Найдешевші флешки: види, призначення, обсяг пам'яті, співвідношення "ціна-якість"

245 0 Новини високих технологій

Флеш-накопичувачі приходять на зміну оптичних носіїв інформації. Проте хороші швидкісні флешки з пристойним обсягом коштують досить дорого. Тим не менш більшість користувачів віддають перевагу саме брендові пристрою з "шаленим" цінами. Мовляв, якість краще. Однак можна знайти накопичувачі від менш відомих виробників з такими ж характеристиками, але в два рази доступніше за ціною. Ми розглянемо найбільш дешеві флешки, які тільки можна знайти (переважно на "Алі"). Але спочатку поговоримо про те, як правильно вибрати хороший USB-накопичувач.

Як правильно вибрати флешку?

На що варто звернути увагу в першу чергу? Звичайно, на швидкість читання і запису. І тільки потім розбиратися з розміром. Варто відзначити, що стандарт USB 2.0 уже вичерпав себе і морально застарів. При теперішньому розмірі деяких файлів швидкість передачі даних, що забезпечується цим інтерфейсом, не є прийнятною. Зараз більш актуальне USB 3.0. Та й той готується піти на спокій. Тим не менше самі гарні флешки використовують саме цей стандарт. Скільки коштує найдешевша флешка з USB 3.0? Це залежить від її обсягу і виробника. Але приблизно цінник починається з 500-600 рублів. Але тільки не в Росії.


Отже, яка повинна бути швидкість запису і читання у хорошій флешки? Оптимальна швидкість при використанні інтерфейсу USB 3.0 — від 60 мегабіт в секунду на читання і 35 мегабіт в секунду на запис. Якщо вона менша, то це означає, що флешка не відповідає стандарту USB 3.0 і купувати її не варто. Тепер про обсяг пам'яті. Можна знайти накопичувачі з різними розмірами сховища, але купувати девайси з об'ємом пам'яті менше 16 гігабайт не рекомендується. В сучасних реаліях обсяг до 8 гігабайт вже нічого не значить. А тепер розглянемо найбільш дешеві флешки від різних виробників, які можна знайти на "Аліекспресе".

Wansenda WSD D30032 GB

Відмінний накопичувач від майже невідомого виробника об'ємом 32 гігабайти. Швидкість зчитування інформації з цього накопичувача — 80 мегабіт в секунду. Прийнятний результат. Швидкість запису — 40 мегабіт в секунду. Теж непогано. Така швидкість запису говорить про те, що фільм розміром 4 гігабайти буде записаний на цей накопичувач приблизно за півтори хвилини. Ось це і називається стандартом USB 3.0. І це найдешевша флешка на 32 ГБ на просторах "Аліекспреса". Її вартість не перевищує 900 рублів. Дешевше тільки задарма. При цьому у продавця є величезна кількість позитивних відгуків про накопичувачах від цього бренду.


Найдешевші флешки: види, призначення, обсяг пам'яті, співвідношення "ціна-якість"

DM PD06832 GB

Ще одна флешка на 32 гігабайти від маловідомого виробника родом з Китаю. У продавця є варіанти з обсягами пам'яті від 16 до 128 гігабайт. І ціни цілком адекватні. Найдешевші флешки від цього виробника (на 16 гігабайт) коштують 800 рублів. А наш герой на 32 Гб коштує близько 1100 рублів. Але він коштує своїх грошей. Так, реальна швидкість читання цього накопичувача — 100 мегабіт в секунду. Чудовий результат. А ось швидкість запису — 35 мегабіт в секунду. Чотиригігабайтний фільм записується на флешку за півтори хвилини. Відмінний результат. Взагалі, на "Аліекспресе" багато таких накопичувачів. Потрібно тільки знайти серед усього іншого.
Найдешевші флешки: види, призначення, обсяг пам'яті, співвідношення "ціна-якість"

Samsung Mini 64 GB

Оригінальність цього "Самсунга" викликає серйозні сумніви. Але суть не в цьому. Наше завдання — знайти найдешевші USB-флешки з пристойною швидкістю на просторах "Аліекспреса". І це одна з найдешевших моделей з 64 гігабайтами місця. Представлений накопичувач забезпечує швидкість читання 130 мегабіт в секунду. Це неймовірний результат. Швидкість запису ж у цієї флешки становить 35 мегабіт в секунду. Фільм на 4 гігабайти записується за 1 хвилину 50 секунд. Непогано. І подвійно непогано, якщо дізнатися ціну цього пристрою. Вона не перевищує 1500 рублів. Саме версія на 64 гігабайти. Дешевше ніде знайти неможливо. З такою-то швидкістю.
Найдешевші флешки: види, призначення, обсяг пам'яті, співвідношення "ціна-якість"

DM PD02164 GB

Ще один накопичувач від DM. Але на цей раз з об'ємом у 64 гігабайти. Він забезпечує швидкість лінійного читання 100 мегабіт в секунду. А швидкість запису на накопичувач становить 35 мегабіт в секунду. Нормальні характеристики для такої дешевої флешки. Ціна накопичувача не перевищує 1200 рублів. Тепер ви точно знаєте, де найдешевші флешки. На "Аліекспресе". Потрібно тільки вміти їх знаходити. Однак це ще не все. На просторах китайського рітейлера є ще багато цікавого. Розглянемо інші варіанти.
Найдешевші флешки: види, призначення, обсяг пам'яті, співвідношення "ціна-якість"

Lalakie USB 3064 GB

Накопичувач USB від практично невідомого бренду. Однак ця флешка вміє розвивати швидкість при читанні даних до 90 мегабіт в секунду. Запис файлів на неї здійснюється зі швидкістю 35 мегабіт в секунду. Хороший результат. Фільм в HD-якості запишеться за півтори хвилини. При цьому накопичувач володіє міцним корпусом і високою якістю збірки. Навіть незважаючи на те, що зроблено в Китаї. Вартість накопичувача не перевищує 1300 рублів. Це нормальна ціна. В Росії така флешка коштувала б у кілька разів дорожче.
Найдешевші флешки: види, призначення, обсяг пам'яті, співвідношення "ціна-якість"

Wansenda D10132 GB

А це накопичувач стандарту USB OTG. Його можна використовувати як на ПК, так і на смартфоні. Обсяг флешки — 32 гігабайти. На одному кінці у неї USB, а на іншому — micro USB. Таким чином, її легко можна використовувати в мобільних апаратах, що підтримують технологію OTG. Накопичувач забезпечує швидкість читання 60 мегабіт в секунду. Швидкість запису становить 35 мегабіт в секунду. Середні результати. Але фільм в HD запишеться на флешку за півтори хвилини. А ціна цього універсального пристрою з об'ємом пам'яті в 32 гігабайти не перевищує 1100 рублів. Дешевше тільки задарма.
Найдешевші флешки: види, призначення, обсяг пам'яті, співвідношення "ціна-якість"

SSK SFD22332 GB

Стильний USB-накопичувач від SSK (що б ця абревіатура не значила). Особливо високими швидкостями він похвалитися не може, зате коштує не дорожче 900 рублів. Обсяг флешки становить 32 гігабайти. Швидкість лінійного читання — 34 мегабіта в секунду. Швидкість запису — 25 мегабіт в секунду. Фільм розміром в чотири гігабайти буде записаний на даний накопичувач за дві з половиною хвилини. Не так вже й довго. До повноцінного стандарту USB 3.0 віднести цю флешку можна. Тут щось середнє між 2.0 і 3.0. Але і ціна відповідна.

Найдешевші флешки: види, призначення, обсяг пам'яті, співвідношення "ціна-якість"

Eaget U9032 GB

Флешка незвичайної форми від невідомого виробника. У цьому пристрої упор робився на дизайн, а не на швидкість. Обсяг цього накопичувача складає 32 гігабайти. Швидкість читання флешки — 40 мегабіт в секунду. Швидкість запису на накопичувач — 25 мегабіт в секунду. Фільм в HD запишеться на це пристрій за три хвилини сорок секунд. Не особливо вражаючий результат. Зате в розпорядженні користувача оригінальний дизайн і хороша ціна. Вартість флешки не перевищує 1000 рублів. Мабуть, такий цінник саме з-за дизайну. Якби не він, то ціна була б ще менше, так як технічні характеристики накопичувача не дуже.
Найдешевші флешки: види, призначення, обсяг пам'яті, співвідношення "ціна-якість"

Висновок

Отже, вище були розглянуті найбільш дешеві флешки, які тільки можна знайти на "Аліекспресе". Розглядалися виключно моделі з пристойним обсягом пам'яті. Якщо кількість гігабайт не принципово, то можна знайти ще дешевше. Тільки з об'ємом поменше. Найдешевша флешка на 1 ГБ не розглядалася, оскільки такий обсяг в сучасних реаліях ні на що не годиться. Краще купувати накопичувачі з сховищем від 16 гігабайт і вище.Тоді цю флешку можна буде хоч якось використовувати.

Популярі новини
Загрузка...