Рецепти на сталевий меч, чоботи і рукавички знаходяться практично в одному місці - знайти їх буде легко по мітках на карті. Зібравши три елементи набору, ви отримаєте бонус на друге використання знака підряд - він не буде витрачати енергію. Повний комплект дозволяє розширити радіус дії пастки Ірден, а також збільшити потужність решти знаків на 100% і знизити входить шкоди на 20%. Гросмейстерські обладунки школи Грифона - це кращі обладунки "Відьмака 3" для бойового мага.

  Школа Ведмедя

  Спочатку шукаємо рецепти на срібний меч, нагрудник і рукавички біля зазначеної печери, вхід в яку ламається Аардом. Сталевий меч, чоботи і штани можна знайти в іншій схожій печері. Спорядження школи Ведмедя є найкращим панцером "Відьмака 3" для тих, хто зробив з Геральта безсмертного "танка". Три елементи комплекту дають по 5% шансу за кожен для накладення Квена без витрачання енергії. Повний комплект збільшує втрати всіх здібностей, пов'язаних зі знаком Квен, на 200%.

  Школа Вовка

  Зібрати всі обладунки гросмейстера зі школи Вовка теж легко. Досить слідувати інструкції з квесту та відмітками. За три речі з набору ви отримаєте можливість наносити на меч до 3 масел одночасно, а за 6 - можливість кидати бомби без затримок.
  "Відьмак 3": кращі обладунки, зброю і спорядження

  Школа Мантікора

  Останній набір з найкращих обладунків в "Відьмака 3", який доступний тільки в доповненні "Кров і вино". Квест на збір рецептів можна взяти з 40 рівня. Якщо надіти 3 предмета набору, то ви отримаєте підвищений шанс критичного шкоди, який також поширюється на всі бомби. Повний комплект гросмейстера підвищує на 1 кількість зарядів у всіх алхімічних одиниць. Тепер ви знаєте, які обладунки "Відьмака 3" найкраще підходять для того або іншого білду персонажа. Зібрати їх досить просто, проте весь процес тягнеться по ходу проходження всієї гри, оскільки поліпшення мають обмеження за певними рівнями.

  Популярі новини
  Загрузка...