Шахи з Гаррі Каспаровим: огляд популярної гри

142 0 Новини високих технологій

Шахи були придумані понад півтори тисячі років тому. Ця гра дуже корисна для розумових здібностей дорослих і дітей: вона вчить думати, глибоко мислити, розвиває логічні і стратегічні здібності. На сьогоднішній день придумано безліч різновидів і варіацій логічної стратегії, з'явилися її електронні варіанти. Чим доступніше ставали комп'ютери для населення, тим більше випускалося віртуальних версій шахів. Одна з них - представлена у вересні 2003 року стратегія "Шахи з Гаррі Каспаровим".

Шахи з Гаррі Каспаровим: огляд популярної гри

Історія

Гра "Шахи з Гаррі Каспаровим" була представлена у вересні 2003 року у світі, а в Росії новинку любителі комп'ютерних головоломок побачили тільки 2 квітня 2004 року. У розробці брав участь всесвітньо відомий шахіст по імені Гаррі Каспаров. Він виступив у ролі геймдизайнера програми, і багато сценарії були побудовані, спираючись на його багаторічний досвід гри. У "Шахах з Гаррі Каспаровим" закладені найбільш видатні битви великого шахіста, завдяки чому можна спостерігати за діями чемпіона, вчитися повторювати ходи і застосовувати прийоми.


Шахи з Гаррі Каспаровим: огляд популярної гри

Огляд гри "Шахи з Гаррі Каспаровим"

У програмі є два основні режими. Розглянемо їх детальніше:
 • Перший Режим. Якщо ви давно мріяли навчитися грати в шахи, Гаррі Каспаров допоможе вам. Тут ви можете спокійно удосконалювати свій навик гри, благо програма нікуди не квапить, дає багато часу на роздуми про те, як краще зробити свій черговий хід. У цьому режимі ви завжди зможете отримати пораду, виправити помилки, зроблені під час гри. Ще ви можете змінювати час, відведений вам на обдумування і вчинення ходу, і складність ігрового процесу. Цей режим чудово підійде для навчання та удосконалення навички гри в шахи.
 • Режим другий. Давно мріяли грати в шахи з Гаррі Каспаровим? У цьому режимі ви зможете це зробити. Розділ називається "Шаховий клуб Каспарова", він являє собою цілий турнір, в якому вам потрібно буде обігравати своїх супротивників. Тут вже не можна буде отримати пораду, змінити складність і час гри. З кожним рівнем вигравати стане все складніше і складніше, а в кінці вас чекає поєдинок з королем шахів - Гаррі Каспаровим! Якщо вийде його здолати, то ви зможете сміливо вважати себе знавцем цієї спортивної гри. Щоб виграти турнір, вам потрібно буде обіграти всіх своїх суперників. Також в цьому ігровому режимі ви можете змагатися з одним по мережі, синхронізуючи рейтинги в режимі онлайн. Або ж можна грати на одному комп'ютері. Вибір за вами.
 • Шахи з Гаррі Каспаровим: огляд популярної гри

  Системні вимоги

  У "з Шахів Гаррі Каспаровим" вимоги до комп'ютерного "заліза" за сьогоднішніми мірками досить невисокі. А ось в той час, коли новинка побачила світ, не кожен гравець міг насолодитися нею з-за нестачі оперативної пам'яті або місця на диску. Для комфортного проводження часу за стратегією, у вашого ПК повинен бути процесор Pentium(r) 166 Мгц або вище. Також машина повинна бути оснащена оперативною пам'яттю в розмірі 32 мегабайт. Підготуйте заздалегідь вільне місце на жорсткому диску: там має бути не менше 40 МБ. Відеокарта комп'ютера може бути сумісною з DirectX дев'ятою і вище версій. З периферійних пристроїв знадобляться мишка і клавіатура. І не забудьте про колонки, якщо хочете почути вбудовану мелодію. Розмір гри становить 69 мегабайт.

  Популярі новини
  Загрузка...