"Відьмак-3": як перемогти злий відьму? Опис персонажа і тактика

297 0 Новини високих технологій

The Witcher-3 славиться своїми квестовими лініями і великою кількістю монстрів. Однак у деяких гравців час від часу виникають проблеми з перемогою над супротивниками. В даній статті розповідається про те, як убити злу відьму в "Відьмака-3".

Як отримати квест?

За основним квесту гравці вже стикалися з такими противниками, як відьми. Але в новому DLC "Кров і вино" можна зіткнутися з ще однією противницею, яка є прямим відсиланням до казці Братів Гримм "Гензель і Гретель". Для цього потрібно отримати завдання під назвою "Давним-давно".
"Відьмак-3": як перемогти злий відьму? Опис персонажа і тактика
Для отримання квесту необхідно прочитати щоденник Ізабель де Рокфор, з якого Геральт дізнається, що потрібно знайти книжку "Країна тисячі казок" і вимовити заклинання. Після цього він потрапляє у країну-ілюзію, створену Арториусом Віго.


Як дістатися до злої відьми "Відьмака-3"?

Звичайно ж, вона не буде чекати Геральта відразу ж по прибуттю. Спочатку необхідно пройти по кам'яній доріжці. Незважаючи на свою розгалуженість, дістатися до потрібного місця не складе особливої праці. При переході через міст відьмак зустріне архиспора. Зрештою, він дійде до будівель, де зустріне Сиану, яка намагається визволити Джека з печі. Тут герой в перший раз побачить безсторонню стару, яка відразу ж захоче пустити Геральта на гуляш. Ось тут і виникає питання: "Як перемогти злий відьму в "Відьмака-3"?".
"Відьмак-3": як перемогти злий відьму? Опис персонажа і тактика

Труднощі

Так як гравці вже зустрічалися з відьмами, це може здатися простим завданням, але все трохи складніше. Побачивши відьмака, вона відразу ж почне атаку. Перед завданням варто запастися маслом проти реліктів.


"Відьмак-3": як перемогти злий відьму? Опис персонажа і тактика
Основна проблема того, як перемогти злий відьму в "Відьмака-3" полягає в тому, що вона негайно злетить в повітря на мітлі, прикривши себе захисної сферою. При цьому вона начаклує, який плюється отрутою квітка. Спочатку необхідно зайнятися їм, так як квітка може доставити масу незручностей. Варто взяти до уваги той факт, що в польоті відьма повністю невразлива. Звичайно ж, в один момент сфера зникне, але вона спробує облити відьмака отрутою зі свого казанка. Тому потрібно не підставлятися під її удари, інакше можна втратити багато очок здоров'я. Можна використовувати Іволгу, щоб уникнути негативних ефектів. На допомогу відьма закличе архиспору, від якої треба позбутися в першу чергу. Її атаки будуть серйозно заважати добратися до самої супротивниці.
"Відьмак-3": як перемогти злий відьму? Опис персонажа і тактика

Як впоратися з архиспорой?

Архиспора - це родинне рослина з эхинопсом. Вона завдає атаки шляхом обстрілювання отруйними шипами. Рослина володіє імунітетом до всіх психічних впливів, тому знак Аксій тут буде абсолютно даремний - оглушити її не вийде. Необхідно відразу наносити силові атаки. При виникненні проблем можна відійти, тому що архиспора нерухома, але слід остерігатися шипів. До того ж, не варто забувати про присутність основного супротивника. Захиститися від її ударів можна знаком Аард. Ще даний вид рослин дуже вразливий до вогню. Так що, Геральт може спалити її знаком Ігні, прикрившись Аардом. Після перемоги варто одразу переключити стиль гри під те, як перемогти злий відьму ("Відьмак-3").

Тактика проти ворога

Після того як пропаде захисна сфера, краще всього почати атаку з арбалета. Не зайвим буде використання знаків Аард і Ігні. Тут діє та ж схема, що і з іншими літаючими супротивниками. Отримавши пошкодження, відьма впаде. Тоді-то і варто починати атаку з мечем. Але і тут не все так просто. Мітла теж почне нападати на Геральта, тому треба намагатися її розрубати, знешкодивши саму злісну відьму знаком Аксій.
"Відьмак-3": як перемогти злий відьму? Опис персонажа і тактика
Якщо розібратися з мітлою не вийде, то відьма знову злетить і закличе пантеру. Вбийте її, використовуючи швидкі атаки і масло проти звірів. Потім збийте відьму з мітли тими ж способами, що були описані вище. Атакуйте її, періодично оглушаючи її Аксием. Головне - нанести якомога більше шкоди, до того як відьма знову взмоет в повітря. У цьому і полягає весь процес того, як перемогти злий відьму в "Відьмака-3". Після перемоги квест продовжиться. Сиана негайно обшукає її тіло і відкриє піч. За порятунок Джека вона вимагатиме у нього боби, яких, звичайно ж, у нього не виявиться. Боби потрібні їй для того, щоб вибратися з ілюзорною країни. Після цього у Геральта з Сианой відбудеться розмова, де персонажі домовляться про взаємодопомогу. Не рекомендується пропускати репліки діалогу, так можна пропустити багато цікавої інформації.
"Відьмак-3": як перемогти злий відьму? Опис персонажа і тактика
Щоб знайти шукані боби, доведеться відшукати Оську. Для цього необхідно пройти далі по жовтій доріжці. По дорозі расправьтесь з гномами, яких на шляху зустрінеться чимало. Також можна буде осідлати єдинорогів, так як Плотва в країну разом з Геральтом не потрапить. Оська буде в оточенні вовків, з якими теж доведеться розібратися. Це не складе особливих труднощів. Після розмови з хлопчиком доведеться відвідати шість основних казок, де і знайдуться потрібні предмети. Після їх посадки в зазначеному Сианой місці виросте величезний бобовий стебло, який призведе до лігва велетня. Після перемоги Сиана запропонує відьмак зняти напругу відомим всім способом. Незалежно від його рішення квест "Давним-давно" завершиться і почнеться нове завдання.

Популярі новини
Загрузка...