Способи, як перемогти Літо в "Відьмака 2"

102 0 Новини високих технологій

Питання про те, як перемогти Літо в «Відьмака 2», турбує багатьох користувачів, які зіткнулися вперше з головним антагоністом даної гри. Цей противник відрізняється потужністю, а перша сутичка відбудеться вже в 1-й главі. До цього слід бути максимально готовим, а даний матеріал стане посібником для проходження гри.

Сюжет і опис ворога

Щоб дізнатися, як перемогти Літо в 1 розділі «Відьмак 2», слід ідеально вивчити тактику дій противника. Його не можна недооцінювати, адже він такий же професійний винищувач монстрів, як і Геральт.
Способи, як перемогти Літо в "Відьмака 2"
За сюжетом, Літо вирішує зрадити Йорвета, яким стало неможливо маніпулювати. Разом з «білками» головний герой йде назустріч з антагоністом, але переговори йдуть не за планом. У заставці Геральт з ворогом провалюються в ельфійські купальні, де почнеться сутичка. Противник чудово володіє чаклунством, ведьмачьи знаки він використовує в якості захисту, вдаряться про його бар'єр рівносильно смерті. Літо активно використовує бомби. Від метальних снарядів слід швидко ухилятися, але проходить бій в закритому вузькому просторі. Звідси беруться всі складнощі з проходженням місії.


Перетворення недоліків в плюси

Способи, як перемогти Літо в «Відьмака 2», існують - досить слідувати декільком радам. По-перше, починати завдання «Троянда пам'яті» слід максимально пізно, краще прокачатися на додаткових місіях. Цей час також використовувати для накопичення еліксирів з ефектами відновлення здоров'я, регенерації енергії і поліпшення функції нанесення шкоди.
Способи, як перемогти Літо в "Відьмака 2"
По-друге, відмінною зброєю для бою з ворожим відьмаком стануть метальні ножі та бомби. Наприклад, «Самум» з великою площею ураження. Для її створення потрібні чистотіл і скелеродерм. Другий елемент складніше знайти, доведеться нишпорити по домівках і часто навідуватися до торговця. По-третє, в бою слід активно використовувати знаки і стежити за тактикою ворога. На землі необхідно розставляти пастки Ирденом, а коли в них потрапить ворог, давати залп Аардом.


Складнощі з тим, як перемогти Літо в «Відьмака 2», виникають також через неуважність користувачів. Якщо ворог знаходиться під ефектом власного бар'єру, пастки Ирдена не подіють, а це слід обов'язково враховувати. У прямий контактний бій слід йти тільки в момент знерухомлення або після нанесення шкоди бомбою. Атаки Літо можна блокувати клавіші «Е», але на це йде багато енергії. Простіше зловити його в свою пастку, а тоді проводити серії з трьох або чотирьох потужних ударів. Завданням гравця є зняття 50 % здоров'я, після цього почнеться заставка з втечею ворога.

Фінал гри

До кінця оповідання у користувачів зазвичай не виникає труднощів з тим, як перемогти Літо в «Відьмака 2». Колишні друзі зустрічаються на місці темерского табору, де відбулося багато важливих подій.
Способи, як перемогти Літо в "Відьмака 2"
Головний антагоніст розкриває всю інформацію про себе, а також власні цілі. Геральту доступно безліч реплік для продовження діалогу, але в підсумку доведеться вибрати – битися на смерть або пощадити противника. При виборі першого варіанту слід знати, як перемогти Літо з Гулеты в «Відьмака 2». Складнощів у цій бійці буде менше, ніж у сутичці з першої глави. Головне - вчасно блокувати випади, ухилятися і не гидувати захистом знака Квен при прямих зіткненнях. Якщо діяти грамотно, то битва проходиться з першого або другого разу.

Популярі новини
Загрузка...