Правила гри в Subnautica, або як потрапити на "Аврору"

259 0 Новини високих технологій

Велика кількість користувачів, що коли-небудь грали в "Субнавтику", регулярно шукають в Інтернеті способи проникнути в "Аврору". Найчастішим в пошуку з'являється питання: Subnautica, як потрапити на "Аврору". У цій статті описано спосіб, як можна зайти в корабель і відкрити в ньому майже всі двері.

Що являє собою гра

Правила гри в Subnautica, або як потрапити на "Аврору"
"Субнавтика" – це однокористувальницька гра з великою відкритою картою. Сенс її полягає в тому, щоб вижити на планеті, повністю покритою водою, і вибратися з неї. Починається все з того, що герой прокидається в палаючій рятувальній капсулі, яку він негайно покидає і виявляє, що знаходиться на невідомій йому планеті. Щоб дізнатися, як потрапити на «Аврору» в Subnautica, потрібно звернути увагу на надані можливості. Гравцеві буде доступно їх велика кількість: дослідження морських глибин, пошук нових видів тварин, вивчення впали у воду капсул для пошуку тих, що вижили, виявлення невеликих островів і інопланетних споруд.


Що таке "Аврора"?

Правила гри в Subnautica, або як потрапити на "Аврору"
Що являє собою Subnautica, як потрапити на «Аврору»? Відповідь на друге питання знайти не складно. При виході з рятувальної капсули, перше, куди дивиться герой, – величезний розбився космічний корабель, який розмістився на скелі. Це і є "Аврора". На цьому кораблі персонаж гри летів з особливою місією, під час якої літальний апарат був підбитий невідомою формою життя і впав на планету. На самому початку гри космічне судно вибухає, випускаючи радіоактивні хвилі, сховатися від яких можна лише в капсулі, з якої герой і виліз. Тут і починається гра.

Способи переміщення

Як потрапити на «Аврору» в Subnautica? Забратися в напівзруйнований космічний корабель можна майже на самому початку гри. Для цього необхідно роздобути антирадіаційний костюм, щоб гравець не постраждав, перебуваючи на судні. Створити його можна на виробнику, який є в рятувальній капсулі. Для виготовлення потрібні два свинцю і два сітчастих волокна. Після створення надягніть костюм і пливіть прямо до "Аврорі". Поплававши навколо корабля, можна знайти величезний шматок металу, що відвалився від корабля. На нього можна залізти, після чого продовжити підйом по іншим деталям.


Як відкрити двері на "Аврорі"

Правила гри в Subnautica, або як потрапити на "Аврору"
Щоб відкрити Subnautica двері "Аврори", необхідно скористатися плазмовим різаком. Однак зробити його можна буде не відразу. Першим ділом гравцеві необхідно вивчити прилеглі морські глибини, а також походити зі сканером в "Аврорі" і знайти деталі, необхідні для виготовлення. Після того як буде готовий креслення різака, потрібно буде добути матеріали. Для створення потрібні: два алмазу, батарея, титан і печерна сірка. Все це можна знайти під водою недалеко від "Аврори". Після цього відправте матеріали виробник і отримаєте плазмовий різак. Його також можна створити і іншим способом. Для цього в консолі гри потрібно ввести команду item lasercutter.

Коди в ігровій зоні

Гравців часто цікавить, чи є для Subnautica коди. Вони дійсно існують і їх досить багато, щоб повною мірою порадувати геймерів. У списку команд знаходяться предмети, одяг, морські створення і техніка. Коди допоможуть гравцеві вивчити всі доступне в грі спорядження і випробувати удачу в битвах з великими тваринами. Однак для цього спочатку рекомендується підготуватися, наприклад, створити залізного робота. Для виготовлення знадобиться п'ять видів матеріалів, які можна дістати під водою, і креслення костюма. "Субнавтика" є дуже цікавою і затягує грою. Користувач витратить не одну годину на те, щоб вивчити всю карту і пройти основний сюжет. А допомогти йому в цьому можуть коди, однак для найкращого досвіду рекомендується проходити гру без їх використання.

Популярі новини
Загрузка...