Як зламати термінали в Fallout 4: інструкція

212 0 Новини високих технологій

Fallout 4 - крайня частина популярної серії РПГ в постапокаліптичному світі. Одним з елементів геймплея є злом терміналів, сейфів і роботів. Оскільки це рольова гра, для виконання цієї дії необхідно прокачати певний навик. При доступі до захисної системи комп'ютера ви можете зламати термінал в Fallout 4. Розглянемо принцип злому в даній грі.

Як зламати термінали в Fallout 4: інструкція

Правила

Міні-гра, яку необхідно пройти для отримання доступу до інформації всередині терміналу, частково скопійована з реального розваги. Мова йде про гру "Бики і корови". Згідно з правилами цієї логічної гри, одна сторона намагаєтеся вгадати те, що загадала інша сторона. Коли вгадує висуває свої версії з приводу слів, фігур або чисел, другий гравець дає підказки по збігами. "Корови" - збіги за значенням, а "бики" - точні збіги за значенням і позиціями. Вгадує аналізує отриману інформацію і на її основі пропонує варіанти до тих пір, поки не буде відгадане слово.


За таким же принципом ви можете зламати термінал в Fallout 4. У ролі вгадує сторони виступає гравець, а комп'ютер загадує певне слово. Однак збіг шукаються тільки за "коровам" - точне розташування літер у слові дотримуватися не потрібно.
Як зламати термінали в Fallout 4: інструкція

Процедура злому

Тепер розглянемо процес підбору пароля на конкретній ігровій ситуації. Наприклад, гравець знаходить захищений комп'ютер і починає вгадувати пароль. На один захід відводиться від 1 до 5 спроб залежно від складності злому. Знаходимо будь-яке слово, наприклад, write і натискаємо на нього. Комп'ютер покаже, що збігається потрапив один символ. При цьому відібрана одна спроба. Слід шукати слова, в яких є будь-яка з цих букв стоїть на своєму місці. Знаходимо слово would і вибираємо його. Якщо пароль виявився вірним, значить збігається буква W.


Інший приклад підбору пароля від терміналу в Fallout 4. Тепер злом буде трохи складніше, тому спроб всього три. Знаходимо на екрані будь-яке слово - в даному випадку dunes. Комп'ютер говорить, що збігів не знайдено. Це означає, що якщо дані букви і присутні в ключі, то тільки не на своєму порядковому місці. Беремо ще одне випадкове слово - RIGID. Тепер схожість є по одній букві. Шукаємо на екрані ті ключі, в яких хоча б одна літера розташована на тій же позиції, що і в RIGID. Знаходимо РЕЛЕ й вибираємо його, тому що вони збігаються за першою літерою R. Якщо і воно не підійшло, то продовжуємо процедуру, поки вийде зламати термінал в Fallout 4. Бажано зберегтися перед зломом комп'ютера, щоб завантажитися без втрат в разі провалу. У грі є одна фішка, пов'язана з символами. Крім слів, на екрані злому безліч лапок, крапок, тире і т. п. Вам необхідно за допомогою курсору мишки знаходити комбінації, заховані в будь-які дужки - {},[], (), <> . Наводимо курсор на відкриваючу дужку, після чого ПК дає бонус: відновлення всіх спроб або виключення помилкових комбінацій зі списку.
Як зламати термінали в Fallout 4: інструкція

Вимоги до навичок

Оскільки мова йде про RPG, не тільки логікою і хитрістю самого гравця обмежується успіх підбору пароль. Деякі термінали в Fallout 4 зламати без належного рівня "Науки" зовсім не вийде. Рівні навику і захисту терміналів діляться на прості (15 очок і 4 літери в паролі), прості (25/6), середні (50/8), складні (75/10) і дуже складні (100/12). На кількість правильних варіантів відповіді і секретних комбінацій з дужками впливає рівень удачі персонажа та інтелект.

Популярі новини
Загрузка...